Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 16 3240
Avatar
Ma półtora roku,a wygląda jak staruszka
Dodał: Sandra »   Mon 29-10-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Dziewczynka ma zaledwie półtora roku, choruje na rzadkie schorzenie genetyczne zwane lipodystrofią. Schorzenie prowadzi do zaniku tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnym przyroście skóry. Tym sposobem twarz małej Yuxin Xiaoli wygląda jak u staruszki
Po urodzeniu u Yuxin rozpoznano wrodzone zapalenie płuc, astmę i chorobę serca. Większość czasu dziewczynka spędza w Szpitalu Dziecięcym w Zhengzhou. Pomimo anomalii skóry i złego stanu zdrowia, dziecko jest bardzo żywe i towarzyskie, jak inne dzieci w jej wieku.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Felgi .
Felgi .
Został zaatakowany przez lamparda
Został zaatakowan..
Potworność!
Potworność!
Do pracy, z dziećmi
Do pracy, z dzieć..
Miniatury do Apokalipsy
Miniatury do Apok..
Naczyniaki.
Naczyniaki.
Reklamy
Galeria zdjęć
Gwen Murphy  Foot Fetish Laetitia Casta w bardzo  prześwitującej kreacji Rosyjska łódż podwodna z 1720 roku Śmieszne i ciekawe zdjęcia Nietypowe wypadki drogowe Geoduck-afrodyzjak Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie w Vancouver Wysadzenie mostu Miasto grzechotników. Kawa pozyskiwana z odchodów łaskuna muzanga Kot bez nosa Slumsy w centrum Kijowa Wielki głód na Ukrainie, Hołodomor Gomata - napój z moczu świętych krów Luki kanalizacyjne w Japonii Zabawy perspektywą Zabawne trumny z Ghany Do czego może przydać się laptop?
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1883
Tapety