Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 21 2099
Avatar
Mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo uratowały majt..
Dodał: Sandra »   Sat 03-08-2013 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
W Changchun w prowincji Jilin (północne Chiny) mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo i wyskoczył przez okno, uratowały majtki! Żona desperata, Ling Su , w ostatniej chwili złapała go właśnie za bokserki i trzymała mężczyznę jedną ręką przez 20 minut, aż do przyjazdu strażaków! Ratownikom udało się wyciągnąć 45-letniego Wang Li bezpiecznie do mieszkania. Jak się okazało, niedoszły samobójca popadł w depresję po stracie pracy.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Odważny gryzoń
Odważny gryzoń
Styl zombie
Styl zombie
Zabawne gadżety
Zabawne gadżety
Les Twins. Bliźniaki z nieprawdopodobnym talentem
Les Twins. Bliźni..
To cud, że nikt nie ucierpiał w tym wypadku
To cud, że nikt n..
Rzeźby ze starych czasopism.
Rzeźby ze starych..
Reklamy
Galeria zdjęć
Bali. Wodny palac Tirtaganga Niezwykłe dzieła sztuki od Rania Hassan Pomniki i rzeżby kotów Takie rzeczy tylko w Korei Południowej Superbohaterowie komiksów w dzieciństwie Śmieszne i ciekawe zdjęcia Wytłumacz te zdjęcia Ten obrazek zszokował Brytyjczyków Geometryczne tatuaże Nieoczekiwany gość Kolmanskop wymarłe miasto Jak kreatywnie ułożyć stos drewna na opal Titanus giganteus. Największy chrząszcz świata Najdziwniejsze auta do ślubu Hamburgerowy szczyt Odkryto szczątki największego dinozaura na świecie Mój przyjaciel boa Celebryci z bliska cz.II
Najnowsze sondaże
36,0%
17,6%
11,2%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 528
Tapety