Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 904
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   N 04-08-2013 16:36 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Szalone tatuaże
Szalone tatuaże
Kreatywne torby na zakupy.
Kreatywne torby n..
Mercedes-Benz Fashion Week w Nowym Jorku.
Mercedes-Benz Fas..
zepsute zdjęcia
zepsute zdjęcia
Niezwykłe naczynia do wina
Niezwykłe naczyni..
Dzik urządził karambol na drodze
Dzik urządził kar..
Reklamy
Galeria zdjęć
Zabawka dla jamnika Haiku - schody do nieba Jazda dele jak i bele czym. Kot ninja Biżuteria od Bjorg Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy  Mumia 15-letniej inkaskiej dziewczynki złożonej w ofierze 500 lat temu Skarb, o którym nie śniło się archeologom. Małpa z 10 tysięcy japonek Pies na dwóch łapkach Nie  jest cacy !!! F18 runął na budynki 10000 róz dla ukochanej Nieoczekiwany gość Implanty czaszki drukowane w 3D Cmok cmok Zagadka dnia. Zgadnij, co to jest? Do kogo oni są podobni?
Najnowsze sondaże
18,1%
12,4%
26,2%
43,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 386
Polecamy
Tapety
Tapety na telefon ) Kompozycja Black Kice Tapety na pulpit 1600X1200 Australia ! Kompozycja Windows 7 theme Kompozycja Gray Zune Valentine 3D Screensaver