Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 8 8569
Inne »
Avatar
Najgrubsza nastolatka Europy
Dodał: Sandra »   Fri 05-11-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Jej była już "dieta" obejmowała 2 bochenki chleba, całe ciasto czekoladowe, 2 talerze frytek, 7 kanapek, 4 litry napoju gazowanego, lazanie i wiele więcej. Kiedy inne nastolatki jedzą około 2 tysięcy kalorii, ona pochłania 14 000. Georgia Davis ważyła 210 kg mając zaledwie 15 lat.Georgia zaczęła ostro podjadać, kiedy miała pięć lat i zmarł jej ojciec. Żeby poczuć ulgę w cierpieniu i samotności wpychała w siebie jedzenie tak bardzo, że dzisiaj nie może zrobić dwóch kroków bez zadyszki. Nie śpi już w normalnym łóżku, bo nie potrafi z niego sama wyjść, a ostatnio dostała bana na szkolny sklepik - bo jadła zbyt dużo.Od sierpnia 2009 była w USA na półrocznym obozie odchudzającym, gdzie zrzuciła 101 kg...Lecz po powrocie do domu wróciła do starych nawyków i po kilku miesiącach jej waga znów osiągnęła 215 kg.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 23
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Pływające kino
Pływające kino
Tatuaże w stylu Gwiezdnych wojen
Tatuaże w stylu G..
Blondynka na siłowni
Blondynka na siło..
Kolejny chiński przysmak
Kolejny chiński p..
Fotograf Jean-Paul Goude
Fotograf Jean-Pau..
Trybuny stadionów
Trybuny stadionów
Reklamy
Galeria zdjęć
Dzieci-żołnierze Kostiumy Cartoon na Halloween Najsilniejsze dziecko świata. Guliano Stro Czy Doda dobrze wygląda w krótkich włosach? Arcydzieła  mistrza tatuażu Jun Cha 5-latek rzucił palenie uzależnił się od jedzenia Zabawne zdjęcia z rzeżbami Życie pośrodku Oceanu Lot nad Dniestrem na  wbitych w plecy hakach! Dziecko z jajka Wioska bliźniaków. Polowanie na kraby tęczowe w Brazylii Klasyczne filmy i seriale w stylu kreskówek Szturmowcy Gwiezdnych wojen w codziennych sytuacjach Ciekawe Fryzury Sportowców Nocne Tokyo Tilt Shift Gołe kury Plakaty filmowe
Najnowsze sondaże
20,0%
13,2%
26,5%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 521
Tapety