Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 6819
Avatar
Komandoski Muammara al-Kadafi
Dodał: bios »   Cz 24-02-2011 16:14 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Kadafi panicznie boi się śmierci.Jego ochrona składa się z kobiet. Jego komandoski są dobrze wyszkolone i kiedy przyjdzie co do czego nacisną spust bez zastanowienia. Arabscy zamachowcy zamierzając zgładzić polityka muszą najpierw rozprawić się z jego ochroną. Arab nie strzeli do kobiety. Tak więc Kadafiemu w otoczeniu jego gazeli nic nie grozi.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Kule do kręgli
Kule do kręgli
Fryzura ogniem
Fryzura ogniem
Pijany kierowca potrącił 47-letnią kobietę
Pijany kierowca p..
Tak się parkuje w Chinach.
Tak się parkuje w..
Bakteriograficzne obrazy
Bakteriograficzne..
7-latek chce zmienić płeć
7-latek chce zmie..
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne fotki dla dorosłych Bardzo pozytywne zdjecia ze zwierzetami   Zadziwiające drzewa archipelagu Sokotra. Oh, Sh*t !!! Dom na kółkach w stylu steampunk. Gigantyczna rzeźba z wykałaczek Rynek voodoo w Togo Świąteczne swetry Mark Sean i jego Hiperrealistyczne rzeźby Czarny hot dog Żuraw spadł na samochód Tuning Opla Kadetta Przed ślubem i po ślubie... Obiadek modliszki Śmieszne i ciekawe zdjęcia Brunetka czy Blondynka? Ofiary własnego lenistwa i obżarstwa Tinkery - śliczne grubaski
Najnowsze sondaże
18,5%
12,8%
26,0%
42,8%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 400
Polecamy
Tapety
Tematy na telefon komórkowy S60 (Symbian series 60) Tapety na telefon ) Tapety HD na pulpit  Nature Landscapes Wallpapers Hot Auto Wallpapers 1600X1200 Tapety 3D HD - High Definition Fotografie typu rybie oko.