Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 908
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   N 04-08-2013 16:36 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
SpaceShipTwo Statek kosmiczny
SpaceShipTwo Stat..
 Skok na kaktusy
Skok na kaktusy
Nietypowy kulig
Nietypowy kulig
Ogoliła sobie włosy i brwi i prosiła w internecie o pieniądze
Ogoliła sobie wło..
Fachowa ścinka drzew
Fachowa ścinka dr..
Czaszka największego z żyjących wielorybów, płetwala błękitnego
Czaszka największ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Martwy 12-metrowy rekin wielorybi u wybrzeży Pakistanu Małpi świat. Niezwykłe tatuaże. Młody Obama Floral X-rays,kwiaty w promieniach rentgenowskich Pralka GiraDora  Yōkai - potwory których boją się Japończycy Plac zabaw na starym cmentarzu Największy pies na świecie Michael Hebranko Gabinety pisarzy  Zasady są po to, żeby je łamać. Zagadka dnia Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Spotkanie miłośników BMW w Rydze Sztuka rzezbienia w owocach i warzywach Muzeum Stalina w Gori Dekoracje na Halloween.
Najnowsze sondaże
8,3%
27,2%
8,5%
49,2%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1373
Polecamy
Tapety
Tapety Animals na pulpit komputera - II  1920X1200 (33 foto) Auto Wallpaper Tapety Pulpitu 1920X1440 Tapety Christmas Girls Wallpapers (40 foto) Wellwasser Bluescreen Screensaver Tapety HD  - Piękne  zakątki świata Forests. Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (28 foto)