Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 4 2824
Avatar
Myśliwi zabili losia czczonego przez Mikmaków
Dodał: Speed »   Fri 11-10-2013 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
W okolicy Belle Cote w Nowej Szkocji (Kanada) grupa myśliwych upolowała białego łosia. Mężczyźni działali zgodnie z prawem, mimo to ich czyn wywołał protesty Mikmaków. Zwierzęta-albinosy są przedmiotem kultu rdzennych Indian zamieszkujących Amerykę Północną.
Myśliwi przeprosili za swój czyn, tłumacząc się niewiedzą. Oddali skórę łosia-albinosa, która zostanie wykorzystana w ceremonii oddającej cześć duchowi zabitego zwierzęcia.
Zwierzęta-albinosy są przez Mikmaków uważane za święte. Uważają, że zabicie białego ssaka przynosi pecha, mają one bowiem charakter duchowy i symboliczny dla ich społeczności.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Papierowy statek
Papierowy statek
Kompilacja wypadków na kręgielni
Kompilacja wypadk..
Gniazdo os
Gniazdo os
 Rampage Jackson aresztowany
Rampage Jackson ..
Cmentarzysko komputerów
Cmentarzysko komp..
Brigitte Nielsen Upadek gwiazdy.
Brigitte Nielsen ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Gwiazdy rock'n'roll w makijażu i bez Jak z mężczyzny stał(a) się kobietą Samochód zaparkowany w niewłaściwym miejscu Śmieszne i ciekawe zdjęcia Pomysł na jajecznicę Śmieszne i ciekawe zdjęcia Bojownicy Państwa Islamskiego umieszczają bomby w lalkach Instrukcja obsługi niemowlaka Śmieszne i ciekawe zdjęcia Pomysł na dynie  Krzesła do porodu z lat 1501-1800 Zagadka dnia. Do czego służy piąte koło w Packard Cavalier Apokalipsa miłości Niespodziewany gość Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia Emo boys Śmieszne fotki dla dorosłych Nowe filmy na starych plakatach
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety