Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 6 2858
Avatar
Licia Ronzulli zabrała niemowlę na posiedzienie Parlamentu E..
Dodał: glazgo »   Sun 26-09-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Ciekawe jak wniosła swoją córeczkę do budynku, w którym są tak wnikliwe kontrole. Politycy muszą mieć paszport dyplomatyczny, albo akredytacje. Tymczasem włoska europoseł Licia Ronzulli bez problemu zabrała swoją niedawno urodzoną córeczkę Vittorię na posiedzenie Parlamentu Europejskiego. Zrobiła tak, bo nie chciała zostawiać dziecka opiekunce.Licia Ronzulli (35 l.) jest świeżo upieczoną mamą. Ale nie poszła na urlop macierzyński. Zaraz po narodzinach dziecka wróciła do swojego poselskiego biura w Strasburgu.Ale to nie wszystko, bo ze sobą zabrała urodzoną 10 sierpnia córeczkę Vittorię. A co więcej, nie rozstaje się z nią nawet na chwilę. Bo uważa, że kontakt z dzieckiem jest bardzo ważny.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 7
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
RATUJCIE SZYMONA!
RATUJCIE SZYMONA!
Miał chłopak fart.
Miał chłopak fart..
Ka-50 - Czarny  rekin.
Ka-50 - Czarny r..
Mistrz parkowania
Mistrz parkowania
Ciekawe pomysły na oryginalne wizytówki.
Ciekawe pomysły n..
Zabójczy Fast food
Zabójczy Fast foo..
Reklamy
Galeria zdjęć
Zagadka dnia. Zgadnij, co to jest? Praca oczyszczacza ścieków w Bangkoku... Czyściec techniki komputerowej . Waleczny kot Bez kompleksów Zabawne zwierzęta 3...2..1... Marina Nasretdinova To nie jest sexy Chce wyglądać jak Madonna! Toda House w Hiroszimie Konkurs na najbardziej elegancką sylwetkę Takie rzeczy tylko w Kanadzie Więzienne tatuaże Przytulone do sedesu Ciekawy body art od free0ne. Sabrina Sabrok pretendentka do tytułu posiadaczki największego biustu świata . Brutalne oblicze  żeńskiego boksu
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,1%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 530
Tapety