Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 973
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   N 04-08-2013 16:36 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Dzik urządził karambol na drodze
Dzik urządził kar..
Miliony jętek nad rzeką Cisą
Miliony jętek nad..
Dzień Rekordów Guinnessa.
Dzień Rekordów Gu..
Krawat z niespodzianką
Krawat z niespodz..
Fotobomby. Koty i psy
Fotobomby. Koty i..
Adoptowanie u zwierząt.
Adoptowanie u zwi..
Reklamy
Galeria zdjęć
Transport rekina wielorybiego na rynek Galeria wypadków lotniczych Skoczył z dachu Bajeczny  Wodospad Havasu Zgadnij, dziewczyna czy chłopak? Kreatywne skarpety Został kanibalem przez globalne ocieplenie Stewardessy z całego świata Porcelanowe kung fu Zaskakujące kreacje od Katie Eary Anioł Stróż czuwa nad nią Depresyjny Art Zabawne naklejki Śmieszne i ciekawe zdjęcia Wielkie kamienie. Chińska herbata z niespodzianką Mniam mniam Zagadka dnia. Zgadnij, co to jest?
Najnowsze sondaże
18,5%
12,6%
26,6%
42,4%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 406
Polecamy
Tapety
Abstract mobile wallpapers Tapety Animals na pulpit komputera - I  1920X1200 (32 foto) Canyon.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (7foto) Diably,Diablice i inne demony HD-Wallpapers 2560X1600 Theme XPack