Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 950
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   N 04-08-2013 16:36 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Chiński Duncan McCloud
Chiński Duncan Mc..
Te zdjęcia są prawdziwe!
Te zdjęcia są pra..
Zoltan Kohari, słowacki batman
Zoltan Kohari, sł..
Niesamowita przyjaźń.
Niesamowita przyj..
Jezioro Asfaltowe na wyspie Trynidad
Jezioro Asfaltowe..
Podpłynął niezauważalnie, i mógł zaatakować
Podpłynął niezauw..
Reklamy
Galeria zdjęć
Mój pan to idiota Dziwne pojazdy Rosyjski Hummer - LMV M65 Ryś Gigantyczne pożary w Teksasie Zniszczony policyjny Holden SS Commodore Kreatywna reklama na słupach Miniaturowe dzieła Marca Giai-Minieta Niezwykły współpracownik białoruskiego taksówkarza Mniamusnie Największy Koran świata Odjechane naklejki na walizki Winda dla rowerów Domek pieskow Paris Hilton Andreas Preis Masakryczny wypadek. BMW wjechało w słup Halloween w zoo Znajdź Dziecko Badylarki
Najnowsze sondaże
18,5%
12,8%
26,0%
42,8%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 400
Polecamy
Tapety
Kompozycja systemu Azenis2 HD Wallpapers cz1. Fotografie typu rybie oko. Canyon.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (7foto) HD-Wallpapers 2560X1600 Kompozycja ChromeXP2  SP1-SP3.