Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 2390
Avatar
Kutna Hora kaplica z czaszek i kości.
Dodał: Sasza »   Wed 20-06-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Kutna Hora to miasteczko w Czechach. Znane jest z dość kontrowersyjnej kaplicy, która jest ozdobiona ludzkimi kośćmi i czaszkami . U sufitu zawiesił żyrandol. Do jego stworzenia użyto wszystkich kości, z jakich składa się człowiek. Kilkumetrowe świeczniki powstały z połączenia kilkudziesięciu czaszek, Równie makabrycznie wygląda ołtarz, gdyż po jego obu stronach we wnękach prezbiterium umieszczono monstrancje wykonane z ludzkich piszczeli.

Makabryczne ,zachwycające i przerażające zdjęcia raczej nie dla ludzi o słabych nerwach.

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Ginekolog.
Ginekolog.
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy
Zabawne i ciekawe..
Ma na czym siedzieć!
Ma na czym siedzi..
Like a boss (Niczym szef)
Like a boss (Nicz..
Największy lodowy labirynt
Największy lodowy..
Meblościanka dla mężczyzn
Meblościanka dla ..
Reklamy
Galeria zdjęć
River Fleet podziemna rzeka w Londynie Nieudane zdjęcia z portali społecznościowych Niezwykły portret Stevea Jobsa Bardzo szczęśliwy piesek. Kailash - siedziba boga Śiwy- góra którą nikt nie zdobył Słodkie fretki Międzynarodowy konkurs  fryzur w stylu Afro Keith Thompson. Śmieszne foto   Mrówki i  Pepsi Zmarł najmniejszy człowiek świata! Młyny wodne Dziadek-kulturysta zginął w drodze na zawody. Pogrzeb operatora spycharki W obronie mrowiska Dutchess,ślepy pies, który pomaga osobam z autyzmem.  Klienci amerykańskiej sieci Walmart Uciekał policji, wjechał na słup
Najnowsze sondaże
35,9%
17,6%
11,2%
35,3%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 527
Tapety