Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 1 6693
Avatar
Najniższa kobieta świata
Dodał: Sandra »   Thu 18-11-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Mierząca 71 cm wzrostu mieszkanka Kadirili (Turcja) została właśnie uznana za najniższą kobietę świata. Jak sama mówi: - "Droga po tytuł nie była łatwa. Wierzyłam jednak, że świat się na mnie pozna". Chorobę Hatice odkryto gdy dziewczynka miała rok - wówczas lekarze zauważyli, że rozwija się ona nieco wolniej niż powinna. Wydana wówczas diagnoza nie była jednoznaczna - dopiero niedawno stwierdzono ponad wszelką wątpliwość, że dziewczyna cierpi na pewien szczególny rodzaj karłowatości.
Najniższa kobieta świata jest jednocześnie drugim najniższym człowiekiem na świecie. Palmę pierwszeństwa dzierży pochodzący z Nepalu Khagendar Thapa Magar.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Za kulisami fast food
Za kulisami fast ..
Chłopiec z penisem na plecach
Chłopiec z penise..
Niezwykła rzeźba Scotta Weavera
Niezwykła rzeźba ..
Jak się bawi 9 miesięczne dziecko?
Jak się bawi 9 mi..
Łódź z dyni.
Łódź z dyni.
Kevin Balot. Miss International Queen 2012
Kevin Balot. Miss..
Reklamy
Galeria zdjęć
Bezdomni dworca Shinjuku To takie ludzkie ! Zemsta pupilka Najlepsza mama Beznadziejny romantyk Zabawne zwierzęta Śmieszne i ciekawe zdjęcia Psy Tybetańczyk podpalił się na znak protestu Krwawy wystrój wnętrz Szok !! Żywe breloczki z Chin I jak, impreza sie udała? Albinosi w obiektywie Gustavo Lacerda Możesz być kim chcesz. Jeśli umiesz się malować Zabawne gadżety Dzieciaki-rozrabiaki Katastrofa w Dolinie Hunzy Foto, które podziwia cały świat.
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety