Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 5568
Avatar
Michael Jordan wystawił na sprzedaż swój dom w Chicago
Dodał: omniks »   Fri 02-03-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Michael Jordan ma zamiar sprzedać swoją posiadłość w Highland Park. Cena to jedyne 29 milionów dolarów.Powierzchnia trzypiętrowego budynku wynosi 56,000 stóp kwadratowych,a znajduje się na niej 9 sypialni, 5 kominków i ponad 15 łazienek.Na terenie posiadłości znajduje się także ukończone w 2001r. zamknięte boisko do koszykówki z osobnym wejściem i specjalnym udźwiękowieniem, domek dla gości z trzema sypialniami, kryty basen, plac rozrywek, staw, i trzy pokaźne garaże.
Michael Jordan i jego była żona Juanita wychowywali w tym domu swoich synów: Jeffreya i Marcusa, oraz córkę Jasmine. Michael i Juanita Jordan rozstali sie w 2006r.
W roku 2010 Jordan kupił nowy dom w Jupiter na Florydzie.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
300000 obserwowanych ptaków
300000 obserwowan..
Najbardziej zanieczyszczone miasto świata
Najbardziej zanie..
Lekcja tolerancji w brytyjskiej szkole
Lekcja tolerancji..
Sprawdz czy masz kosmate mysli
Sprawdz czy masz ..
Jak zaskoczyć dziewczynę?
Jak zaskoczyć dzi..
Całe życie w klatce
Całe życie w klat..
Reklamy
Galeria zdjęć
Dom z butelek T-shirty dla fanów gier komputerowych Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Potrójna wpadka na wybiegu Śmieszne i ciekawe zdjęcia Śmieszne i ciekawe zdjęcia Eminemowi nie spodobał tyłek Sachy Barona Cohena Śmieszne i ciekawe zdjęcia Rekreacje i parodie na 'Mona Liza' Rancho dla kotów Kompilacja pijanych ludzi i ich wpadek Czeski piłkarz, fryzura amerykańskich rednecków Monkey Light, wyświetlacze na koła roweru . Szalony tuning Imprezka... Mickey Rourke po operacji plastycznej Najgorszy gang na świecie. Mara Salvatrucha (MS-13). Najdziwniejsze modyfikacje ciała
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1882
Tapety