Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 3178
Avatar
Madonna ma kłopot z własną córką, Lourdes Leon.
Dodał: Igor »   Tue 27-03-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Madonna bardzo dba o swoje dzieci - zawsze przykładała się do ich wychowania i chciała, by miały normalne dzieciństwo. Jej córka, 15-letnia Lourdes Leon dopiero niedawno zaczęła się pokazywać publicznie.
Na pierwszy rzut oka panna Leon jest więc zwyczajną nastolatką, ale ostatnio ten mit runął. Madonna chyba czegoś nie dopilnowała.
Paparazzi śledzili Lourdes podczas spotkania z przyjaciółmi w Nowym Jorku. W pewnym momencie któryś z nich wyjął paczkę papierosów i Lourdes zapaliła. Nie krztusiła się, zaciągała z wprawą - widać było, że to nie jest jej pierwszy dymek w życiu.Dopiero, gdy zobaczyła, że ktoś ją obserwuje, ukryła papierosa w dłoni.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Odważny gryzoń
Odważny gryzoń
Styl zombie
Styl zombie
Zabawne gadżety
Zabawne gadżety
Les Twins. Bliźniaki z nieprawdopodobnym talentem
Les Twins. Bliźni..
To cud, że nikt nie ucierpiał w tym wypadku
To cud, że nikt n..
Rzeźby ze starych czasopism.
Rzeźby ze starych..
Reklamy
Galeria zdjęć
Bali. Wodny palac Tirtaganga Niezwykłe dzieła sztuki od Rania Hassan Pomniki i rzeżby kotów Takie rzeczy tylko w Korei Południowej Superbohaterowie komiksów w dzieciństwie Śmieszne i ciekawe zdjęcia Wytłumacz te zdjęcia Ten obrazek zszokował Brytyjczyków Geometryczne tatuaże Nieoczekiwany gość Kolmanskop wymarłe miasto Jak kreatywnie ułożyć stos drewna na opal Titanus giganteus. Największy chrząszcz świata Najdziwniejsze auta do ślubu Hamburgerowy szczyt Odkryto szczątki największego dinozaura na świecie Mój przyjaciel boa Celebryci z bliska cz.II
Najnowsze sondaże
36,0%
17,6%
11,2%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 528
Tapety