Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 9161
Avatar
Komandoski Muammara al-Kadafi
Dodał: bios »   Thu 24-02-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Kadafi panicznie boi się śmierci.Jego ochrona składa się z kobiet. Jego komandoski są dobrze wyszkolone i kiedy przyjdzie co do czego nacisną spust bez zastanowienia. Arabscy zamachowcy zamierzając zgładzić polityka muszą najpierw rozprawić się z jego ochroną. Arab nie strzeli do kobiety. Tak więc Kadafiemu w otoczeniu jego gazeli nic nie grozi.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Okimono.
Okimono.
Lustro wspomnień
Lustro wspomnień
Dziewczyny grają w golfa
Dziewczyny grają ..
Dzień tańca ludowego
Dzień tańca ludow..
Tort z ...
Tort z ...
Nadzy kibice na boiskach.
Nadzy kibice na b..
Reklamy
Galeria zdjęć
Seksowne dziewczyny z Twittera Festiwal cyrku w Monte Carlo Zagadka dnia. Zgadnij, co to jest? Dzień św. Józefa,  w Hiszpanii KidZania - miasto dzieci w Tokio Piątek na pekińskim PKSie Co można zrobić z  elektronicznych śmieci 85-letnia hiszpańska księżna Alby wyszła za mąż Takie rzeczy to tylko w Dubaju Pogrzeb operatora spycharki Pomnik lewatywy Kolejne zdjecia zwierzątek ; ) Platynowa Arowana - najdroższa ryba akwariowa Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Przeprowadzka po chińsku Roopkund -jezioro szkieletów Beznadziejny Photoshop G*wno sie zdarza..
Najnowsze sondaże
8,0%
26,0%
7,7%
51,2%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1708
Polecamy
Tapety
Best HD Wallpapers Pack-691 Abstract mobile wallpapers Tapety Continents - Kontynenty Auto Wallpaper Tapety Pulpitu 1920X1440 Tapety na  Pulpit (Auto Wallpaper2) Beaches Wallpapers