Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 7077
Avatar
Mistrzostwa w rozbieranym pokerze
Dodał: Kamil »   Sat 15-05-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Poker staje się coraz bardziej popularny i przyciąga coraz więcej sponsorów spoza branży pokerowej. Jedną z takich firm jest niemiecki producent prezerwatyw, firma "Bolly Boy", która organizowała w Niemczech pierwsze w historii mistrzostwa w rozbieranym pokerze!
Najlepszy gracz mistrzostw wyjedzie na VIPowską wycieczkę do Las Vegas gdzie będzie miał zapewniony apartament w hotelu MGM Grand Hotel and Casino, całodobowy dostęp do limuzyny, a także przeloty helikopterem! Dodatkowo wszyscy uczestnicy turnieju mogli miło spędzić czas przy stole w towarzystwie pięknych pokerzystek.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Cerkiew na 40 metrowej skalie
Cerkiew na 40 met..
Niezwykłe torty weselne.
Niezwykłe torty w..
Pocisk snajpera
Pocisk snajpera
Bad Romance w wykonaniu On The Rocks
Bad Romance w wyk..
Tygrysica opiekująca się prosiaczkami.
Tygrysica opiekuj..
Ofiara mody, czy własnej głupoty?
Ofiara mody, czy ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Przezroczysty kościół w Belgii Przyjaciele. Body art Wszystko nowe jest dobrze zapomniane stare Czekoladowy park w Pekinie. Tornado w USA, nie żyje 10 osób Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Body Art Znaki zodiaku Kobieta za kierownicą Chiński Harley Obrazy malowane światłem Tajemnica  życia Śmieszne i ciekawe zdjęcia Niezwykła stacja benzynowa mniam...mniam Wysypisko sprzętu elektrycznego i elektronicznego w Japonii Paparazzi. Udomowiony kangur
Najnowsze sondaże
8,1%
25,9%
7,7%
51,4%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1854
Tapety