Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 4862
Avatar
Największa od 35 lat powódź w Australii
Dodał: Sandra »   Tue 04-01-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Zalane zostały miasta, lotniska, kopalnie, zniszczona infrastruktura. Tysiące ludzi musiały opuścić swoje domy, nie obyło się bez ofiar śmiertelnych. To skutki powodzi, która dotknęła Australię. Powódź dotknęła stan Queensland, a zalany obszar jest większy niż powierzchnia Niemiec i Francji razem wziętych. Co najmniej sześć rzek wystąpiło z brzegów. Skutki powodzi dotknęły przeszło 200 tysięcy osób. Ponad dwadzieścia miast zostało odciętych od świata, zaopatrzenie dostarczane jest przy pomocy śmigłowców. Do wielu osób skierowano ostrzeżenia, że mogą zostać uwięzione w swoich domach przez co najmniej dziesięć dni.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Zabawne zwierzęta
Zabawne zwierzęta
Stare slajdy w nowej odsłonie
Stare slajdy w no..
 Wielkie jaja
Wielkie jaja
Globalne ocieplenie?
Globalne ocieplen..
Nietuzinkowe, ręcznie robione lalki
Nietuzinkowe, ręc..
Dlaczego na tym bilbordzie  trzeba jak najszybciej umieścić reklamę?
Dlaczego na tym b..
Reklamy
Galeria zdjęć
Zdjęcia Chin z początku XX wieku Argyria Transport publiczny na Kubie. Sztuka z używanych gum do żucia Nowy rekord w limbo skating Biżuteria z modeliny ERROR 404 – lepsze strony błędów Wulkan Radiowóz wjechał pod tramwaj. Fotograficzne żarty Longitude 131 luksusowy  hotel w pustynnym sercu Australii Mleko. Andrey Razoomovsky Walący się mur przygniótł osiem samochodów Sliding Rock Naturalna zjeżdżalnia Wypadek awionetki w Łodzi. Wielbicielom lotnictwa cz.1 Makabryczny wypadek. Honda accord rozpadła się na pół. Rzeźba z 420 tysięcy kuleczek
Najnowsze sondaże
35,7%
17,7%
11,3%
35,3%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 524
Tapety