Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2 6976
Inne »
Avatar
Najmłodszy na świecie nałogowy gracz.
Dodał: Sandra »   Sat 08-05-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Nie umie pisać ani czytać, nie umie nawet dobrze mówić, a już jest uzależniony od gier komputerowych. Li Haoran z Chin to najmłodszy na świecie nałogowy gracz. Ma dwa lata.
Małego chłopca w świat gier wprowadził niechcący jego dziadek. Gdy 56-letni Li Guangzhi przeszedł na emeryturę, kupił sobie komputer. Starszy pan szybko zaczął grać, a siedząc przed monitorem trzymał wnuczka na kolanach. Niespodziewanie chłopiec przejął pasję dziadka do tego stopnia, że uzależnił się od gier.
Jego babcia Yu Cailian postanowiła ograniczać mu czas spędzony przy komputerze. Jednak chłopiec wybucha płaczem za każdym razem, gdy kobieta próbuje odciągnąć go do monitora. Dziadek woli tego nie robić - gdy sam chce pograć, wstaje wcześnie rano, zanim jeszcze chłopiec się obudzi.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 21
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Agent Orange
Agent Orange
Przeberala  dziecko za zbrodniarzy i dyktatorów
Przeberala dziec..
Ghost Rider ale...
Ghost Rider ale....
Casa Batlló – dom  z bajki
Casa Batlló ̵..
Zawaliła się scena podczas koncertu. Pięć osób nie żyje
Zawaliła się scen..
Główna przyczyna śmiertelności wśród motocyklistów.
Główna przyczyna ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Ludzkie zoo Spacer po linie bez zabezpieczeń Niezapomniane zdjęcia przed balem maturalnym Iditarod 2011.Wyścig psów zaprzęgowych Stygmatyczka. Teresa Neumann Kobiety z dużymi piersiami Śmiertelny wypadek. Z peugeota została miazga Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia Sześcionogi cielak urodził się w Szwajcarii Karnawał w Wenecji 2011 Codzienne zycie sumoków Po prostu zwykły pech 5000 kaczek na spacerze. Koleżanka dla małpiszona Myszki do komputera Absurdy otaczającej nas rzeczywistości po wybuchu na amerykańskiej platformie wydobywczej Mieszanka dziwnych, zaskakujących i śmiesznych fotek
Najnowsze sondaże
19,7%
13,1%
26,6%
40,5%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 518
Tapety