Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 8 8626
Inne »
Avatar
Najgrubsza nastolatka Europy
Dodał: Sandra »   Fri 05-11-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Jej była już "dieta" obejmowała 2 bochenki chleba, całe ciasto czekoladowe, 2 talerze frytek, 7 kanapek, 4 litry napoju gazowanego, lazanie i wiele więcej. Kiedy inne nastolatki jedzą około 2 tysięcy kalorii, ona pochłania 14 000. Georgia Davis ważyła 210 kg mając zaledwie 15 lat.Georgia zaczęła ostro podjadać, kiedy miała pięć lat i zmarł jej ojciec. Żeby poczuć ulgę w cierpieniu i samotności wpychała w siebie jedzenie tak bardzo, że dzisiaj nie może zrobić dwóch kroków bez zadyszki. Nie śpi już w normalnym łóżku, bo nie potrafi z niego sama wyjść, a ostatnio dostała bana na szkolny sklepik - bo jadła zbyt dużo.Od sierpnia 2009 była w USA na półrocznym obozie odchudzającym, gdzie zrzuciła 101 kg...Lecz po powrocie do domu wróciła do starych nawyków i po kilku miesiącach jej waga znów osiągnęła 215 kg.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 23
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
300000 obserwowanych ptaków
300000 obserwowan..
Najbardziej zanieczyszczone miasto świata
Najbardziej zanie..
Lekcja tolerancji w brytyjskiej szkole
Lekcja tolerancji..
Sprawdz czy masz kosmate mysli
Sprawdz czy masz ..
Jak zaskoczyć dziewczynę?
Jak zaskoczyć dzi..
Całe życie w klatce
Całe życie w klat..
Reklamy
Galeria zdjęć
Niesamowite rzeźby wykonane z wykałaczek Takie rzeczy  tylko w Monako Nie Photoshop Drzewa jak z bajki Yaeba japoński uśmiech Tuning po japońsku . Wywiesił na balkonie ...mięso Doniczki na kwiaty. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Ciudad Juarez Święto Niepodległości w Indonezji Nie każdy może być superbohaterem Mroczne obrazki Buty w szpic Ferrari Celeritas Do czego może służyć ten przedmiot ? Zabawne zwierzątka Craco martwe miasto we Włoszech.
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety