Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 4941
Avatar
Największa od 35 lat powódź w Australii
Dodał: Sandra »   Tue 04-01-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Zalane zostały miasta, lotniska, kopalnie, zniszczona infrastruktura. Tysiące ludzi musiały opuścić swoje domy, nie obyło się bez ofiar śmiertelnych. To skutki powodzi, która dotknęła Australię. Powódź dotknęła stan Queensland, a zalany obszar jest większy niż powierzchnia Niemiec i Francji razem wziętych. Co najmniej sześć rzek wystąpiło z brzegów. Skutki powodzi dotknęły przeszło 200 tysięcy osób. Ponad dwadzieścia miast zostało odciętych od świata, zaopatrzenie dostarczane jest przy pomocy śmigłowców. Do wielu osób skierowano ostrzeżenia, że mogą zostać uwięzione w swoich domach przez co najmniej dziesięć dni.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Bezdomne dzieci na Ukrainie
Bezdomne dzieci n..
Barack Obama z nogami na stole- tak pracuje się w Waszyngtonie ...
Barack Obama z no..
Najechał na kamień
Najechał na kamie..
24-letni kanibal
24-letni kanibal
Rosja pożar w centrum handlowym. Dwie osoby nie żyją
Rosja pożar w cen..
Fantastyczne rzeźby z kolorowych ołówków
Fantastyczne rzeź..
Reklamy
Galeria zdjęć
Brtyjka zaklinowała się w krzesełku  synka Śmieszne i ciekawe zdjęcia Shanta Ronaldo - wielki fan Cristiano Ronaldo Niezwykłe kurniki Kiedyś drzewa były olbrzymie Złote rączki, czyli tuning po rosyjsku Plac zabaw na starym cmentarzu Kot o wyglądzie wampira Rania Matar - Dziewczyna i jej pokój cz.II Ekscentryczne rzeźby Gąsior zaopiekował się  groźnym bokserem Co one robią?? Jak myślicie, Gorące imprezy w szwedzkich klubach Statki wyrzucone na ląd Zabawne podstawki pod szklanki w stylu Steampunk. Zwierzęta fotografowane  pod rentgenem Szkatułki w kształcie jajek Pogrzeb kolegi.
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety