Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2185
Avatar
Miał widelec w żołądku. Przez 10 lat
Dodał: Anna »   Mon 20-08-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Lee Gardner trafił do szpitala z silnym bólem brzucha i wymiotami. W czasie badań lekarze odkryli, że w ścianie jego żołądka utknął... ponad 20-centymetrowy widelec. Mężczyzna przypomniał sobie, że niechcący połknął go ponad 10 lat temu.
Zabieg usunięcia przemiotu ze ściany żołądka pacjenta przeprowadził zespół doktora Hanisa Shiwani.
- Jeśli coś utkwi w ciele pacjenta, wtedy właściwie natychmiast człowiek zaczyna się źle czuć - powiedział dr Shiwani. Dodał, że przypadek Gardnera był tak niezwykły nie tylko ze względu na to, że pacjent połknął widelec, ale głównie z tego powodu, że obce ciało znajdowało się w jego żołądku przez tak długi czas.
- Lee jest niesamowitym szczęściarzem, że widelec nie spowodował większych szkód w jego ciele. Jesteśmy pewni, że wróci do pełnego zdrowia - powiedział na koniec.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Mloda dziewczyna zabita przez tajniakow
Mloda dziewczyna ..
Burza nad Warszawą
Burza nad Warszaw..
Kambodża ubóstwo ludności
Kambodża ubóstwo ..
Maski, wykonane techniką origami
Maski, wykonane t..
Muszle morskie
Muszle morskie
Koleżanka dla małpiszona
Koleżanka dla mał..
Reklamy
Galeria zdjęć
Lustro wspomnień Skały o kształcie zwierząt Emeryt podpalił dom. Niesamowite rysunki  kredą na asfalcie Ludzie podczas upadku . Kerry Skarbakka Śmieszne fotki dla dorosłych Armwrestling w rumuńskim więzieniu Brutalne oblicze  żeńskiego boksu Yo, Picasso! Autoportrety Pablo Picasso Nowy rekord w limbo skating Włóczędzy w obiektywie Lee Jeffries'a Sexy czarna suknia Nieproszony gość Kompilacja epickich faili Pedicure w metrze Jak ożywić ponure biuro Passage du Gois. Droga znikająca pod wodą WFT . Retro fotografie
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1883
Tapety