Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 8 136989
Avatar
Las samobójców
Dodał: Dawid »   Wed 28-10-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Niedaleko góry Fuji znajduje się las Aokigahara, który przez Japończyków nazywany jest lasem samobójców czy też morzem drzew. Właśnie do tego lasu Gdzieniegdzie wiszą tablice mające odwieść osoby od chęci odebrania sobie życia. Możemy na nich przeczytać między innymi: "Pomyśl spokojnie o swoich rodzicach, rodzeństwie i dzieciach" czy też "Prosimy, skonsultuj się z policją zanim zdecydujesz się umrzeć".
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 59
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Żart - kobieta bez stanika
Żart - kobieta be..
Skok do wody w wykonaniu  zawodowca
Skok do wody w wy..
Starość to nie choroba!
Starość to nie ch..
Fale )
Fale )
Nowa fryzura Julii Tymoszenko!
Nowa fryzura Juli..
Nieustraszony pies pogryzł rekina!
Nieustraszony pie..
Reklamy
Galeria zdjęć
Brtyjka zaklinowała się w krzesełku  synka Śmieszne i ciekawe zdjęcia Shanta Ronaldo - wielki fan Cristiano Ronaldo Niezwykłe kurniki Kiedyś drzewa były olbrzymie Złote rączki, czyli tuning po rosyjsku Plac zabaw na starym cmentarzu Kot o wyglądzie wampira Rania Matar - Dziewczyna i jej pokój cz.II Ekscentryczne rzeźby Gąsior zaopiekował się  groźnym bokserem Co one robią?? Jak myślicie, Gorące imprezy w szwedzkich klubach Statki wyrzucone na ląd Zabawne podstawki pod szklanki w stylu Steampunk. Zwierzęta fotografowane  pod rentgenem Szkatułki w kształcie jajek Pogrzeb kolegi.
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1883
Tapety