Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 1055
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   N 04-08-2013 16:36 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia.
Śmieszne i po pro..
Liścionos biały.
Liścionos biały.
Katastrofa pociągu pasażerskiego Newskij Ekspress
Katastrofa pociąg..
Podziemny świat jaskiń.
Podziemny świat j..
Dziwne stadiony
Dziwne stadiony
Spotkanie twarzą w twarz z bohaterką „The Ring”
Spotkanie twarzą ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Patrick, najstarszy wombat na świecie. Bill Gates zbiera na nowe Lamborghini Dziecko pod opieką taty Potato Chip Rock Kurczęta giną w męczarniach Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Ryzyko zawodowe Zhang Hongming człowiek- szympans Ona ma wszystkich w głębokim poważaniu Śmieszne zdjęcia na dobry humor Chaos w Kongo po wyborach. Rosjanie walczą z katastrofalnymi pożarami Rzeźby z masła Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Reklama może być kreatywna, Ciudad Jurez – miasto strachu  Krzesła do porodu z lat 1501-1800 Góry lodowe
Najnowsze sondaże
39,1%
19,1%
11,6%
30,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 430
Polecamy
Tapety
Tapety na pulpit HD - kolej Forests. Tapety na pulpit komputera  1600X1200 (28 foto) Canyon.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (7foto) Tapety na telefon ) Water Clock 3D Screensaver Great Smoky Mountains.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (17 foto)