Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 957
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   N 04-08-2013 16:36 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Yuko Shimizu
Yuko Shimizu
Pieski  na huśtawce
Pieski na huśtaw..
Power Truck Show 2009 w Finlandii
Power Truck Show ..
Rozkoszne foto od Lory Palmer
Rozkoszne foto od..
Oto najpiękniejsza kobieta świata!
Oto najpiękniejsz..
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy
Zabawne i ciekawe..
Reklamy
Galeria zdjęć
Najbardziej kompaktowy rower Niesamowite rzeźby z lodu Zaskakująco realistyczna rzeżba  Mistrza Yody Śmieszne i ciekawe zdjęcia Z wizytą u dentysty Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Absurdy życia codziennego. Najdziwniejsze śluby i wesela świata Wydała na operacje plastyczne136.000 dolarów Pewnego dnia na Radzymińskiej… Wodospady na lodowcu Svalbard Skoczył z dachu Przeładowana ciężarówka przewróciła się na drodze. Do czego służy ten przedmiot? Anarchiści obrzucili katolików kamieniami Fotobomby cz. 33 Najdziwniejsze taksówki z całego światu Czy piorun może uderzyć sześć razy w jedną osobę?
Najnowsze sondaże
40,2%
19,1%
11,8%
28,9%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 408
Polecamy
Tapety
Western Railway 3D Screensaver Tematy na telefon komórkowy S60 (Symbian series 60) Tapety 3D HD - High Definition Kompozycja Black Kice Lakes.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (50 foto) Tapety HD na pulpit  Nature Landscapes Wallpapers