Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 15 9231
Avatar
Najmniejsza dziewczynka świata po raz pierwszy poszła do szk..
Dodał: Sandra »   Tue 25-09-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Charlotte Garside ma już pięć lat, ale nadal nosi ubrania dla niemowląt. Waży tylko 4,5 kg przy wzroście 68 centymetrów, przyszła na świat z bardzo rzadką odmianą karłowatości. Charlotte jest żywym i inteligentnym dzieckiem. Uwielbia bawić się ze swoimi trzema starszymi siostrami.
– Jest mała, ale ma potężną osobowość i chce robić to, co robią dziewczynki w jej wieku. W zerówce powiedzieli nam, że ma zdolności uczenia się trzyletniego dziecka. To więcej niż myśleliśmy – przyznaje Emma.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Hipnotyzujące schody.
Hipnotyzujące sch..
Spiralny domek Waldspirale
Spiralny domek Wa..
11-letni chłopiec ma aż 1,2 metra obwodu w pasie.
11-letni chłopiec..
Enanitos Toreros- mali torreadorzy.
Enanitos Toreros-..
Obiadek modliszki
Obiadek modliszki
Zabawny kotek
Zabawny kotek
Reklamy
Galeria zdjęć
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Maturzystki z  college,  Uniwersytetu w Cambridge. Piękny uśmiech Paryski Tydzień Mody już za nami. Co oznacza ten znak drogowy? Najpiękniejsze motyle świata Życie i Śmierć gigantycznego  chrząszcza nosorożca . Roboty 3D Urodziny masochistki Makrofotografia krople wody I tak narodził sie trolling Ryba po sinciangsku Najlepsze lotnisko świata. Port lotniczy Seul-Inczhon 3D rysunki na ścianach Gliptyka .Rzeźba na muszli. Suknia ślubna od Kaviar Gauche Ekstremal. Maski, wykonane techniką origami
Najnowsze sondaże
19,7%
13,1%
26,6%
40,5%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 518
Tapety