Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 2228
Avatar
Mecz piłki nożnej w rzece .
Dodał: Kamil »   Wed 01-09-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Piłkarze brnący po kostki w wodzie, zalane bramki, efektowne nurkowanie po piłkę. To nie opis kolejnego meczu piłki wodnej... Tak w futbol gra się teraz w ojczyźnie najpopularniejszego na świecie sportu.
Na pomysł rozegrania nietypowego meczu piłkarskiego wpadli Anglicy. Był prawdziwy sędzia z gwizdkiem, prawdziwi zawodnicy i kibice. Za boisko posłużyło koryto niewielkiej rzeki Windrush w Bourton-on-the-Water.
Okazją do rozegrania spotkania było obchodzone na Wyspach Brytyjskich Święto Bankowe, czyli dni wolne od pracy. Tradycyjnie jest to też dzień wymyślania nowych - często absurdalnych - dyscyplin sportu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Polacy w Anglii
Polacy w Anglii
 Chcę tam być aby wyluzować !!
Chcę tam być aby..
Muzeum penisów
Muzeum penisów
Dick Boot.Fotografie.
Dick Boot.Fotogra..
Poranek dziecka neo
Poranek dziecka n..
Gifki
Gifki
Reklamy
Galeria zdjęć
Chłopaki kontra Dziewczyny Prosiaczek z ludzką twarzą Samochody ze śmigłem Największe lustro świata. Dziewczynka ma zupełnie nową twarz Świecące grzyby Rio Celeste - rzeka z turkusową wodą Przypadkowo powiesił się podczas odgrywania roli Judasza Śmieszne i ciekawe zdjęcia Bulterier zaatakował samochód ! Christian Bale,mistrz transformacji Lepiej nie parkuj pod drzewem Śmieszne i ciekawe zdjęcia Zombie Art Najgrubsza nastolatka Europy Młody królik spróbował oset Chiny walczą z wyciekiem ropy Zdjecia od Pietera Hugo
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1883
Tapety