Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 4113
Inne »
Avatar
Makabryczna zbrodnia. Wyrwał koledze serce!
Dodał: speed »   Tue 08-06-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Znajdujący się pod wpływem grzybów halucynogennych, amerykański zawodnik MMA Jarrod Wyatt (26 l.) dokonał makabrycznej zdobni, której ofiarą padł jego kolega - Taylor Powell (21 l.). Do zdarzenia doszło na północy Kalifornii, w miejscowości Requa w okolicy miasteczka Kalamath. dwójka na co dzień zgranych kolegów i sparing partnerów wdała się w bójkę. Jarrod Wyatt wpadł w szał i jak zeznał policji zobaczył w osobie Powella wcielonego diabła.
Rzucił się na niego zrobił mu w klatce piersiowej dziurę o długości 45 cm i wyciął nadal bijące serce! To jednak mu nie wystarczyło. Potem zabrał się za twarz, zmasakrował całą odciął język i wyciął mu gałki oczne.
Wyatt powiedział podczas przesłuchania, że wyrzucił serce i inne wyrwane części ciała do ognia.
Taylor Powell zginął w strasznych męczarniach. - Bezpośrednią przyczyną śmierci było wykrwawienie - powiedział rzecznik prasowy miejscowej policji.
Halucynogennym napojem ze wspomnianą dwójką raczył się też ich kolega Justin Davis, który udał się do pobliskiej miejscowości Cresent City. Jednak postanowił na chwile wrócić do domu, zastał makabryczny widok i zawiadomił policję.

Zawodnik MMA został oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia i tortury. Grozi mu kara śmierci.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 7
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Mały psiak sieje terror w domu!
Mały psiak sieje ..
Kaczki zadomowiły się na parkingu
Kaczki zadomowiły..
Aston Martin Graffiti
Aston Martin Graf..
Silikony
Silikony
Kałuża w kształcie Australii
Kałuża w kształci..
To takie ludzkie !
To takie ludzkie ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Olbrzymi konik polny? Zgrabne i kuszące nogi... Skuter o długości 5,2 m Magiczny język słynnego czarodzieja Śmieszne i ciekawe zdjęcia Niczym Jessica Rabbit Przewóz osób, transport bydła . Ekscentryczne ozdoby na rzęsy Zalany tunel metra  w Nowym Jorku Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. W uścisku 10 metrowej anakondy Nie wierz własnym oczom! 240 silikonowych lalek Boba Gibbinsa Najdziwniejsze rowery świata Z prochów dziecka zrobiła sobie tatuaż Cukier trzcinowy Szokujący strój kąpielowy Korrida
Najnowsze sondaże
8,2%
25,8%
7,7%
51,5%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1846
Tapety