Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 15 9508
Avatar
Najmniejsza dziewczynka świata po raz pierwszy poszła do szk..
Dodał: Sandra »   Tue 25-09-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Charlotte Garside ma już pięć lat, ale nadal nosi ubrania dla niemowląt. Waży tylko 4,5 kg przy wzroście 68 centymetrów, przyszła na świat z bardzo rzadką odmianą karłowatości. Charlotte jest żywym i inteligentnym dzieckiem. Uwielbia bawić się ze swoimi trzema starszymi siostrami.
– Jest mała, ale ma potężną osobowość i chce robić to, co robią dziewczynki w jej wieku. W zerówce powiedzieli nam, że ma zdolności uczenia się trzyletniego dziecka. To więcej niż myśleliśmy – przyznaje Emma.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
RATUJCIE SZYMONA!
RATUJCIE SZYMONA!
Miał chłopak fart.
Miał chłopak fart..
Ka-50 - Czarny  rekin.
Ka-50 - Czarny r..
Mistrz parkowania
Mistrz parkowania
Ciekawe pomysły na oryginalne wizytówki.
Ciekawe pomysły n..
Zabójczy Fast food
Zabójczy Fast foo..
Reklamy
Galeria zdjęć
Zagadka dnia. Zgadnij, co to jest? Praca oczyszczacza ścieków w Bangkoku... Czyściec techniki komputerowej . Waleczny kot Bez kompleksów Zabawne zwierzęta 3...2..1... Marina Nasretdinova To nie jest sexy Chce wyglądać jak Madonna! Toda House w Hiroszimie Konkurs na najbardziej elegancką sylwetkę Takie rzeczy tylko w Kanadzie Więzienne tatuaże Przytulone do sedesu Ciekawy body art od free0ne. Sabrina Sabrok pretendentka do tytułu posiadaczki największego biustu świata . Brutalne oblicze  żeńskiego boksu
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,1%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 530
Tapety