Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 8 4485
Inne »
Avatar
Matka ośmiolatki wstrzykuje jej botoks
Dodał: lena »   Fri 25-03-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Moda na wstrzykiwanie botoksu nieletnim coraz bardziej rozpowszechnia się u Amerykanek. Ani w Wielkiej Brytanii, ani w USA nie istnieją przepisy prawne, które zabraniałyby aplikowania dzieciom botoksu w celach kosmetycznych.
Matka 8-letniej Britney Campbell regularnie funduje swojej małej córeczce zastrzyki z botoksu oraz depilację woskiem całego ciała. Chce, żeby jej córka została kiedyś gwiazdą i twierdzi, że dzięki zastrzykom z botoksu zapewni Britney wielki, medialny sukces.
Matka Britney, Kerry, z zawodu kosmetyczka, co miesiąc kupuje odpowiednie substancje w internecie płacąc 150 funtów za 3ml preparatu i aplikuje botoks w okolicach czoła, ust i wokół oczu córeczki.
34-letnia samotna matka broni się przed zarzutami mediów określającymi ją mianem nieodpowiedzialnej matki. Kerry twierdzi, że dzięki jej praktykom, już niedługo Britney będzie mogła zostać sławną piosenkarką, modelką, czy aktorką. Zabiegi jakie stosuje mają zapewnić córce młody wygląd, którego pozazdrościć jej będzie mogła niejedna gwiazda.
8-latka snuje również plany na przyszłość związane z innymi zabiegami upiększającymi. Chciałabym wkrótce przejść operacje piersi i nosa, żeby móc zostać gwiazdą. - twierdzi.Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 8
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Usiadła i...zabiła
Usiadła i...zabił..
Gwiazdy też dłubią w nosie
Gwiazdy też dłubi..
Kochane pociechy
Kochane pociechy
Czarodziejski ogród.
Czarodziejski ogr..
Wiesz jak wygląda trylion centów?
Wiesz jak wygląda..
Zagadka dnia.Zgadnij, co reprezentują te kostiumy
Zagadka dnia.Zgad..
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia Dwie ciężarówki zgniotły jego auto. Oto najwyższa na świecie ścianka wspinaczkowa. Barbie juz nie w modzie Straszne bajki Jazda dele jak i bele czym. Gwiazdy wtedy i teraz Takie rzeczy to tylko w Teksasie Ach, te długie włosy Ferrari Celeritas Mglisty las Kostium Isaaca Clarka z Dead Space 2 Bardzo dziwna kompilacja Na chłopca spadły kawałki meteorytu Nie wszystko wygląda tak, jak to widzimy Gadżety Zabawne zwierzątka. Parada słoni w Londynie
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 531
Tapety