Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 1085
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   N 04-08-2013 16:36 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Co ciekawego pożarły  psy?
Co ciekawego poża..
Ekshibicjonista pokazał swe wdzięki złym osobom
Ekshibicjonista p..
Tulipanowiec afrykański
Tulipanowiec afry..
Idiota+BronBol
Idiota+BronBol
Na kręglach
Na kręglach
Wielki głód na Ukrainie, Hołodomor
Wielki głód na Uk..
Reklamy
Galeria zdjęć
Paskowy świat - Sandsation 2010 Pisklęta bielika amerykańskiego Porcelanowe figurki Hotele miłości Heidi Klum została oblana zieloną mazią! Graffiti z drutów. Ideał kulturysty Frank Zane  1972 vs 2012 Barbie a sztuka Wszystko się zmienia Zagadka dnia Szklane żaby Po cięzkich negocjacjach Seksowne męskie stringi Zabawne Gadżety Rysunki w oknie cz. II Kolejny chiński delikates Wenecja na starej fotografii XIX / XX w. Woodstock 1969 by Life
Najnowsze sondaże
7,9%
26,0%
8,1%
51,1%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1551
Polecamy
Tapety
Beaches Wallpapers Canyon.Tapety na pulpit komputera  1600X1200 (7foto) Wampirzyce Canyon.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (7foto) Football wallpaper (tapety) Tapety Christmas Girls Wallpapers (40 foto)