Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2 7011
Inne »
Avatar
Najmłodszy na świecie nałogowy gracz.
Dodał: Sandra »   Sat 08-05-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Nie umie pisać ani czytać, nie umie nawet dobrze mówić, a już jest uzależniony od gier komputerowych. Li Haoran z Chin to najmłodszy na świecie nałogowy gracz. Ma dwa lata.
Małego chłopca w świat gier wprowadził niechcący jego dziadek. Gdy 56-letni Li Guangzhi przeszedł na emeryturę, kupił sobie komputer. Starszy pan szybko zaczął grać, a siedząc przed monitorem trzymał wnuczka na kolanach. Niespodziewanie chłopiec przejął pasję dziadka do tego stopnia, że uzależnił się od gier.
Jego babcia Yu Cailian postanowiła ograniczać mu czas spędzony przy komputerze. Jednak chłopiec wybucha płaczem za każdym razem, gdy kobieta próbuje odciągnąć go do monitora. Dziadek woli tego nie robić - gdy sam chce pograć, wstaje wcześnie rano, zanim jeszcze chłopiec się obudzi.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 21
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Ekskluzywne lalki
Ekskluzywne lalki
Ażurowe opony Wima Delvoyea
Ażurowe opony Wim..
Helm z bekonu na bal przebierańców
Helm z bekonu na ..
Z butelek
Z butelek
Falkirk Wheel diabelski młyn z Falkirk
Falkirk Wheel dia..
Tak wygląda Pac Man w realu.
Tak wygląda Pac M..
Reklamy
Galeria zdjęć
Katastrofa Jaka-42 w Rosji. Zginęła cała drużyna hokejowa Śmieszne i ciekawe zdjęcia Najsilniejsze dziecko świata. Guliano Stro Pawiany-rabusie Ciekawe, zaskakujące i zabawne zdjęcia Różowy konik polny. Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. He Pingping, „ przymierza” buty Przez 51 lat miał w ciele dźwignie przełącznika kierunkowskazu Zabawne zwierzęta. Plaga szarańczy na południu Izraela Koszmarne tatuaże Jak uratowali lamparta. Dzieci filipińskich slumsów Joga  po-naszemu Zgadnij, co on robi? Śmieszne i ciekawe zdjęcia Świat u twych nóg.
Najnowsze sondaże
35,9%
17,6%
11,2%
35,3%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 527
Tapety