Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 1220
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   N 04-08-2013 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Dzieci na łańcuchu
Dzieci na łańcuch..
W Opolu auto przebiło barierki i wpadło do rzeki
W Opolu auto prze..
 Niewiarygodny wypadek.
Niewiarygodny wy..
Model trafił na listę najseksowniejszych... kobiet świata
Model trafił na l..
Mikołaj nie zawsze Świety
Mikołaj nie zawsz..
Kartonowe rzeźby
Kartonowe rzeźby
Reklamy
null
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Trening  chińskich snajperów Celnicy złapali wielbiciela gadów, który ukrył na ciele 14 pytonów i 10 jaszczurek Królik wielkanocny Opancerzone pojazdy meksykańskich gangów Graffiti Roa na ulicach Meksyku Mały pancernik Świąteczny Trolling Uciekinierzy Mistrzowie Photoshopa Kolejna prowokacja artysty Maurizio Cattelana Najdłuższy lunch świata Nowy Dom Mega  łóżko. Tuning BMW Latający smok Sok  z niespodzianką  Cyberpunkowe  maski Boba Basseta
Najnowsze sondaże
19,1%
12,8%
25,7%
42,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 470
Polecamy
null
Tapety
Tapety na pulpit Popular-02-wallpapers Tapety na pulpit 1600X1200 Australia ! Diably,Diablice i inne demony Football wallpaper (tapety) Broń -Tapety na pulpit Canyon.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (7foto)