Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 1027
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   N 04-08-2013 16:36 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
W tym roku świąt nie będzie
W tym roku świąt ..
Zdążyć przed pociągiem
Zdążyć przed poci..
Moskwa. Dym paraliżuje miasto
Moskwa. Dym paral..
Korea Północna z ukrycia [PL]
Korea Północna z ..
Czaszka narwala z dwoma ciosami
Czaszka narwala z..
X Men tatuaże
X Men tatuaże
Reklamy
Galeria zdjęć
Wiocha.ru cz.23 Cyfrowe obrazy Adama Martinakisa Zima w Norylsku Bez photoshopa Tygrysica ze sztucznym biodrem Podobieństwo plakatów  propagandowych ZSRR i III Rzeszy Śmieszne i ciekawe zdjęcia Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Niesamowite rzeżby z papieru Jak ozdabiali choinki nasi pradziadkowie i prababcie Kawa z mlekiem Szanghaj Dzielnica Zgadnij kto to? Mega cheeseburger. Znaki drogowe na wesoło Doniczki na kwiaty. Płonące samoloty. Switcheroo  Hana Pesut
Najnowsze sondaże
18,4%
12,4%
26,6%
42,6%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 418
Polecamy
Tapety
Tapety HD na pulpit - Animals cz. 1 Wellwasser Bluescreen Screensaver Western Railway 3D Screensaver Broń -Tapety na pulpit Great Smoky Mountains.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (17 foto) Tapety Continents - Kontynenty