Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 1120
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   N 04-08-2013 16:36 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Najdziwniejszy tatuaż na świecie
Najdziwniejszy ta..
Twarz Katie Meehan była zdeformowana przez ogromną cystę
Twarz Katie Meeha..
Bardzo realistyczne malowidła na ścianach
Bardzo realistycz..
Victoria’s Secret Fashion Show 2009 cz. II
Victoria’s ..
Co oni tam zobaczyli ?
Co oni tam zobacz..
Niefortunny skok na trampolinie
Niefortunny skok ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Burza piaskowa w Kuwejcie ... Szklana plaża Ślady na piasku. Kim Kardashian znowu pokazuje wdzięki. Właściwy moment Natura płata figle Domowy duszek z gazy Zapierające dech w piersiach widoki z kolejki linowej Nieudany makijaż permanentny ust O tempora, o mores! Morodobicie na imprezie u królowej Elżbiety Grizzly Śpiwór Obrazy z marihuany Brazylijski artysta Fernando de la Rocque, Panneau z sushi. Euro 2012 Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Smok z Komodo. Ozdoby z koralików. W obronie mrowiska Gigantyczy Jerzy. Największy pies świata
Najnowsze sondaże
8,0%
26,2%
7,9%
50,9%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1582
Polecamy
Tapety
Hot Auto Wallpapers 1600X1200 Great Smoky Mountains.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (17 foto) Kompozycja Windows 7 theme Forests. Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (28 foto) Tapety na pulpit HD - kolej Abstract mobile wallpapers