Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2332
Avatar
Kusza to nie zabawka
Dodał: szerli »   Wed 06-07-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Lewis Tavernier miał prawdziwe szczęście w nieszczęściu. Wpadł na pomysł zabawy kuszą w domu swojego znajomego. Kusza samoczynnie wypaliła w twarz nastolatka z odległości ok. 90 centymetrów. 20-centymetrowy bełt wbił się w twarz Taverniera na głębokość około 7 centymetrów.
Prześwietlenie wykazało, że skończyło się wyłącznie na złamaniu kości policzkowej. Do uszkodzenia nerwów i naczyń krwionośnych, które mogło skończyć się śmiercią, zabrakło tylko kilku milimetrów.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Felgi .
Felgi .
Został zaatakowany przez lamparda
Został zaatakowan..
Potworność!
Potworność!
Do pracy, z dziećmi
Do pracy, z dzieć..
Miniatury do Apokalipsy
Miniatury do Apok..
Naczyniaki.
Naczyniaki.
Reklamy
Galeria zdjęć
Gwen Murphy  Foot Fetish Laetitia Casta w bardzo  prześwitującej kreacji Rosyjska łódż podwodna z 1720 roku Śmieszne i ciekawe zdjęcia Nietypowe wypadki drogowe Geoduck-afrodyzjak Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie w Vancouver Wysadzenie mostu Miasto grzechotników. Kawa pozyskiwana z odchodów łaskuna muzanga Kot bez nosa Slumsy w centrum Kijowa Wielki głód na Ukrainie, Hołodomor Gomata - napój z moczu świętych krów Luki kanalizacyjne w Japonii Zabawy perspektywą Zabawne trumny z Ghany Do czego może przydać się laptop?
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety