Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 1195
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   N 04-08-2013 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
 Zaskakująca kreacja Pink
Zaskakująca krea..
Bieg po schodach
Bieg po schodach
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy
Zabawne i ciekawe..
Jacqui Moore
Jacqui Moore
Archiwum wikiLeaks All released
Archiwum wikiLeak..
Linia lotnicza Air Albatros
Linia lotnicza Ai..
Reklamy
Galeria zdjęć
Więcej niż tylko zdjęcia Insekty pod mikroskopem EKSTREMALNE...  Rzeźby z ptasich piór Galeria absurdów budowlanych Wpadki z kijem bejsbolowym Najdłuższa ławka na świecie Porównanie wielkości planet i gwiazd Żarty na prima aprilis Niedźwiedź vs stado krów mistrzowie parkowania Warzywa-mutanty Portrety  gwiazd.Greg Gorman Wypadek tira przewożącego piwo Śmieszne i ciekawe zdjęcia Zagadka dnia. Absurdalne zdjęcia dziewczyn w bikini Seks symbole  dzisiaj .
Najnowsze sondaże
19,2%
12,6%
25,8%
42,4%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 469
Polecamy
Tapety
 Tapety HD na pulpit - Animals cz. 3 Hot Video Wallpapers -01 Tapety na pulpit Popular-02-wallpapers Auto Wallpaper Tapety Pulpitu 1920X1440  Tapety HD na pulpit - Animals cz. 2 HD Wallpapers cz1.