Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 1550
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   Sun 04-08-2013 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Wałujew nie mieści się w ławach Dumy
Wałujew nie mieśc..
Silikonowe monstrum Nicole Coco Austin
Silikonowe monstr..
Tajemnica jej długowieczności
Tajemnica jej dłu..
Przytył kilkadziesiąt kg, by pokazać jak je zrzucić!
Przytył kilkadzie..
Jak Rosjanie  Mazdę 626 z Niemiec transportowali
Jak Rosjanie Maz..
Efekt Droste
Efekt Droste
Reklamy
Galeria zdjęć
 Brudne zdjęcia. Zabawne zwierzęta Już w niedzielę mogą wyjść na powierzchnię Wypadki ciężarówek z piwem Policjanci kontra dzik Nowy pracownik w firmie Włoska bitwa na pomarańcze Śmieszne i ciekawe zdjęcia Dziwne bandaże Las Puzzlewood Miejsce które stało się inspiracją dla J. R. R. Tolkiena Czaszka narwala z dwoma ciosami Oszczędzaj energię elektryczną Z prochów dziecka zrobiła sobie tatuaż Nina Chakrabarti Voodoo Queens Niespodzianka w biurze Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Tatuaże Volkswagen Genialne prace od Tiago Hoisel
Najnowsze sondaże
36,4%
18,3%
11,3%
34,0%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 503
Tapety