Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 1009
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   N 04-08-2013 16:36 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Dekolty gwiazd.
Dekolty gwiazd.
Jak transportowano zabytkowy Kościół
Jak transportowan..
Przez niedożywienie i brak wody pitnej w Somalii umierają małe dzieci
Przez niedożywien..
Rzadkie Mercedes-Benz
Rzadkie Mercedes-..
Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia
Śmieszne i po pro..
Najlepszy przyjaciel człowieka
Najlepszy przyjac..
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia  Zderzenie krowy z samochodem osobowym. Wielka Migracja Sardynek Narodziny wężyków Brunetka czy Blondynka? Uroki zimy Shan Feng nie ma rąk. Został porzucony przez własną matkę Footprints Stone  Iaina Blake'a . Daniel Kornrumpf. Haftowane portrety Anatidaephobia Łysi przyjaciele Neonowe wtopy Śmieszne zdjęcia na dobry humor Za kulisami The Walking Dead Afgańczyk chciał nielegalnie przekroczyć granicę włoską Smakowita biżuteria. SouZou Creations. Jego jęzor ma 25 cm długości, 10 cm szerokości Co piją Chińczycy.
Najnowsze sondaże
18,5%
12,5%
26,7%
42,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 416
Polecamy
Tapety
Kompozycja systemu Azenis2 Tapety Animals na pulpit komputera - II  1920X1200 (33 foto) Tapety - Biała broń HD ilość 235 Cristmas Screensaer 3D od 3D Planet Great Smoky Mountains.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (17 foto) Kompozycja Black Kice