Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 10 7229
Avatar
Mohammad Latif Khatana Człowiek bez twarzy będzie ojcem
Dodał: lika »   Tue 09-10-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Mohammad Latif Khatana (32 l.) z Kaszmiru w Indiach, zwany człowiekiem bez twarzy cierpi na rzadką odmianę guza. Zaczęło się niewinnie – urodził się z małym guzkiem na twarzy, który rósł. Aż utworzył fałdy skórne, które teraz tak zasłaniają twarz i oczy, że mężczyzna praktycznie nie widzi.
Mohammad ma dwóch braci i trzy siostry, ale tylko on cierpi na tę chorobę. To dla niego źródło koszmaru, bo był wyśmiewany i bity w dzieciństwie (stracił przez to lewe oko), nie może znaleźć pracy (utrzymuje się z żebrania).
Dziś drwią z niego dorośli ludzie, kobiety plują z obrzydzeniem. Jego rodziny nie stać było na operację, gdy był dzieckiem. A teraz jest za późno z powodu zwyrodnienia naczyń krwionośnych w skórze twarzy.
Ale schorzenie nie przeszkodziło mu znaleźć żony! Poznali się dzięki kalectwu - 25-letnia małżonka Mohammeda nie ma nogi. A od siedmiu miesięcy para spodziewa się dziecka!
Martwi go jedynie to, że dziecko może zapaść na taką samę chorobę jak on.Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Agent Orange
Agent Orange
Przeberala  dziecko za zbrodniarzy i dyktatorów
Przeberala dziec..
Ghost Rider ale...
Ghost Rider ale....
Casa Batlló – dom  z bajki
Casa Batlló ̵..
Zawaliła się scena podczas koncertu. Pięć osób nie żyje
Zawaliła się scen..
Główna przyczyna śmiertelności wśród motocyklistów.
Główna przyczyna ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Ludzkie zoo Spacer po linie bez zabezpieczeń Niezapomniane zdjęcia przed balem maturalnym Iditarod 2011.Wyścig psów zaprzęgowych Stygmatyczka. Teresa Neumann Kobiety z dużymi piersiami Śmiertelny wypadek. Z peugeota została miazga Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia Sześcionogi cielak urodził się w Szwajcarii Karnawał w Wenecji 2011 Codzienne zycie sumoków Po prostu zwykły pech 5000 kaczek na spacerze. Koleżanka dla małpiszona Myszki do komputera Absurdy otaczającej nas rzeczywistości po wybuchu na amerykańskiej platformie wydobywczej Mieszanka dziwnych, zaskakujących i śmiesznych fotek
Najnowsze sondaże
8,1%
25,9%
7,7%
51,4%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1853
Tapety