Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 9 27711
Avatar
Koty sfinksy
Dodał: Lolita »   Wed 13-01-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Pierwszy sfinks narodził się w miocie zwykłych kotów krótkowłosych w 1966 w Toronto w Kanadzie (nie była to pierwsza bezwłosa mutacja, pod koniec XIX wieku hodowano przez krótki czas rasę zwaną "meksykańskim kotem bezwłosym". Przez wiele lat hodowcy europejscy i północnoamerykańscy prowadzili selektywną hodowlę bezwłosych kotów i tak powstała rasa, jaką znamy dziś.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 35
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Wredne wskazówki. Jak pozbyć się  kolegi swojego chłopaka?
Wredne wskazówki...
Chiny - szkoła podstawowa.
Chiny - szkoła po..
Rzeźba z chleba
Rzeźba z chleba
Tir zmiażdżył Skodę Felicję
Tir zmiażdżył Sko..
Skok krokodyla
Skok krokodyla
Żywcem zamurowani
Żywcem zamurowani
Reklamy
Galeria zdjęć
Rihanna podczas koncertu w Belgii Pociąg zderzył się z ciężarówką przewożącą drewno Peron 9 i3 /4 Buty z lat 30-tych Wybuchły dwie cieżarówki z dynamitem Heterochromia Wielkanocne drzewo Graffiti w stylu Banksyego w Symferopolu Niestandardowe metody nauczania w Azji Śmieszne i ciekawe zdjęcia Simba i Timon Fotobomby cz. 19 Zlata, kobieta -wąż w kalendarzu na 2014 Emo mutant Ślub  z wykorzystaniem jetpacków - odrzutowych plecaków Katastrofa kolejowa na wschodzie Indii Rysunki na śniegu Skuter śnieżny Hima. Koncept
Najnowsze sondaże
19,5%
13,2%
26,7%
40,6%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 517
Tapety