Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2439
Inne »
Avatar
Matka zabiła dziecko,bo przeszkadzało jej płaczem w grze
Dodał: Tomasz »   Fri 29-10-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

22-letnia Alexandra V. Tobias odpowiada za zabójstwo 3-miesięcznego dziecka! Matka zabiła je, bo przeszkadzał jej płaczem w grze na Facebooku. Grała w... FarmVille, czyli zabawę polegającą na rozwoju własnej farmy! Wolała hodować wirtualne marchewki od wychowywania własnego dziecka!22-latka zeznała, że wpadła w gniew, kiedy płacz jej trzymiesięcznego synka przeszkodził jej w graniu w FarmVille. Matka miała chwycić płaczące dziecko i zacząć nim gwałtownie potrząsać. W tym czasie chłopczyk prawdopodobnie silnie uderzył się w głowę. Obrażenia były tak mocne, że zmarł. Kobieta stanęła przed sądem na Florydzie w USA, grozi jej dożywocie.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 8
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Jak Vladimir Putin gra na fortepianie
Jak Vladimir Puti..
urodzone w 2008 cz.II
urodzone w 2008 c..
A kiedy nadchodzi pora na sen...
A kiedy nadchodzi..
Słoniowatość
Słoniowatość
Ukrainka ukamienowana na śmierć
Ukrainka ukamieno..
Tuning Opla Kadetta
Tuning Opla Kadet..
Reklamy
Galeria zdjęć
Najlepszy strój Halloween 2010 Plaga meduz w Izraelu Znaleziono ciała 26 kobiet i 21 dzieci (+18) Makeupowe porażki Nurkujące psiaki Jak on tam wlazł? Tropikalny raj w centrum metropolii. Cenote na Jukatanie Śmieszne i ciekawe zdjęcia Pojazd hybrid Pieski śpią ... Najlepsze lotnisko świata. Port lotniczy Seul-Inczhon Jak oszczędzać na paliwie?  Fotomanipulacje. Etalon brazylijskiej piękności – Andressa  Soares. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Samolot lądował z 2 metrową dziurą w kadłubie! Rzeźby zrobione ze starych opon
Najnowsze sondaże
8,1%
25,7%
7,6%
51,6%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1877
Tapety