Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 1304
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   N 04-08-2013 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Uratowane zwierzęta
Uratowane zwierzę..
Śpiąca Królewna
Śpiąca Królewna
Mandy Sellars posiadaczka największych nóg na świecie
Mandy Sellars pos..
Kate Moss zepchnęła  dzieciaka z pomostu
Kate Moss zepchnę..
Dziwne dekoracje ogrodowe
Dziwne dekoracje ..
Był sobie Pan co się nie bał i ...
Był sobie Pan co ..
Reklamy
null
Galeria zdjęć
Pojazd hybrid Ziemia, planeta ludzi Reklama na autobusach Bolid z pieczywa 5 foto Baseny, które można umieścić  w oczku wodnym Suczka uratowała swoje szczeniaki z płonącego budynku Niesamowite zdjęcia ze starych policyjnych archiwów Śmieszne i ciekawe zdjęcia Zimowe zabawy polarnych misiów Calzone Wielkie Żarcie Awantura w królewskiej rodzinie Śmieszne i ciekawe zdjęcia Tajemnica  wzrostu Toma Cruise'a Arcydzieła z opon samochodowych Kierowca IndyCar zginął w GP Las Vegas. Tatuaze oczy Galeria dziwnie ubranych ludzi. Buty transformery.
Najnowsze sondaże
18,9%
12,8%
25,7%
42,5%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 475
Polecamy
null
Tapety
Kompozycja Black Kice Forces of Nature tapety 1600X1200 (20 foto) Tapety na Pulpit kreatyw 2011 cz1 Hot Auto Wallpapers 1600X1200 Broń -Tapety na pulpit Tapety Noworoczne Tapety Sylwestrowe (1600X1200)