Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 2280
Avatar
Kutna Hora kaplica z czaszek i kości.
Dodał: Sasza »   Wed 20-06-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Kutna Hora to miasteczko w Czechach. Znane jest z dość kontrowersyjnej kaplicy, która jest ozdobiona ludzkimi kośćmi i czaszkami . U sufitu zawiesił żyrandol. Do jego stworzenia użyto wszystkich kości, z jakich składa się człowiek. Kilkumetrowe świeczniki powstały z połączenia kilkudziesięciu czaszek, Równie makabrycznie wygląda ołtarz, gdyż po jego obu stronach we wnękach prezbiterium umieszczono monstrancje wykonane z ludzkich piszczeli.

Makabryczne ,zachwycające i przerażające zdjęcia raczej nie dla ludzi o słabych nerwach.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Podobni celebryci
Podobni celebryci
Latające koty
Latające koty
Niechlubny rekord. Trafił do więzienia po raz...99.
Niechlubny rekord..
Noworodek w śmietniku w toalecie.
Noworodek w śmiet..
Niezwykłe postaci z kreskówek
Niezwykłe postaci..
Tarcza Kapitana Ameryki
Tarcza Kapitana A..
Reklamy
Galeria zdjęć
Tesknota za studiami Claude & Francois-Xavier Lalanne, inspiracja naturą Pyton pożarł chihuahua . Niespodzianka w toalecie Rumuńscy cyganie Oko Afryki Magazyn rekwizytów z Hollywood Portrety sławnych ludzi zrobione na palcach Cenzura w sporcie Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Bardzo długie paznokcie. Most na górze Aiguille du Midi. Ariana Steinhof  modelka o pełniejszych kształtach. Kim Petras - transseksualista Zakamuflowane wieże telefonii komórkowej w USA Ta praca nie należy do najprzyjemniejszych. Pomysłowosć chińskich żebraków Galeria absurdów budowlanych
Najnowsze sondaże
19,6%
13,0%
26,8%
40,6%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 515
Tapety