Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 9 981
Avatar
Najcięższy noworodek z Niemiec!
Dodał: Sandra »   N 04-08-2013 16:36 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Jasleen z Lipska jest najcięższym noworodkiem, jaki kiedykolwiek urodził się w Niemczech. Przyszła na świat w sposób naturalny. Waży 6110 gramów! Ma 57,5 centymetrów.
Prof. Holger Stepan , który towarzyszył narodzinom Jasleen, mówi, że lekarze myśleli o tym, by dokonać cesarskiego cięcia, ale na dobrą sprawę nie wiedzieli "jak duże jest maleństwo". Oceniali je na 5 kg. Okazało się, że jest cięższe o ponad kilogram. I w końcu urodziło się w sposób naturalny.
Prof Stepan dodaje: Musze to jasno powiedzieć, że taka nadwaga nie jest korzystna dla dziecka. Należy zdecydowanie unikać podobnych sytuacji. Dziewczyna jest teraz na całe życie naznaczona. Ma np. zwiększone ryzyko wystąpienia cukrzycy.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Mega pozytywne zdjęcia cz.III
Mega pozytywne zd..
Zabawne koszulki
Zabawne koszulki
Nietypowe spodnie z wbudowaną klawiaturą
Nietypowe spodnie..
LOL
LOL
Uciekał policji, wjechał na słup
Uciekał policji, ..
Test broni na świni
Test broni na świ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Wyglądają na szczęśliwych Rodzicem...?! być... London Naked Bike Ride 2009 Nieoczekiwany gość. Ferrari 458 pozbawione dachu Głowa Zombie (+18) Niesamowicie realistyczna rzeźba Mister J Omal nie utonął w ropie Zwariowane fryzurki Kot z dwiema twarzami Anime Show 2012 Czego nie wolno robić w męskiej toalecie? Annie Ralli . Malowane ręce. Spencer Tunick w Meksyku Najgorsze kontuzje nóg w piłce nożnej Jedno z najstarszych drzew świata spłonęło Krwawiące fontanny  w Bukareszcie Kiedy samochody byly dziećmi
Najnowsze sondaże
7,9%
26,9%
8,3%
50,1%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1456
Polecamy
Tapety
Lakes.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (50 foto) Kompozycja Windows 7 theme Broń -Tapety na pulpit Theme XPack Best HD Wallpapers Pack-691 Tapety Animals na pulpit komputera - I  1920X1200 (32 foto)