Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 3 3156
Avatar
Kot z dwoma parami uszu.
Dodał: radek »   Thu 19-07-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Kilka lat temu Valerie (65 l.) i Ted (66 l.) Rockowie z Teksasu zauważyli w pobliżu ulubionego baru błąkającego się kota, nie mieli wątpliwości, że muszą go przygarnąć. Nikt przecież nie byłby w stanie przejść obok jedynego na świecie kota z podwójnymi uszami! Amerykanie oczywiście rozpoczęli poszukiwania właścicieli kociaka, ale szybko doszli do wniosku, że chcą, by zwierzę zamieszkało razem z nimi. Jakimś cudem ubłagali więc opiekunów kota i tak Yoda, bo tak wabi się zwierzę trafił do ich domu. - Weterynarz powiedział nam, że nigdy czegoś takiego nie widział - chwali się Valerie. Na szczęście kobieta postanowiła rozreklamować swojego pupila i tak sympatycznego Yodę poznał świat.Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Tuning w pakistańskim stylu
Tuning w pakistań..
Mała małpka domowa
Mała małpka domow..
Statek demoluje molo.
Statek demoluje m..
Wrestling
Wrestling
Mundial2010
Mundial2010
Żółty jak arbuz
Żółty jak arbuz
Reklamy
Galeria zdjęć
Pantofelki  z ....zarostem Playing with Focus czyli zabawa z ostrością Samomumifikacja. Sokushinbutsu Części garderoby ... z drewna Schudł w ciągu roku 111kilogramów. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Retro wypadki Mgła nad Wielkim Kanionem Kolorado Więcej niż tylko zdjęcia  Gia Marie Carangi Chiński fast-food Strażak uratował psa metodą usta-usta Samochody  po przejściu burzy lodowej Aelita Andre  najmłodsza profesjonalna malarka na świecie. Szyte szklo Akcja anty-grypa w Kijowie Zdjęcia typu WTF Już waży 273 kg, a chce dojść do 570.
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1883
Tapety