Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2 7052
Inne »
Avatar
Najmłodszy na świecie nałogowy gracz.
Dodał: Sandra »   Sat 08-05-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Nie umie pisać ani czytać, nie umie nawet dobrze mówić, a już jest uzależniony od gier komputerowych. Li Haoran z Chin to najmłodszy na świecie nałogowy gracz. Ma dwa lata.
Małego chłopca w świat gier wprowadził niechcący jego dziadek. Gdy 56-letni Li Guangzhi przeszedł na emeryturę, kupił sobie komputer. Starszy pan szybko zaczął grać, a siedząc przed monitorem trzymał wnuczka na kolanach. Niespodziewanie chłopiec przejął pasję dziadka do tego stopnia, że uzależnił się od gier.
Jego babcia Yu Cailian postanowiła ograniczać mu czas spędzony przy komputerze. Jednak chłopiec wybucha płaczem za każdym razem, gdy kobieta próbuje odciągnąć go do monitora. Dziadek woli tego nie robić - gdy sam chce pograć, wstaje wcześnie rano, zanim jeszcze chłopiec się obudzi.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 21
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
  Carpe diem!
Carpe diem!
Wine rack. Wymarzony sprzęt na imprezy
Wine rack. Wymarz..
Małpa mamą dla pumy
Małpa mamą dla pu..
Najdroższy obraz
Najdroższy obraz
Kenijski wampir zagryzł 17 kobiet
Kenijski wampir z..
Co oznacza ten znak?
Co oznacza ten zn..
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia Niezwykłe kubki Jak łabędź swoje stado bronił John Crane, „Największy” sportowiec NFL Mumie jaskiniowych lwów odkryto na Syberii Modliszki Jego ciało pokrywają tysiące bolesnych bąbli. Pes Raphael ważył 20 kg, gdy trafił do schroniska. Odlotowe pokazy mody w berlińskim metrze Ładne dziewczyny Realistyczne rysunki   Najladniejsze więzniarki Retro stroje na Halloween Oto najwyższa na świecie ścianka wspinaczkowa. Czarny śnieg na ulicach miasta Wiocha.ru Uratowany cielak Potwory
Najnowsze sondaże
20,2%
13,2%
26,3%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 524
Tapety