Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 1475
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   Sun 04-08-2013 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Zgadnij, czyja to córka?
Zgadnij, czyja to..
Czołówka na trasie M4-Rosja
Czołówka na trasi..
To będzie wyjątkowo ostra zima.
To będzie wyjątko..
Poznaj faceta po tym jak pije piwo
Poznaj faceta po ..
Czy możecie podretuszować moje zdjęcie?
Czy możecie podre..
Obrazki z retro fotografii
Obrazki z retro f..
Reklamy
Galeria zdjęć
O włos od śmierci! Pijana joga Najlepsza praca na świecie Swiss Protection Socks. Odporność butów i elastyczność skarpetek. Kamienny Las 109 osób zadeptanych na śmierć podczas święta religijnego Z heroiną w żołądku Nie dla wrażliwych Carving olówka Gadżety od Google Biżuteria z mechanicznych zegarków Kanał Koryncki Kobieta zmienia się Oryginalne wazony Jedzenie z kamieni  Obuwie na 2010 Kai Green - utalentowany kulturysta, Furoshiki.Japońska sztuka pakowania przedmiotów Niesamowicie realistyczne rysunki autorstwa Rajacenny
Najnowsze sondaże
36,6%
18,4%
11,5%
33,4%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 494
Tapety