Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 4 2755
Avatar
Myśliwi zabili losia czczonego przez Mikmaków
Dodał: Speed »   Fri 11-10-2013 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
W okolicy Belle Cote w Nowej Szkocji (Kanada) grupa myśliwych upolowała białego łosia. Mężczyźni działali zgodnie z prawem, mimo to ich czyn wywołał protesty Mikmaków. Zwierzęta-albinosy są przedmiotem kultu rdzennych Indian zamieszkujących Amerykę Północną.
Myśliwi przeprosili za swój czyn, tłumacząc się niewiedzą. Oddali skórę łosia-albinosa, która zostanie wykorzystana w ceremonii oddającej cześć duchowi zabitego zwierzęcia.
Zwierzęta-albinosy są przez Mikmaków uważane za święte. Uważają, że zabicie białego ssaka przynosi pecha, mają one bowiem charakter duchowy i symboliczny dla ich społeczności.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Najgłębszy basen świata - Nemo 33 w Brukseli
Najgłębszy basen ..
 Zawody w rozpinaniu staników
Zawody w rozpina..
Wyścigi motocyklowe
Wyścigi motocyklo..
Ciężka praca dzieci w Bangladeszu
Ciężka praca dzie..
Życie bez rąk
Życie bez rąk
Zabawne zwierzęta.
Zabawne zwierzęta..
Reklamy
Galeria zdjęć
Modliszka vs pająk Kazali dziecku spać w ciemnej piwnicy w zamkniętej trumnie! Spragniony miś koala Bliskie spotkanie z łyżwą (+18) Zdjęcia zrobione w idealnym momencie Naga akcja w centrum Barcelony. Niezwykłe fotografie Ryana Schude Seksowne dziewczyny w mundurach By  pamiętać, o ukochanym Dziadku Zabawne wojskowe zdjęcia Odjechane kubki na kawę i herbatę Akcja Ratujmy pandy! ,z udziałem słoni Najdziwniejsze zdjęcia ciąży Zamieszki w Vancouver po porażce Canucks. Absurdy nie tylko budowlane Łódź z dyni. Wpadki z Photoshopem Silikonowe monstrum Nicole Coco Austin
Najnowsze sondaże
8,1%
25,7%
7,6%
51,5%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1872
Tapety