Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 6 2845
Avatar
Licia Ronzulli zabrała niemowlę na posiedzienie Parlamentu E..
Dodał: glazgo »   Sun 26-09-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Ciekawe jak wniosła swoją córeczkę do budynku, w którym są tak wnikliwe kontrole. Politycy muszą mieć paszport dyplomatyczny, albo akredytacje. Tymczasem włoska europoseł Licia Ronzulli bez problemu zabrała swoją niedawno urodzoną córeczkę Vittorię na posiedzenie Parlamentu Europejskiego. Zrobiła tak, bo nie chciała zostawiać dziecka opiekunce.Licia Ronzulli (35 l.) jest świeżo upieczoną mamą. Ale nie poszła na urlop macierzyński. Zaraz po narodzinach dziecka wróciła do swojego poselskiego biura w Strasburgu.Ale to nie wszystko, bo ze sobą zabrała urodzoną 10 sierpnia córeczkę Vittorię. A co więcej, nie rozstaje się z nią nawet na chwilę. Bo uważa, że kontakt z dzieckiem jest bardzo ważny.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 7
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Młode pancerniki
Młode pancerniki
Żabie udka
Żabie udka
Największe stopy świata, mają prawie 40 cm
Największe stopy ..
100 Juanów
100 Juanów
Haiku - schody do nieba
Haiku - schody do..
Hammer tuning
Hammer tuning
Reklamy
Galeria zdjęć
Ofiara operacji plastycznych Amerykański Futbol Park rozrywki Haw Par Villa Co się stało z  twarzą Angeliki Huston?! Meble stworzone z opalonego drewna wtopionego w  aluminium. Najgorsze tatuaże świata Niezwykły kamienny las na Madagaskarze Zabawne zwierzęta Najgrubszy Chińczyk Japońskie mrożone akwarium Gwiazdy i ich dzieci cz.II Śmieszne i ciekawe zdjęcia Pies Yoda  Yōkai - potwory których boją się Japończycy Dinozaury z balonów. Liiczebność populacji żyraf spadła prawie o połowę Festiwal cyrku w Monte Carlo Co można znaleźć w starym opuszczonym tunelu kolejowym?
Najnowsze sondaże
35,9%
17,6%
11,2%
35,3%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 527
Tapety