Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 1 6500
Avatar
Najniższa kobieta świata
Dodał: Sandra »   Thu 18-11-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Mierząca 71 cm wzrostu mieszkanka Kadirili (Turcja) została właśnie uznana za najniższą kobietę świata. Jak sama mówi: - "Droga po tytuł nie była łatwa. Wierzyłam jednak, że świat się na mnie pozna". Chorobę Hatice odkryto gdy dziewczynka miała rok - wówczas lekarze zauważyli, że rozwija się ona nieco wolniej niż powinna. Wydana wówczas diagnoza nie była jednoznaczna - dopiero niedawno stwierdzono ponad wszelką wątpliwość, że dziewczyna cierpi na pewien szczególny rodzaj karłowatości.
Najniższa kobieta świata jest jednocześnie drugim najniższym człowiekiem na świecie. Palmę pierwszeństwa dzierży pochodzący z Nepalu Khagendar Thapa Magar.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Zabawne zwierzęta
Zabawne zwierzęta
Stare slajdy w nowej odsłonie
Stare slajdy w no..
 Wielkie jaja
Wielkie jaja
Globalne ocieplenie?
Globalne ocieplen..
Nietuzinkowe, ręcznie robione lalki
Nietuzinkowe, ręc..
Dlaczego na tym bilbordzie  trzeba jak najszybciej umieścić reklamę?
Dlaczego na tym b..
Reklamy
Galeria zdjęć
Zdjęcia Chin z początku XX wieku Argyria Transport publiczny na Kubie. Sztuka z używanych gum do żucia Nowy rekord w limbo skating Biżuteria z modeliny ERROR 404 – lepsze strony błędów Wulkan Radiowóz wjechał pod tramwaj. Fotograficzne żarty Longitude 131 luksusowy  hotel w pustynnym sercu Australii Mleko. Andrey Razoomovsky Walący się mur przygniótł osiem samochodów Sliding Rock Naturalna zjeżdżalnia Wypadek awionetki w Łodzi. Wielbicielom lotnictwa cz.1 Makabryczny wypadek. Honda accord rozpadła się na pół. Rzeźba z 420 tysięcy kuleczek
Najnowsze sondaże
8,1%
25,9%
7,7%
51,4%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1854
Tapety