Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 17432
Avatar
Najdroższy samochód na świecie.Rolls-Royce Phantom II 40/50H..
Dodał: Sandra »   Thu 13-08-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Oto najdroższy samochód na świecie- Rolls Royce, znany jako Star of India ,z 1934r. Phantom II 40/50 HP Continental All-Weather Convertible ", które był wyprodukowanyw jedynym egzemplarzu na zamówienie Maharadży z Rajkot. Samochód znajdował się w prywatnej kolekcji Hans-Gnther Zach, właściciela muzeum w Mhlheim w Niemczach, a obecnie jest wystawiony na aukcję . Pociątkowa wartość Star of India wynosi 10 mln (14,1 milionów dolarów).


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Regina Addae
Regina Addae
Znaki ostrzegawcze w nocnych klubach
Znaki ostrzegawcz..
Elastyczne dziewczyny
Elastyczne dziewc..
Pierwsze chwile życia małej żyrafy
Pierwsze chwile ż..
Fail na roller coasterze
Fail na roller co..
Metalback
Metalback
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia Papierowe dzieła sztuki! Ból Cierpienie i Gnijące stopy A może ktoś woli  kurczaka Superbohaterowie w stylu Pablo Picasso Raperzy w dzieciństwie Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia Dzień św. Józefa,  w Hiszpanii Dinozaury na wolności w centrum Londynu! Fanki gry Street Fighter Pijany nastolatek bez prawa jazdy staranował kilka samochodów Samolot pokonuję barierę dźwięku. Przerazajace maski Najstraszniejsze  manekiny w sklepach z odzieżą Dom na sprzedaż Zginęli wszyscy, którzy byli w aucie. Toyota uderzyła w drzewo. Zabawne zwierzęta
Najnowsze sondaże
35,8%
17,8%
11,3%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 523
Tapety