Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 7 7188
Avatar
Na ciele kobiety z mieszków włosowych wyrastają paznokcie
Dodał: Sandra »   Wed 15-08-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Shanyna Isom konsultowała się już ze wszystkimi możliwymi specjalistami, nawet w Holandii lecz nikt nie ma pojęcia z jaka chorobą mamy do czynienia.
28- letnia kosmetyczka i studentka prawa na Uniwersytecie Memphis wpadła w problemy zdrowotne o jakich jeszcze nie słyszano na Ziemi - paznokcie wyrastają ze wszystkich mieszków włosowych na całym ciele.Komplikacje dotyczą nie tylko skóry ale także kości .Są kłopoty ze wzrokiem. dziewczyna nie jest w stanie poruszać się bez laski.Matka pomaga jej codziennie kłaść się i wstawać z łóżka.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Akcja ratowania młodego wieloryba na plaży Surfers Paradise w Australii.
Akcja ratowania m..
Christina Aguilera bez makijażu.
Christina Aguiler..
Fotobomby z dziewczynami w bikini
Fotobomby z dziew..
Izraelscy żołnierze tańczą na służbie
Izraelscy żołnier..
Mężczyzna, czy kobieta?
Mężczyzna, czy ko..
Najwyższa góra w Układzie Słonecznym
Najwyższa góra w ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Pojazd fana Futuramy Absurdy otaczającej nas rzeczywistości Ortodoksyjni  Żydzi protestowali przeciwko otwarciu w szabat publicznego parkingu. Zwariowane tatuaże Genius Amerykańscy policjanci w akcji Policja  szukała czarnoskórego Zdjęcia zrobione w odpowiednim momencie Gigantyczne pożary w Teksasie Wydra kontra aligator Najbrzydszy pies świata 2012 Zabawne zwierzęta. Zimno zimno zimno W supermarkecie Dom Frodo 11 fotek Innes McDougall. Realistyczne portrety Śmieszne i ciekawe zdjęcia Bunny Suicide-Kroliczek samobojca
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1883
Tapety