Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 8 136802
Avatar
Las samobójców
Dodał: Dawid »   Wed 28-10-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Niedaleko góry Fuji znajduje się las Aokigahara, który przez Japończyków nazywany jest lasem samobójców czy też morzem drzew. Właśnie do tego lasu Gdzieniegdzie wiszą tablice mające odwieść osoby od chęci odebrania sobie życia. Możemy na nich przeczytać między innymi: "Pomyśl spokojnie o swoich rodzicach, rodzeństwie i dzieciach" czy też "Prosimy, skonsultuj się z policją zanim zdecydujesz się umrzeć".
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 59
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
35. rocznica zakończenia wojny w Wietnamie
35. rocznica zako..
Pyton królewski  ma... dwie głowy
Pyton królewski ..
To będzie bolało
To będzie bolało
Biedne małe kaczuszki
Biedne małe kaczu..
Strusie wyścigi
Strusie wyścigi
Chińscy studenci
Chińscy studenci
Reklamy
Galeria zdjęć
Największy basen na świecie Ciele z pięcioma nogami Bugatti Type 57SC Atlantic Torty Weselne w Kuwejcie. Fotografii od Daikichi Amano Obozy zagłady 26,8 kg przczół Śmiertelnie niebezpieczne triki z przeszłości Wulkany. po wybuchu na amerykańskiej platformie wydobywczej W skali 125 Prototypowy Scorpion Driven - Ronn Motors. RYSUNKI DŁUGI Największy lodowy labirynt Chiński rolnik buduje UFO Brzydale swiata Danie główne. 1 porcja . Momenty w których mówisz O cholera! cz.II
Najnowsze sondaże
36,0%
17,6%
11,2%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 528
Tapety