Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 8 136593
Avatar
Las samobójców
Dodał: Dawid »   Wed 28-10-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Niedaleko góry Fuji znajduje się las Aokigahara, który przez Japończyków nazywany jest lasem samobójców czy też morzem drzew. Właśnie do tego lasu Gdzieniegdzie wiszą tablice mające odwieść osoby od chęci odebrania sobie życia. Możemy na nich przeczytać między innymi: "Pomyśl spokojnie o swoich rodzicach, rodzeństwie i dzieciach" czy też "Prosimy, skonsultuj się z policją zanim zdecydujesz się umrzeć".
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 59
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Upadek na finiszu piątego etapu wyścigu dookoła Szwajcarii
Upadek na finiszu..
Karykatury sławnych i znanych od Marco Calcinaro
Karykatury sławny..
Pocisk snajpera
Pocisk snajpera
Pomalowane gumy do żucia
Pomalowane gumy d..
Chłopiec z sercem na zewnątrz
Chłopiec z sercem..
Ogromny głaz zmiażdżył kilka samochodów
Ogromny głaz zmia..
Reklamy
Galeria zdjęć
Wesołe brzuszki. Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Co autor miał na myśli? Zabawne zwierzęta. Najdłuższe Rzęsy Świata Burza śnieżna, Nemo Święta święta i po świętach Kurczęta  w kapeluszach Ciężarówka zaczepiła o przewody. Najbardziej absurdalne rysopisy przestępców Hideto Matsumoto Powód,dla którego Cristiano Ronaldo musiał zejść z boiska Śmieszne i ciekawe zdjęcia Świńska plaża  na Bahamach Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia  Złudzenie optyczne w fotografii Grał w Fallouta 4 i został potrącony przez samochód ... To sie nazywa relaks po kapieli
Najnowsze sondaże
19,7%
13,1%
26,6%
40,5%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 518
Tapety