Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 1170
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   N 04-08-2013 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Jeleń demolka
Jeleń demolka
Pod skrzydłem mamy zawsze bezpiecznie
Pod skrzydłem mam..
Podwodny wybuch bomby atomowej
Podwodny wybuch b..
Z prochów dziecka zrobiła sobie tatuaż
Z prochów dziecka..
Spragniony Bushman
Spragniony Bushma..
Mały Bambi
Mały Bambi
Reklamy
Galeria zdjęć
Steampunk Fotografie z długim czasem ekspozycji ... Meble z tektury Delfiny na falach Victoria Beckham- kobieta transformer. Zdjęcie plus rysunek Muzeum Salvadora Dali Naprawiłem to! W Rosji znów rozbił się lądujący samolot Zwariowana dziewczyna Emo Ogromny guz przez wiele lat zniekształcał jej twarz! Sztuka powstająca z wymiocin Hughes H-4 Hercules- największa łódź latająca konstrukcji drewnianej Pocałunek z języczkiem Psy i koty Wertykalny Ogród - natura w mieście Optimus Prime wykuty z lodu Pionowy ogród Patricka Blanca, Madryt.
Najnowsze sondaże
19,3%
12,6%
25,9%
42,2%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 467
Polecamy
Tapety
Tapety HD na pulpit - Animals cz. 4 Valentine 3D Screensaver Kompozycja systemu Azenis2 Tapety Noworoczne Tapety Sylwestrowe (1600X1200) Tapety Christmas Girls Wallpapers (40 foto) Tapety Animals na pulpit komputera - I  1920X1200 (32 foto)