Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 17628
Avatar
Najdroższy samochód na świecie.Rolls-Royce Phantom II 40/50H..
Dodał: Sandra »   Thu 13-08-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Oto najdroższy samochód na świecie- Rolls Royce, znany jako Star of India ,z 1934r. Phantom II 40/50 HP Continental All-Weather Convertible ", które był wyprodukowanyw jedynym egzemplarzu na zamówienie Maharadży z Rajkot. Samochód znajdował się w prywatnej kolekcji Hans-Gnther Zach, właściciela muzeum w Mhlheim w Niemczach, a obecnie jest wystawiony na aukcję . Pociątkowa wartość Star of India wynosi 10 mln (14,1 milionów dolarów).


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Bezdomne dzieci na Ukrainie
Bezdomne dzieci n..
Barack Obama z nogami na stole- tak pracuje się w Waszyngtonie ...
Barack Obama z no..
Najechał na kamień
Najechał na kamie..
24-letni kanibal
24-letni kanibal
Rosja pożar w centrum handlowym. Dwie osoby nie żyją
Rosja pożar w cen..
Fantastyczne rzeźby z kolorowych ołówków
Fantastyczne rzeź..
Reklamy
Galeria zdjęć
Brtyjka zaklinowała się w krzesełku  synka Śmieszne i ciekawe zdjęcia Shanta Ronaldo - wielki fan Cristiano Ronaldo Niezwykłe kurniki Kiedyś drzewa były olbrzymie Złote rączki, czyli tuning po rosyjsku Plac zabaw na starym cmentarzu Kot o wyglądzie wampira Rania Matar - Dziewczyna i jej pokój cz.II Ekscentryczne rzeźby Gąsior zaopiekował się  groźnym bokserem Co one robią?? Jak myślicie, Gorące imprezy w szwedzkich klubach Statki wyrzucone na ląd Zabawne podstawki pod szklanki w stylu Steampunk. Zwierzęta fotografowane  pod rentgenem Szkatułki w kształcie jajek Pogrzeb kolegi.
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety