Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 8 136474
Avatar
Las samobójców
Dodał: Dawid »   Wed 28-10-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Niedaleko góry Fuji znajduje się las Aokigahara, który przez Japończyków nazywany jest lasem samobójców czy też morzem drzew. Właśnie do tego lasu Gdzieniegdzie wiszą tablice mające odwieść osoby od chęci odebrania sobie życia. Możemy na nich przeczytać między innymi: "Pomyśl spokojnie o swoich rodzicach, rodzeństwie i dzieciach" czy też "Prosimy, skonsultuj się z policją zanim zdecydujesz się umrzeć".
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 59
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Regina Addae
Regina Addae
Znaki ostrzegawcze w nocnych klubach
Znaki ostrzegawcz..
Elastyczne dziewczyny
Elastyczne dziewc..
Pierwsze chwile życia małej żyrafy
Pierwsze chwile ż..
Fail na roller coasterze
Fail na roller co..
Metalback
Metalback
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia Papierowe dzieła sztuki! Ból Cierpienie i Gnijące stopy A może ktoś woli  kurczaka Superbohaterowie w stylu Pablo Picasso Raperzy w dzieciństwie Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia Dzień św. Józefa,  w Hiszpanii Dinozaury na wolności w centrum Londynu! Fanki gry Street Fighter Pijany nastolatek bez prawa jazdy staranował kilka samochodów Samolot pokonuję barierę dźwięku. Przerazajace maski Najstraszniejsze  manekiny w sklepach z odzieżą Dom na sprzedaż Zginęli wszyscy, którzy byli w aucie. Toyota uderzyła w drzewo. Zabawne zwierzęta
Najnowsze sondaże
8,1%
25,8%
7,7%
51,5%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1845
Tapety