Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 4143
Inne »
Avatar
Makabryczna zbrodnia. Wyrwał koledze serce!
Dodał: speed »   Tue 08-06-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Znajdujący się pod wpływem grzybów halucynogennych, amerykański zawodnik MMA Jarrod Wyatt (26 l.) dokonał makabrycznej zdobni, której ofiarą padł jego kolega - Taylor Powell (21 l.). Do zdarzenia doszło na północy Kalifornii, w miejscowości Requa w okolicy miasteczka Kalamath. dwójka na co dzień zgranych kolegów i sparing partnerów wdała się w bójkę. Jarrod Wyatt wpadł w szał i jak zeznał policji zobaczył w osobie Powella wcielonego diabła.
Rzucił się na niego zrobił mu w klatce piersiowej dziurę o długości 45 cm i wyciął nadal bijące serce! To jednak mu nie wystarczyło. Potem zabrał się za twarz, zmasakrował całą odciął język i wyciął mu gałki oczne.
Wyatt powiedział podczas przesłuchania, że wyrzucił serce i inne wyrwane części ciała do ognia.
Taylor Powell zginął w strasznych męczarniach. - Bezpośrednią przyczyną śmierci było wykrwawienie - powiedział rzecznik prasowy miejscowej policji.
Halucynogennym napojem ze wspomnianą dwójką raczył się też ich kolega Justin Davis, który udał się do pobliskiej miejscowości Cresent City. Jednak postanowił na chwile wrócić do domu, zastał makabryczny widok i zawiadomił policję.

Zawodnik MMA został oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia i tortury. Grozi mu kara śmierci.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 7
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Taniec delfinów Greg Huglin
Taniec delfinów G..
Miss Internetu 2012.Rosyjskiego Dalekiego Wschodu
Miss Internetu 20..
Rekordowy skok samochodem
Rekordowy skok sa..
Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia.
Śmieszne i po pro..
Superbohaterowie
Superbohaterowie
poczuj przestrzeń
poczuj przestrzeń
Reklamy
Galeria zdjęć
Drwale z przeszłości Najbardziej zaskakujaca kreacja na koniec roku Śmieszne i ciekawe zdjęcia Co się stało? Hipnotyzujące schody. Właśnie tak wygląda profil mojej siostry  na Facebooku... Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Koty to mistrzowie kamuflażu Naprawiłem to! Dzieciaki-rozrabiaki Ekstremal  4 fotki Espejo De Luna hotel w kształcie statku. Najbardziej niebezpieczna praca świata Mistrzostwa Świata Red Bull Air Race 2010 Omar Ortiz. Galeria hiperrealistycznych obrazów Kwitnienie łubinu nad jeziorem Tekapo Kreatywna reklama na słupach ogłoszeniowych Hoverbike - latający motor
Najnowsze sondaże
19,8%
13,3%
26,5%
40,4%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 520
Tapety