Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 4166
Inne »
Avatar
Makabryczna zbrodnia. Wyrwał koledze serce!
Dodał: speed »   Tue 08-06-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Znajdujący się pod wpływem grzybów halucynogennych, amerykański zawodnik MMA Jarrod Wyatt (26 l.) dokonał makabrycznej zdobni, której ofiarą padł jego kolega - Taylor Powell (21 l.). Do zdarzenia doszło na północy Kalifornii, w miejscowości Requa w okolicy miasteczka Kalamath. dwójka na co dzień zgranych kolegów i sparing partnerów wdała się w bójkę. Jarrod Wyatt wpadł w szał i jak zeznał policji zobaczył w osobie Powella wcielonego diabła.
Rzucił się na niego zrobił mu w klatce piersiowej dziurę o długości 45 cm i wyciął nadal bijące serce! To jednak mu nie wystarczyło. Potem zabrał się za twarz, zmasakrował całą odciął język i wyciął mu gałki oczne.
Wyatt powiedział podczas przesłuchania, że wyrzucił serce i inne wyrwane części ciała do ognia.
Taylor Powell zginął w strasznych męczarniach. - Bezpośrednią przyczyną śmierci było wykrwawienie - powiedział rzecznik prasowy miejscowej policji.
Halucynogennym napojem ze wspomnianą dwójką raczył się też ich kolega Justin Davis, który udał się do pobliskiej miejscowości Cresent City. Jednak postanowił na chwile wrócić do domu, zastał makabryczny widok i zawiadomił policję.

Zawodnik MMA został oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia i tortury. Grozi mu kara śmierci.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 7
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
RATUJCIE SZYMONA!
RATUJCIE SZYMONA!
Miał chłopak fart.
Miał chłopak fart..
Ka-50 - Czarny  rekin.
Ka-50 - Czarny r..
Mistrz parkowania
Mistrz parkowania
Ciekawe pomysły na oryginalne wizytówki.
Ciekawe pomysły n..
Zabójczy Fast food
Zabójczy Fast foo..
Reklamy
Galeria zdjęć
Zagadka dnia. Zgadnij, co to jest? Praca oczyszczacza ścieków w Bangkoku... Czyściec techniki komputerowej . Waleczny kot Bez kompleksów Zabawne zwierzęta 3...2..1... Marina Nasretdinova To nie jest sexy Chce wyglądać jak Madonna! Toda House w Hiroszimie Konkurs na najbardziej elegancką sylwetkę Takie rzeczy tylko w Kanadzie Więzienne tatuaże Przytulone do sedesu Ciekawy body art od free0ne. Sabrina Sabrok pretendentka do tytułu posiadaczki największego biustu świata . Brutalne oblicze  żeńskiego boksu
Najnowsze sondaże
8,1%
25,7%
7,6%
51,6%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1877
Tapety