Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 3215
Avatar
Madonna ma kłopot z własną córką, Lourdes Leon.
Dodał: Igor »   Tue 27-03-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Madonna bardzo dba o swoje dzieci - zawsze przykładała się do ich wychowania i chciała, by miały normalne dzieciństwo. Jej córka, 15-letnia Lourdes Leon dopiero niedawno zaczęła się pokazywać publicznie.
Na pierwszy rzut oka panna Leon jest więc zwyczajną nastolatką, ale ostatnio ten mit runął. Madonna chyba czegoś nie dopilnowała.
Paparazzi śledzili Lourdes podczas spotkania z przyjaciółmi w Nowym Jorku. W pewnym momencie któryś z nich wyjął paczkę papierosów i Lourdes zapaliła. Nie krztusiła się, zaciągała z wprawą - widać było, że to nie jest jej pierwszy dymek w życiu.Dopiero, gdy zobaczyła, że ktoś ją obserwuje, ukryła papierosa w dłoni.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Replika domu Hobbita
Replika domu Hobb..
Kiedy naród ma dosyć polityków.
Kiedy naród ma do..
Ambam, goryl, który chodzi jak człowiek
Ambam, goryl, któ..
Szczęśliwego nowego 2012 roku!
Szczęśliwego nowe..
Lazienka po ekspłozji pianki do golenia
Lazienka po ekspł..
Cud plastycznej chirurgii
Cud plastycznej c..
Reklamy
Galeria zdjęć
18-latka cierpi na rybią łuskę Pokrycia dachowe w Norwegii . Legiony natury Ekstremalne skoki na bungee Śmieszne i ciekawe zdjęcia Śmieszne i ciekawe zdjęcia Wioska zamieniła się w gruzowisko, Miejsca, które stały się inspiracją dla logo znanych firm Pies Adolf Najgorsze stroje sportowe Poszukiwany jest człowieko-jeż.Dziwadła z policyjnych cel Rio Tinto rdzawa rzeka Wypadek awionetki w Łodzi. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Arcydzieła z dyni  Marilyn Sunderland Przerażające opuszczone miejsca Xander,Pies terapeuta. Znajdż snajperów na zdjeciach
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1882
Tapety