Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 5482
Avatar
Michael Jordan wystawił na sprzedaż swój dom w Chicago
Dodał: omniks »   Fri 02-03-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Michael Jordan ma zamiar sprzedać swoją posiadłość w Highland Park. Cena to jedyne 29 milionów dolarów.Powierzchnia trzypiętrowego budynku wynosi 56,000 stóp kwadratowych,a znajduje się na niej 9 sypialni, 5 kominków i ponad 15 łazienek.Na terenie posiadłości znajduje się także ukończone w 2001r. zamknięte boisko do koszykówki z osobnym wejściem i specjalnym udźwiękowieniem, domek dla gości z trzema sypialniami, kryty basen, plac rozrywek, staw, i trzy pokaźne garaże.
Michael Jordan i jego była żona Juanita wychowywali w tym domu swoich synów: Jeffreya i Marcusa, oraz córkę Jasmine. Michael i Juanita Jordan rozstali sie w 2006r.
W roku 2010 Jordan kupił nowy dom w Jupiter na Florydzie.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Pływające kino
Pływające kino
Tatuaże w stylu Gwiezdnych wojen
Tatuaże w stylu G..
Blondynka na siłowni
Blondynka na siło..
Kolejny chiński przysmak
Kolejny chiński p..
Fotograf Jean-Paul Goude
Fotograf Jean-Pau..
Trybuny stadionów
Trybuny stadionów
Reklamy
Galeria zdjęć
Dzieci-żołnierze Kostiumy Cartoon na Halloween Najsilniejsze dziecko świata. Guliano Stro Czy Doda dobrze wygląda w krótkich włosach? Arcydzieła  mistrza tatuażu Jun Cha 5-latek rzucił palenie uzależnił się od jedzenia Zabawne zdjęcia z rzeżbami Życie pośrodku Oceanu Lot nad Dniestrem na  wbitych w plecy hakach! Dziecko z jajka Wioska bliźniaków. Polowanie na kraby tęczowe w Brazylii Klasyczne filmy i seriale w stylu kreskówek Szturmowcy Gwiezdnych wojen w codziennych sytuacjach Ciekawe Fryzury Sportowców Nocne Tokyo Tilt Shift Gołe kury Plakaty filmowe
Najnowsze sondaże
20,0%
13,2%
26,5%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 521
Tapety