Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 3 3337
Avatar
Mgliste tsunami w Panama City
Dodał: Igor »   Sat 18-02-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Ta niesamowita scena uchwycona na zdjęciach to naturalne zjawisko, które kilka dni temu nawiedziło wybrzeże Florydy.Widok, który sprawia, że przypominają mi się sceny z horroru Mgła albo gry komputerowej Silent Hill można było zaobserwować 5 lutego 2012 roku w Panama City na Florydzie. Pilot śmigłowca Mike Schaeffer zauważył mgłę zbliżająca się do miasta i wraz z JR Hottem, właścicielem firmy Panhandle Helicopter, postanowili wznieść się w powietrze, żeby mieć na nią lepszy widok.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Felgi .
Felgi .
Został zaatakowany przez lamparda
Został zaatakowan..
Potworność!
Potworność!
Do pracy, z dziećmi
Do pracy, z dzieć..
Miniatury do Apokalipsy
Miniatury do Apok..
Naczyniaki.
Naczyniaki.
Reklamy
Galeria zdjęć
Gwen Murphy  Foot Fetish Laetitia Casta w bardzo  prześwitującej kreacji Rosyjska łódż podwodna z 1720 roku Śmieszne i ciekawe zdjęcia Nietypowe wypadki drogowe Geoduck-afrodyzjak Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie w Vancouver Wysadzenie mostu Miasto grzechotników. Kawa pozyskiwana z odchodów łaskuna muzanga Kot bez nosa Slumsy w centrum Kijowa Wielki głód na Ukrainie, Hołodomor Gomata - napój z moczu świętych krów Luki kanalizacyjne w Japonii Zabawy perspektywą Zabawne trumny z Ghany Do czego może przydać się laptop?
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 531
Tapety