Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 1499
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   Sun 04-08-2013 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
PIerwszy ślub Elizabeth Taylor
PIerwszy ślub Eli..
Rodzicem...?! być...
Rodzicem...?! być..
Jak mieszkają rosyjscy oligarchowie
Jak mieszkają ros..
Całe życie w klatce
Całe życie w klat..
Najlepsi strzelcy
Najlepsi strzelcy
Ostatni skok jumpera z Tomsku - Rosja
Ostatni skok jump..
Reklamy
Galeria zdjęć
Te zdjęcia rzucają wyzwanie prawom fizyki Plaga meduz w Izraelu Do kogo oni są podobni? Więcej niż tylko zdjęcia Nietypowe akwaria Śmieszne i ciekawe zdjęcia Barra, jedyne lotnisko na plaży Piękne zdjęcia miasta w górach (12 foto) Narodziny motyla Kysztymski humanoid, Aleszeńka Śmieszne momenty w piłce nożnej. Zagadka dnia Ty jesteś moją jedyną mamusią! Co to jest? Człowiek i niedzwiedzica - niezwykła przyjaźń Gwiazdy, też ludzie… Jak zrobić pluszowego misia ze skarpetki Miss America 2011.
Najnowsze sondaże
19,2%
12,7%
26,3%
41,8%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 495
Tapety