Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 2457
Avatar
Kutna Hora kaplica z czaszek i kości.
Dodał: Sasza »   Wed 20-06-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Kutna Hora to miasteczko w Czechach. Znane jest z dość kontrowersyjnej kaplicy, która jest ozdobiona ludzkimi kośćmi i czaszkami . U sufitu zawiesił żyrandol. Do jego stworzenia użyto wszystkich kości, z jakich składa się człowiek. Kilkumetrowe świeczniki powstały z połączenia kilkudziesięciu czaszek, Równie makabrycznie wygląda ołtarz, gdyż po jego obu stronach we wnękach prezbiterium umieszczono monstrancje wykonane z ludzkich piszczeli.

Makabryczne ,zachwycające i przerażające zdjęcia raczej nie dla ludzi o słabych nerwach.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Kłusownik zastrzelił wilczycę dla zabawy.Drastyczne foto
Kłusownik zastrze..
Prototyp Shreka
Prototyp Shreka
Dojedziemy, jako tako.
Dojedziemy, jako ..
Brutalny skok
Brutalny skok
Dzieciaki
Dzieciaki
Tiffany Claus - sobowtór Angeliny Jolie
Tiffany Claus - s..
Reklamy
Galeria zdjęć
Za kulisami kultowych filmów 200 lat niepodległości Meksyku Śmieszne zdjęcia na dobry humor Nieudany make-up. Śmieszne i ciekawe zdjęcia 30. rocznica śmierci Johna Lennona Dziewczyna została ugryziona w ucho przez Pustelnika Brunatnego Olbrzymi brzuch ze zwisającym  fałdem Gdzieś w Chinach Miejskie sceny wykonane  z tektury. Cyberpunkowe rzeźby Stephane Halleux Nogi i hot-dogi Chiński farmer wybudował  siedmiopiętrowy dom z gliny, drewna i cegieł. Pomysły na bałwana Nie wierz własnym oczom! Twórczość chorych psychicznie Impreza się udała Grecki Mirage 2000 wyciągnięty z dna morza
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,1%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 530
Tapety