Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 1447
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   Sun 04-08-2013 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Po interwencji obrońców praw zwierząt
Po interwencji ob..
Francuz Philippe Croizon przepłynął kanał La Manche
Francuz Philippe ..
Sprawdzian na twardość
Sprawdzian na twa..
Kolejny kandydat do  Nagrody Darwina.
Kolejny kandydat ..
Jak nazywają się te dwa karabiny?
Jak nazywają się ..
Brad Pitt w 1999r.
Brad Pitt w 1999r..
Reklamy
Galeria zdjęć
Zlata, kobieta -wąż w kalendarzu na 2014 Oczekiwania kontra realność Sportowe momenty Zabawne zwierzęta Wspinająca się koparka Świnie z sierścią Zbiór nowoczesnych, kreatywnych zegarków Mini ogródek w doniczce Bonsai dom Bilbo Bagginsa Kocie języki Tylko w Afryce . Śmieszne i ciekawe zdjęcia Żyrandol z tamponów OB Labirynty z soli od Motoi Yamamoto Zabawne koty. Niewolnicy Dubaj Skok rekina Śmieszne i ciekawe zdjęcia
Najnowsze sondaże
36,5%
18,5%
11,6%
33,5%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 493
Tapety