Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 1138
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   N 04-08-2013 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Pierwszy śnieg tej jesieni.
Pierwszy śnieg te..
Jak jeleń swoje stado bronił
Jak jeleń swoje s..
Lody specjalnie dla psów
Lody specjalnie d..
Świeczkowe show
Świeczkowe show
Hipopotam vs lwy.
Hipopotam vs lwy.
Niebezpieczna odwilż
Niebezpieczna odw..
Reklamy
Galeria zdjęć
Czlonkowie gangu Raskols. Kryształowy Lexus I kto tu rządzi? Góra Krzyży na  Litwie. Filcowe gwiazdy Kay Petal Nie prowadź samochodu po spożyciu alkoholu Kto rządzi w Afryce. Tatuaże to jego hobby Chińczyk z nożem w głowie przyszedł na oddział ratunkowy Siostry Sutherland Kierowca IndyCar zginął w GP Las Vegas. Anioł Stróż czuwa nad nią Kreatywna reklama na słupach Yi peng,  festiwal światła Foto wpadki Zack Hample i jego  kolekcja piłek do baseballa Szokujący wypadek Astacopsis gouldi. Największy rak świata
Najnowsze sondaże
19,5%
12,7%
26,1%
41,7%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 456
Polecamy
Tapety
Tapety Animals na pulpit komputera - I  1920X1200 (32 foto) Tapety na pulpit Popular-02-wallpapers Kompozycja Gray Zune Football wallpaper (tapety)  Tapety HD na pulpit - Animals cz. 2 Tapety na  Pulpit (Auto Wallpaper2)