Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 1 6615
Avatar
Najniższa kobieta świata
Dodał: Sandra »   Thu 18-11-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Mierząca 71 cm wzrostu mieszkanka Kadirili (Turcja) została właśnie uznana za najniższą kobietę świata. Jak sama mówi: - "Droga po tytuł nie była łatwa. Wierzyłam jednak, że świat się na mnie pozna". Chorobę Hatice odkryto gdy dziewczynka miała rok - wówczas lekarze zauważyli, że rozwija się ona nieco wolniej niż powinna. Wydana wówczas diagnoza nie była jednoznaczna - dopiero niedawno stwierdzono ponad wszelką wątpliwość, że dziewczyna cierpi na pewien szczególny rodzaj karłowatości.
Najniższa kobieta świata jest jednocześnie drugim najniższym człowiekiem na świecie. Palmę pierwszeństwa dzierży pochodzący z Nepalu Khagendar Thapa Magar.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Zabawne gadżety
Zabawne gadżety
Ukradli auto z lampartem w bagażniku
Ukradli auto z la..
Obraz z maszyny do pisania
Obraz z maszyny d..
To nie byl ich najliepszy dzień
To nie byl ich na..
Oku-no In największy w Japonii cmentarz
Oku-no In najwięk..
Świnka ratuje topiącą się owcę
Świnka ratuje top..
Reklamy
Galeria zdjęć
Oni naprawdę istnieją! Dubaj z wysokości lotu ptaka Psy i koty w okularach Pieróg o kształcie smoka Cosplayerki Tajemnicze kamienie z  Ica Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Rzeźby z tektury Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Drogie Panie coś dla Was Palau, Jezioro Meduz. Hotel Canvas w jurtach mongolskich Znajdź Dziecko Obrzezanie to szok dla dziecka Dzień Dam 2015 w Wielkiej Brytanii Zezowaty kot Spangles Przeobrażenie Karen Bit Vejle. Koronki z papieru
Najnowsze sondaże
8,1%
25,7%
7,6%
51,5%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1873
Tapety