Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 4071
Inne »
Avatar
Makabryczna zbrodnia. Wyrwał koledze serce!
Dodał: speed »   Tue 08-06-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Znajdujący się pod wpływem grzybów halucynogennych, amerykański zawodnik MMA Jarrod Wyatt (26 l.) dokonał makabrycznej zdobni, której ofiarą padł jego kolega - Taylor Powell (21 l.). Do zdarzenia doszło na północy Kalifornii, w miejscowości Requa w okolicy miasteczka Kalamath. dwójka na co dzień zgranych kolegów i sparing partnerów wdała się w bójkę. Jarrod Wyatt wpadł w szał i jak zeznał policji zobaczył w osobie Powella wcielonego diabła.
Rzucił się na niego zrobił mu w klatce piersiowej dziurę o długości 45 cm i wyciął nadal bijące serce! To jednak mu nie wystarczyło. Potem zabrał się za twarz, zmasakrował całą odciął język i wyciął mu gałki oczne.
Wyatt powiedział podczas przesłuchania, że wyrzucił serce i inne wyrwane części ciała do ognia.
Taylor Powell zginął w strasznych męczarniach. - Bezpośrednią przyczyną śmierci było wykrwawienie - powiedział rzecznik prasowy miejscowej policji.
Halucynogennym napojem ze wspomnianą dwójką raczył się też ich kolega Justin Davis, który udał się do pobliskiej miejscowości Cresent City. Jednak postanowił na chwile wrócić do domu, zastał makabryczny widok i zawiadomił policję.

Zawodnik MMA został oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia i tortury. Grozi mu kara śmierci.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 7
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Podobni celebryci
Podobni celebryci
Latające koty
Latające koty
Niechlubny rekord. Trafił do więzienia po raz...99.
Niechlubny rekord..
Noworodek w śmietniku w toalecie.
Noworodek w śmiet..
Niezwykłe postaci z kreskówek
Niezwykłe postaci..
Tarcza Kapitana Ameryki
Tarcza Kapitana A..
Reklamy
Galeria zdjęć
Tesknota za studiami Claude & Francois-Xavier Lalanne, inspiracja naturą Pyton pożarł chihuahua . Niespodzianka w toalecie Rumuńscy cyganie Oko Afryki Magazyn rekwizytów z Hollywood Portrety sławnych ludzi zrobione na palcach Cenzura w sporcie Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Bardzo długie paznokcie. Most na górze Aiguille du Midi. Ariana Steinhof  modelka o pełniejszych kształtach. Kim Petras - transseksualista Zakamuflowane wieże telefonii komórkowej w USA Ta praca nie należy do najprzyjemniejszych. Pomysłowosć chińskich żebraków Galeria absurdów budowlanych
Najnowsze sondaże
19,6%
13,0%
26,8%
40,6%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 515
Tapety