Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 10 7449
Avatar
Mohammad Latif Khatana Człowiek bez twarzy będzie ojcem
Dodał: lika »   Tue 09-10-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Mohammad Latif Khatana (32 l.) z Kaszmiru w Indiach, zwany człowiekiem bez twarzy cierpi na rzadką odmianę guza. Zaczęło się niewinnie – urodził się z małym guzkiem na twarzy, który rósł. Aż utworzył fałdy skórne, które teraz tak zasłaniają twarz i oczy, że mężczyzna praktycznie nie widzi.
Mohammad ma dwóch braci i trzy siostry, ale tylko on cierpi na tę chorobę. To dla niego źródło koszmaru, bo był wyśmiewany i bity w dzieciństwie (stracił przez to lewe oko), nie może znaleźć pracy (utrzymuje się z żebrania).
Dziś drwią z niego dorośli ludzie, kobiety plują z obrzydzeniem. Jego rodziny nie stać było na operację, gdy był dzieckiem. A teraz jest za późno z powodu zwyrodnienia naczyń krwionośnych w skórze twarzy.
Ale schorzenie nie przeszkodziło mu znaleźć żony! Poznali się dzięki kalectwu - 25-letnia małżonka Mohammeda nie ma nogi. A od siedmiu miesięcy para spodziewa się dziecka!
Martwi go jedynie to, że dziecko może zapaść na taką samę chorobę jak on.Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
  Carpe diem!
Carpe diem!
Wine rack. Wymarzony sprzęt na imprezy
Wine rack. Wymarz..
Małpa mamą dla pumy
Małpa mamą dla pu..
Najdroższy obraz
Najdroższy obraz
Kenijski wampir zagryzł 17 kobiet
Kenijski wampir z..
Co oznacza ten znak?
Co oznacza ten zn..
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia Niezwykłe kubki Jak łabędź swoje stado bronił John Crane, „Największy” sportowiec NFL Mumie jaskiniowych lwów odkryto na Syberii Modliszki Jego ciało pokrywają tysiące bolesnych bąbli. Pes Raphael ważył 20 kg, gdy trafił do schroniska. Odlotowe pokazy mody w berlińskim metrze Ładne dziewczyny Realistyczne rysunki   Najladniejsze więzniarki Retro stroje na Halloween Oto najwyższa na świecie ścianka wspinaczkowa. Czarny śnieg na ulicach miasta Wiocha.ru Uratowany cielak Potwory
Najnowsze sondaże
36,1%
17,6%
11,2%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 529
Tapety