Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 7031
Avatar
Mistrzostwa w rozbieranym pokerze
Dodał: Kamil »   Sat 15-05-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Poker staje się coraz bardziej popularny i przyciąga coraz więcej sponsorów spoza branży pokerowej. Jedną z takich firm jest niemiecki producent prezerwatyw, firma "Bolly Boy", która organizowała w Niemczech pierwsze w historii mistrzostwa w rozbieranym pokerze!
Najlepszy gracz mistrzostw wyjedzie na VIPowską wycieczkę do Las Vegas gdzie będzie miał zapewniony apartament w hotelu MGM Grand Hotel and Casino, całodobowy dostęp do limuzyny, a także przeloty helikopterem! Dodatkowo wszyscy uczestnicy turnieju mogli miło spędzić czas przy stole w towarzystwie pięknych pokerzystek.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Podobni celebryci
Podobni celebryci
Latające koty
Latające koty
Niechlubny rekord. Trafił do więzienia po raz...99.
Niechlubny rekord..
Noworodek w śmietniku w toalecie.
Noworodek w śmiet..
Niezwykłe postaci z kreskówek
Niezwykłe postaci..
Tarcza Kapitana Ameryki
Tarcza Kapitana A..
Reklamy
Galeria zdjęć
Tesknota za studiami Claude & Francois-Xavier Lalanne, inspiracja naturą Pyton pożarł chihuahua . Niespodzianka w toalecie Rumuńscy cyganie Oko Afryki Magazyn rekwizytów z Hollywood Portrety sławnych ludzi zrobione na palcach Cenzura w sporcie Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Bardzo długie paznokcie. Most na górze Aiguille du Midi. Ariana Steinhof  modelka o pełniejszych kształtach. Kim Petras - transseksualista Zakamuflowane wieże telefonii komórkowej w USA Ta praca nie należy do najprzyjemniejszych. Pomysłowosć chińskich żebraków Galeria absurdów budowlanych
Najnowsze sondaże
35,8%
17,8%
11,3%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 523
Tapety