Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 1361
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   Sun 04-08-2013 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Jak to jest mieszkać w kościele?
Jak to jest miesz..
Żal ci tego toreadora?
Żal ci tego torea..
Niefortunne parkowanie
Niefortunne parko..
Gifki
Gifki
Udany połów
Udany połów
Kolejna prowokacja artysty Maurizio Cattelana
Kolejna prowokacj..
Reklamy
null
Galeria zdjęć
Akcja obrońców praw zwierząt w Madrycie Życie na wodzie Impreza się udała ! hehe Piwny wypadek Ale marchew! Kobieta Kot znów się zoperowała Mukly Śmieszne i ciekawe zdjęcia Drastyczny wypadek Brud i ubóstwo na ulicach Bogoty. Szokujące zdjęcia Coober Pedy- Miasto pod ziemią. Miniaturowy świat Slinkachu Psy trzymali w chlewie. Gory z plastikowych butelek Zabawkowe sanktuarium Świetlne rzeżby Tańczący miś polarny Tesknota za studiami
Najnowsze sondaże
19,0%
12,8%
26,0%
42,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 485
Polecamy
null
Tapety
HD Wallpapers cz2.  Tapety HD na pulpit - Animals cz. 2 Hot Video Wallpapers -01 Screensaver na pulpit Zodiac Clock  3D Lakes.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (50 foto) Tapety HD na pulpit - Animals cz. 1