Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 1587
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   Sun 04-08-2013 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Pierwszy film w historii.Roundhay Garden Scene
Pierwszy film w h..
Statki w butelkach
Statki w butelkac..
Ruski hardkor spada z 5-go piętra
Ruski hardkor spa..
Zobacz największą na świecie łódź na energię słoneczną
Zobacz największą..
Ziemska sztuka Waltera Masona
Ziemska sztuka Wa..
Yuko Shimizu
Yuko Shimizu
Reklamy
Galeria zdjęć
Blondinka i jej pupilek Komplety pościeli z zabawnymi rysunkami Kto jeździ na  motorze Hello Kitty ? Dwie ciężarówki zgniotły jego auto. San Quentin Nowa komora dla egzekucji poprzez śmiertelne zastrzyki. Kobieta zrzuca 136 kilogramów! Kolejny chiński delikates Życie na wysypisku Konie u dentysty Na wysokim obcasie Magiczny świat Yuehui Tang Życie na obrzeżach  miasta Śmieszne i ciekawe zdjęcia 5-latek rzucił palenie uzależnił się od jedzenia Pijany za kierownicą Akwarele Ali Cavanaugh Śmieszne i ciekawe zdjęcia Dziś 28 urodziny emotikonów.
Najnowsze sondaże
36,2%
18,2%
11,3%
34,4%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 506
Tapety