Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 10 7321
Avatar
Mohammad Latif Khatana Człowiek bez twarzy będzie ojcem
Dodał: lika »   Tue 09-10-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Mohammad Latif Khatana (32 l.) z Kaszmiru w Indiach, zwany człowiekiem bez twarzy cierpi na rzadką odmianę guza. Zaczęło się niewinnie – urodził się z małym guzkiem na twarzy, który rósł. Aż utworzył fałdy skórne, które teraz tak zasłaniają twarz i oczy, że mężczyzna praktycznie nie widzi.
Mohammad ma dwóch braci i trzy siostry, ale tylko on cierpi na tę chorobę. To dla niego źródło koszmaru, bo był wyśmiewany i bity w dzieciństwie (stracił przez to lewe oko), nie może znaleźć pracy (utrzymuje się z żebrania).
Dziś drwią z niego dorośli ludzie, kobiety plują z obrzydzeniem. Jego rodziny nie stać było na operację, gdy był dzieckiem. A teraz jest za późno z powodu zwyrodnienia naczyń krwionośnych w skórze twarzy.
Ale schorzenie nie przeszkodziło mu znaleźć żony! Poznali się dzięki kalectwu - 25-letnia małżonka Mohammeda nie ma nogi. A od siedmiu miesięcy para spodziewa się dziecka!
Martwi go jedynie to, że dziecko może zapaść na taką samę chorobę jak on.Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Ekskluzywne lalki
Ekskluzywne lalki
Ażurowe opony Wima Delvoyea
Ażurowe opony Wim..
Helm z bekonu na bal przebierańców
Helm z bekonu na ..
Z butelek
Z butelek
Falkirk Wheel diabelski młyn z Falkirk
Falkirk Wheel dia..
Tak wygląda Pac Man w realu.
Tak wygląda Pac M..
Reklamy
Galeria zdjęć
Katastrofa Jaka-42 w Rosji. Zginęła cała drużyna hokejowa Śmieszne i ciekawe zdjęcia Najsilniejsze dziecko świata. Guliano Stro Pawiany-rabusie Ciekawe, zaskakujące i zabawne zdjęcia Różowy konik polny. Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. He Pingping, „ przymierza” buty Przez 51 lat miał w ciele dźwignie przełącznika kierunkowskazu Zabawne zwierzęta. Plaga szarańczy na południu Izraela Koszmarne tatuaże Jak uratowali lamparta. Dzieci filipińskich slumsów Joga  po-naszemu Zgadnij, co on robi? Śmieszne i ciekawe zdjęcia Świat u twych nóg.
Najnowsze sondaże
35,9%
17,6%
11,2%
35,3%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 527
Tapety