Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 17549
Avatar
Najdroższy samochód na świecie.Rolls-Royce Phantom II 40/50H..
Dodał: Sandra »   Thu 13-08-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Oto najdroższy samochód na świecie- Rolls Royce, znany jako Star of India ,z 1934r. Phantom II 40/50 HP Continental All-Weather Convertible ", które był wyprodukowanyw jedynym egzemplarzu na zamówienie Maharadży z Rajkot. Samochód znajdował się w prywatnej kolekcji Hans-Gnther Zach, właściciela muzeum w Mhlheim w Niemczach, a obecnie jest wystawiony na aukcję . Pociątkowa wartość Star of India wynosi 10 mln (14,1 milionów dolarów).


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
35. rocznica zakończenia wojny w Wietnamie
35. rocznica zako..
Pyton królewski  ma... dwie głowy
Pyton królewski ..
To będzie bolało
To będzie bolało
Biedne małe kaczuszki
Biedne małe kaczu..
Strusie wyścigi
Strusie wyścigi
Chińscy studenci
Chińscy studenci
Reklamy
Galeria zdjęć
Największy basen na świecie Ciele z pięcioma nogami Bugatti Type 57SC Atlantic Torty Weselne w Kuwejcie. Fotografii od Daikichi Amano Obozy zagłady 26,8 kg przczół Śmiertelnie niebezpieczne triki z przeszłości Wulkany. po wybuchu na amerykańskiej platformie wydobywczej W skali 125 Prototypowy Scorpion Driven - Ronn Motors. RYSUNKI DŁUGI Największy lodowy labirynt Chiński rolnik buduje UFO Brzydale swiata Danie główne. 1 porcja . Momenty w których mówisz O cholera! cz.II
Najnowsze sondaże
8,1%
25,7%
7,6%
51,5%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1873
Tapety