Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 6 2829
Avatar
Licia Ronzulli zabrała niemowlę na posiedzienie Parlamentu E..
Dodał: glazgo »   Sun 26-09-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Ciekawe jak wniosła swoją córeczkę do budynku, w którym są tak wnikliwe kontrole. Politycy muszą mieć paszport dyplomatyczny, albo akredytacje. Tymczasem włoska europoseł Licia Ronzulli bez problemu zabrała swoją niedawno urodzoną córeczkę Vittorię na posiedzenie Parlamentu Europejskiego. Zrobiła tak, bo nie chciała zostawiać dziecka opiekunce.Licia Ronzulli (35 l.) jest świeżo upieczoną mamą. Ale nie poszła na urlop macierzyński. Zaraz po narodzinach dziecka wróciła do swojego poselskiego biura w Strasburgu.Ale to nie wszystko, bo ze sobą zabrała urodzoną 10 sierpnia córeczkę Vittorię. A co więcej, nie rozstaje się z nią nawet na chwilę. Bo uważa, że kontakt z dzieckiem jest bardzo ważny.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 7
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Hipnotyzujące schody.
Hipnotyzujące sch..
Spiralny domek Waldspirale
Spiralny domek Wa..
11-letni chłopiec ma aż 1,2 metra obwodu w pasie.
11-letni chłopiec..
Enanitos Toreros- mali torreadorzy.
Enanitos Toreros-..
Obiadek modliszki
Obiadek modliszki
Zabawny kotek
Zabawny kotek
Reklamy
Galeria zdjęć
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Maturzystki z  college,  Uniwersytetu w Cambridge. Piękny uśmiech Paryski Tydzień Mody już za nami. Co oznacza ten znak drogowy? Najpiękniejsze motyle świata Życie i Śmierć gigantycznego  chrząszcza nosorożca . Roboty 3D Urodziny masochistki Makrofotografia krople wody I tak narodził sie trolling Ryba po sinciangsku Najlepsze lotnisko świata. Port lotniczy Seul-Inczhon 3D rysunki na ścianach Gliptyka .Rzeźba na muszli. Suknia ślubna od Kaviar Gauche Ekstremal. Maski, wykonane techniką origami
Najnowsze sondaże
19,7%
13,1%
26,6%
40,5%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 518
Tapety