Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 15 9363
Avatar
Najmniejsza dziewczynka świata po raz pierwszy poszła do szk..
Dodał: Sandra »   Tue 25-09-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Charlotte Garside ma już pięć lat, ale nadal nosi ubrania dla niemowląt. Waży tylko 4,5 kg przy wzroście 68 centymetrów, przyszła na świat z bardzo rzadką odmianą karłowatości. Charlotte jest żywym i inteligentnym dzieckiem. Uwielbia bawić się ze swoimi trzema starszymi siostrami.
– Jest mała, ale ma potężną osobowość i chce robić to, co robią dziewczynki w jej wieku. W zerówce powiedzieli nam, że ma zdolności uczenia się trzyletniego dziecka. To więcej niż myśleliśmy – przyznaje Emma.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Młode pancerniki
Młode pancerniki
Żabie udka
Żabie udka
Największe stopy świata, mają prawie 40 cm
Największe stopy ..
100 Juanów
100 Juanów
Haiku - schody do nieba
Haiku - schody do..
Hammer tuning
Hammer tuning
Reklamy
Galeria zdjęć
Ofiara operacji plastycznych Amerykański Futbol Park rozrywki Haw Par Villa Co się stało z  twarzą Angeliki Huston?! Meble stworzone z opalonego drewna wtopionego w  aluminium. Najgorsze tatuaże świata Niezwykły kamienny las na Madagaskarze Zabawne zwierzęta Najgrubszy Chińczyk Japońskie mrożone akwarium Gwiazdy i ich dzieci cz.II Śmieszne i ciekawe zdjęcia Pies Yoda  Yōkai - potwory których boją się Japończycy Dinozaury z balonów. Liiczebność populacji żyraf spadła prawie o połowę Festiwal cyrku w Monte Carlo Co można znaleźć w starym opuszczonym tunelu kolejowym?
Najnowsze sondaże
35,9%
17,6%
11,2%
35,3%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 527
Tapety