Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 7104
Avatar
Mistrzostwa w rozbieranym pokerze
Dodał: Kamil »   Sat 15-05-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Poker staje się coraz bardziej popularny i przyciąga coraz więcej sponsorów spoza branży pokerowej. Jedną z takich firm jest niemiecki producent prezerwatyw, firma "Bolly Boy", która organizowała w Niemczech pierwsze w historii mistrzostwa w rozbieranym pokerze!
Najlepszy gracz mistrzostw wyjedzie na VIPowską wycieczkę do Las Vegas gdzie będzie miał zapewniony apartament w hotelu MGM Grand Hotel and Casino, całodobowy dostęp do limuzyny, a także przeloty helikopterem! Dodatkowo wszyscy uczestnicy turnieju mogli miło spędzić czas przy stole w towarzystwie pięknych pokerzystek.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Zdarza się nawet w wojsku.
Zdarza się nawet ..
Nazi fun?! WTF
Nazi fun?! WTF
O mało nie zagłodziła siebie i noszonego w łonie dziecka.
O mało nie zagłod..
Rzeczy rozmiarów mikro.
Rzeczy rozmiarów ..
Trzy nastolatki spaliły cztery sklepy
Trzy nastolatki s..
Czwarta wojna światowa
Czwarta wojna świ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Świąteczne Mopsy Kobiety które  akceptują swoje owłosienie Po zabiegu zmniejszenia szczęki Najlepsze podwodne fotografie Indyjski autobus szkolny Nail Art. w Tokio Geniusz z Afryki Drewniane obuwie Luksusowe auta utknęły na przechylonym statku Śmieszne i ciekawe zdjęcia Samochody Jamesa Bonda W Opolu auto przebiło barierki i wpadło do rzeki Kostium Isaaca Clarka z Dead Space 2 Stop kadr Celebryci bez brwi Zwariowane fryzury. Po raz pierwszy od 80 lat zamarzły  kanały w Wenecji. Ołówkowe arcydzieła
Najnowsze sondaże
36,0%
17,6%
11,2%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 528
Tapety