Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 1523
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   Sun 04-08-2013 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Motyl z przezroczystymi skrzydłami
Motyl z przezrocz..
Tygrys Tasmański
Tygrys Tasmański
Wspolczesni Yamakasi
Wspolczesni Yamak..
Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia.
Śmieszne i po pro..
Domy z ludzkimi twarzami
Domy z ludzkimi t..
Brytyjczycy stworzyli samochód wyścigowy napędzany czekoladą
Brytyjczycy stwor..
Reklamy
Galeria zdjęć
Drzewa zamiast płótna Edukacja seksualna w szkole podstawowej 23 lata później Rodzina była o krok od śmierci. Tir zatrzymał się dosłownie metr od łóżka. Mumia w posągu Buddy Trzecia Rzesza Śmieszne i ciekawe zdjęcia Nachalny jeż Małpa i słoń Historia jednej miłości Osiemnastoletnia Victoria Beckham Megan Jane 22-latka, która wygrała walkę z anoreksją Opuszczone miasta Rachuba czasu po Hindusku Ciekawe momenty w sporcie. Chińczyk zrobił ze smogu cegłę Joe Greenstein. Mocarny Atom Body kamuflaż. Ciało wpisane w krajobraz
Najnowsze sondaże
36,5%
18,4%
11,4%
33,7%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 499
Tapety