Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 1103
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   N 04-08-2013 16:36 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Rynek czarowników Mercado de Sonora
Rynek czarowników..
A tak przy piatku....)
A tak przy piatku..
Krowa mutant
Krowa mutant
10 iluzji w 2 minuty-Kreatywna reklama telefonu Samsung
10 iluzji w 2 min..
Maskotki na igrzyska Londyn 2012
Maskotki na igrzy..
Zabawki choinkowe z dzieciństwa
Zabawki choinkowe..
Reklamy
Galeria zdjęć
Fala dziwnych kradzieży w Amsterdamie Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Dzielna policja  Fast food kambodżyjskich dzieci Śmieszne faile i wypadki Ogromny głaz zmiażdżył kilka samochodów XBOX 360 Elite Naprawiłem to! Żarty na prima aprilis Tradycyjna japońska Gospoda, Ryokan WEEE Man Niezwykle kobiece gorsety Galeria zdjęć - Piłka nożna Miniaturowa broń biała Współtwórca Matrixa Larry Wachowski  zmienił płeć. Kreatywne gadżety Elektryczny koncept Peugeota – EX1 Samochodziki z  wesołego miasteczka
Najnowsze sondaże
39,0%
18,6%
11,6%
30,8%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 441
Polecamy
Tapety
Forests. Tapety na pulpit komputera  1600X1200 (28 foto) Screensaver na pulpit Zodiac Clock  3D Tapety - Biała broń HD ilość 235 Forests. Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (28 foto) Tapety Animals na pulpit komputera - I  1920X1200 (32 foto) Wampirzyce