Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 1249
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   N 04-08-2013 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Afrykański narkotyk
Afrykański narkot..
Relikwie
Relikwie
Podróż poślubna Nicka Vujicica
Podróż poślubna N..
 Jemen. Skok przez wielbłąda
Jemen. Skok prze..
3-letnia Ya Wen uwielbia piwo i fajki
3-letnia Ya Wen u..
Księstwo Monako
Księstwo Monako
Reklamy
null
Galeria zdjęć
3D Grafika komputerowa Opuszczony Hotel w Japonii. Niesamowita transformacja Ja osobiście złapałem taką rybę Śmieszne i ciekawe zdjęcia Zobacz stanik za 2 mln dolarów! Kreatywne fotografie od Justina  Overella Metro w Sztokholmie. Najbardziej niesamowite formacje chmur Pływające boisko Znajdż na zdjęciach  Audi A3 Quattro Jak budowano pierwszy Disneyland Śmieszne i ciekawe zdjęcia Zabawne zwierzęta Bokserzy przed i po walce To nie był ich najlepszy dzień Niesamowicie realistyczna rzeźba Mister J Bardzo dziwny wypadek
Najnowsze sondaże
7,9%
26,1%
7,8%
51,0%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1656
Polecamy
null
Tapety
Tapety 3D HD - High Definition Tapety - Biała broń HD ilość 235 Tapety HD  - Piękne  zakątki świata Tapety HD na pulpit - Animals cz. 1 Tapety Christmas Girls Wallpapers (40 foto) Hot Auto Wallpapers 1600X1200