Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 927
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   N 04-08-2013 16:36 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Przysmaki z kuchni azjatyckiej i afrykańskiej
Przysmaki z kuchn..
Lalki od  McFarlane
Lalki od McFarla..
Rosyjski kaskader )
Rosyjski kaskader..
Zimorodek
Zimorodek
Zgadnij co to jest?
Zgadnij co to jes..
Skalne klasztory Inkermanu
Skalne klasztory ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Żywe budziki. Knocker-upper Zdjęcia zrobione akurat w odpowiednim momencie Na płanie filmu Obcy Aktorzy z The Avengers kiedyś i teraz. Gadżety do kuchni Niecodzienny wypadek Ważąca ponad 300 kilo kobieta zrzuciła 230 kilogramów Najdziwniejsze zdjęcia z rodzinnych albumów Fan rugby Stuart Tinner  wygrał 250 tysięcy funtów Dzieci-brutale! Co z nich wyrośnie? Replika Rylskiego Monastyru z zapałek Śmieszne i ciekawe zdjęcia Ciekawe pomysły na oryginalne wizytówki. Samochody  Smart . Traumatyzm w sporcie. Terminal Mehrana Karimi Nasseriego Zabawne zwierzęta Więcej niż zdjęcia
Najnowsze sondaże
40,8%
19,2%
11,9%
28,1%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 402
Polecamy
Tapety
 Tapety HD na pulpit - Animals cz. 2 Western Railway 3D Screensaver Valentine 3D Screensaver Football wallpaper (tapety) Theme XPack Kompozycja systemu Azenis2