Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 2387
Avatar
Miss Chin Yu Wenxia została Miss World 2012
Dodał: Sandra »   Sun 19-08-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

W sobotę odbył się finał konkursu Miss World 2012, który wygrała Miss Chin Yu Wenxia. Pierwszą wicemiss została Sophie Eizabeth Moulds z Walii, drugą - Jessica Michelle Kahawaty z Australii.
Finał 62. edycji konkursu odbył się na pustyni Gobi na północy Chin w Ordos i wzięło w nim udział aż 115 pięknych kandydatek.
23-letnia Yu Wenxia studiuje muzykę i w przyszłości chciałaby zostać nauczycielką. Korona Miss World po raz drugi w historii konkursu trafiła do Chinki. Poprzednio w 2007 roku zaszczyt ten przypadł Zhang Zilin.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Żywa biżuteria
Żywa biżuteria
Niezwykłą umiejętność 25-letniego Chińczyka
Niezwykłą umiejęt..
Drzewo przewrócone przez burzę przebiło dach
Drzewo przewrócon..
Kabul. Oddział Leczenia Uzależnień od narkotyków
Kabul. Oddział Le..
Sztuka malowania ścian
Sztuka malowania ..
Coś od rodziny Adamsów…
Coś od rodziny Ad..
Reklamy
Galeria zdjęć
Dziecięce koszmary. Śmieszne zdjęcia Powstawanie tornada Bastei Ryba z ludzkim uzebieniem ! Realne domy inspirowane przez Cartoon Lady Gaga znów szokuje. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Moustafa Ismail.rekordzista świata w kategorii największy biceps Szokująca reklama. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Amelia Fais Harnas, obrazy malowane winem Domek marzeń  na dachu Tajfun Bolaven dociera do wybrzeży Chin Podwodna sypialnia w Aquarium de Paris Gwiazdy i ich dzieci Ogród Bruno. Władze USA i dowództwo NATO chcą zwiększyć ilość kontyngentu wojskowego w Afganistanie.
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1883
Tapety