Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 21 2170
Avatar
Mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo uratowały majt..
Dodał: Sandra »   Sat 03-08-2013 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
W Changchun w prowincji Jilin (północne Chiny) mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo i wyskoczył przez okno, uratowały majtki! Żona desperata, Ling Su , w ostatniej chwili złapała go właśnie za bokserki i trzymała mężczyznę jedną ręką przez 20 minut, aż do przyjazdu strażaków! Ratownikom udało się wyciągnąć 45-letniego Wang Li bezpiecznie do mieszkania. Jak się okazało, niedoszły samobójca popadł w depresję po stracie pracy.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Nie tylko ludzie lubią dostawać prezenty ...
Nie tylko ludzie ..
Danie główne. 1 porcja .
Danie główne. 1 p..
TRANSPORT ZWIERZT -- PETYCJA!
TRANSPORT ZWIERZT..
Cud plastycznej chirurgii
Cud plastycznej c..
Osa o długosci 6,5 cm
Osa o długosci 6,..
Big Dog w akcji
Big Dog w akcji
Reklamy
Galeria zdjęć
Bezdomni dworca Shinjuku To takie ludzkie ! Zemsta pupilka Najlepsza mama Beznadziejny romantyk Zabawne zwierzęta Śmieszne i ciekawe zdjęcia Psy Tybetańczyk podpalił się na znak protestu Krwawy wystrój wnętrz Szok !! Żywe breloczki z Chin I jak, impreza sie udała? Albinosi w obiektywie Gustavo Lacerda Możesz być kim chcesz. Jeśli umiesz się malować Zabawne gadżety Dzieciaki-rozrabiaki Katastrofa w Dolinie Hunzy Foto, które podziwia cały świat.
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety