Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 7056
Avatar
Mistrzostwa w rozbieranym pokerze
Dodał: Kamil »   Sat 15-05-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Poker staje się coraz bardziej popularny i przyciąga coraz więcej sponsorów spoza branży pokerowej. Jedną z takich firm jest niemiecki producent prezerwatyw, firma "Bolly Boy", która organizowała w Niemczech pierwsze w historii mistrzostwa w rozbieranym pokerze!
Najlepszy gracz mistrzostw wyjedzie na VIPowską wycieczkę do Las Vegas gdzie będzie miał zapewniony apartament w hotelu MGM Grand Hotel and Casino, całodobowy dostęp do limuzyny, a także przeloty helikopterem! Dodatkowo wszyscy uczestnicy turnieju mogli miło spędzić czas przy stole w towarzystwie pięknych pokerzystek.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Niebezpieczna droga do szkoły
Niebezpieczna dro..
Mega-hamburger
Mega-hamburger
To  były samochody
To były samochod..
Portret wykonany z kuleczek
Portret wykonany ..
Najdziwniejsze wypadki
Najdziwniejsze wy..
Niefortunne lądowanie smiglowca
Niefortunne lądow..
Reklamy
Galeria zdjęć
Bailong najwyższa winda na świecie Przesadziły z silikonem Urodziny masochistki Dała sobie wbić 3200 igieł.Czego to się nie robi dla sławy?! Bałta- Tijmez, święty cmentarz Karaimów Słupy linii wysokiego napięcia  jak dziela sztuki Jamnik, który ważył 35 kg. Protezy oka Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Fabryki cegieł - Afganistan - Kabul Co widzicie na tych zdjęciach? Gwiazdy w kreskówkach Wodorosty Nie wszystko wygląda tak, jak to widzimy Więzienie w Sudanie Południowym Śmieszne i ciekawe zdjęcia Michael Douglas Z pupilami w łóżku
Najnowsze sondaże
8,1%
25,8%
7,7%
51,5%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1845
Tapety