Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 977
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   N 04-08-2013 16:36 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
UFO - Pod wodą w pogoni za widmem
UFO - Pod wodą w ..
Tragiczny wypadek
Tragiczny wypadek
Kompilacja wypadków na basenach
Kompilacja wypadk..
Przejechał Volvo ponad 4,5 mln km
Przejechał Volvo ..
Koniki polne
Koniki polne
Chewbacca i Han Solo - kiedyś i teraz
Chewbacca i Han S..
Reklamy
Galeria zdjęć
Niezwykła przyjaźń. Do kogo oni są podobni Śmieszne i ciekawe zdjęcia Ewolucja zombie Kot ninja Lazienka po ekspłozji pianki do golenia Dwugłowe gady Ze starych gum do żucia. Gdy męczy pragnienie Śmieszne i ciekawe zdjęcia Kobieta czy mężczyzna? Barbie horror cz.II To będzie wyjątkowo ostra zima. Ekskluzywny supiercar Ragani Zonda R. Krwawy wystrój wnętrz Mistrz parkowania Zabawne zwierzęta. Sekretny domek na drzewie
Najnowsze sondaże
40,0%
19,2%
11,7%
29,1%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 412
Polecamy
Tapety
Lakes.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (50 foto) Tapety HD na pulpit - Animals cz. 1 Diably,Diablice i inne demony Fotografie typu rybie oko. Theme XPack Hot Video Wallpapers -01