Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 1 3492
Avatar
Masowa śmierć ryb w jeziorze Sampaloc
Dodał: Maniak »   Tue 31-05-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Na Filipinach odnaleziono ok. 800 ton martwych ryb. Tamtejsze służby już wszczęły śledztwo, które ma wyjaśnić przyczyny pogromu. Ryby wypłynęły na powierzchnię jeziora Taal, na terenie prowincji Batangas - wszystkie należały do bardzo popularnego na Filipinach gatunku ryb chanos. Martwe ryby zaczęły błyskawicznie się rozkładać.
Na temat wydarzeń powstało już kilka hipotez. Zdaniem Rose del Mundo, urzędniczki z departamentu rybołówstwa Filipin, za masową śmierć ryb odpowiedzialny mógł być nagły spadek temperatury, który nastąpił wraz z nastaniem pory deszczowej gwałtowne ochłodzenie, do jakiego doszło po dniach upalnych, mogło skutkować spadkiem ilości tlenu w jeziorach. Wykluczono natomiast, by za śmierć odpowiedzialne były niewielkie wstrząsy, jakich ponad 100 odnotowano w ostatnim czasie.
Martwe ryby zostały załadowane do ciężarówek. Władze wystosowały już zakaz sprzedaży tych ryb.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Autentyczne zdjęcia zabójstw.
Autentyczne zdjęc..
Gimnastyka artystyczna mężczyzn vs kulturystyka kobiet ...co gorzej?
Gimnastyka artyst..
Przeciąganie pytona
Przeciąganie pyto..
 Festiwal świnek morskich w Peru
Festiwal świnek ..
Naturalne dredy
Naturalne dredy
Mewa - złodziejka.
Mewa - złodziejka..
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia Czym zaskoczyła nas Lady Gaga w 2010 Dziwny  domek Pani Dang Viet Nga. Basset Hound Gdyby planety były w tej samej odległości co Księżyc Kobieta bez kompleksów Niesamowite rzeźby z książek Daytona Bike Week 2012 Cudownie ocalony. Mecz piłki nożnej w rzece . Paintball bez zabezpieczenia Mięsny domek. Chcą zabić modelkę  bo się rozebrała. Niania dla króliczków Sobowtóry postaci z kreskówek Śpiące zwierzaki Rio Celeste - rzeka z turkusową wodą Nosorożec sumatrzański
Najnowsze sondaże
20,2%
13,2%
26,3%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 524
Tapety