Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 6 2517
Avatar
Najmłodsza na świecie nauczycielka jogi .
Dodał: Igor »   Thu 30-12-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

sześcioletnia Shruti Pandey jest nauczycielką jogi w Jhunsi na północy Indii. Jej uczniami są dorośli: biznesmeni, nauczyciele, panie domu i emeryci.Kiedy poszła do szkoły jogi, miała cztery lata. Jej nauczyciel, 67-letni obecnie Hari Chetan od razu zauważył wyjątkowy talent dziewczynki. Zauważył, że czterolatka bardzo szybko się uczy i jest perfekcjonistką.Po sześciu miesiącach od rozpoczęcia lekcji Shruti potrafiła wykonać najbardziej wymagających asan. Jej uczniowie nie tylko nie denerwują się, że uczy ich sześciolatka, ale są pełni podziwu dla jej metod...


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Nie tylko ludzie lubią dostawać prezenty ...
Nie tylko ludzie ..
Danie główne. 1 porcja .
Danie główne. 1 p..
TRANSPORT ZWIERZT -- PETYCJA!
TRANSPORT ZWIERZT..
Cud plastycznej chirurgii
Cud plastycznej c..
Osa o długosci 6,5 cm
Osa o długosci 6,..
Big Dog w akcji
Big Dog w akcji
Reklamy
Galeria zdjęć
Bezdomni dworca Shinjuku To takie ludzkie ! Zemsta pupilka Najlepsza mama Beznadziejny romantyk Zabawne zwierzęta Śmieszne i ciekawe zdjęcia Psy Tybetańczyk podpalił się na znak protestu Krwawy wystrój wnętrz Szok !! Żywe breloczki z Chin I jak, impreza sie udała? Albinosi w obiektywie Gustavo Lacerda Możesz być kim chcesz. Jeśli umiesz się malować Zabawne gadżety Dzieciaki-rozrabiaki Katastrofa w Dolinie Hunzy Foto, które podziwia cały świat.
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety