Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 7931
Avatar
Komandoski Muammara al-Kadafi
Dodał: bios »   Cz 24-02-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Kadafi panicznie boi się śmierci.Jego ochrona składa się z kobiet. Jego komandoski są dobrze wyszkolone i kiedy przyjdzie co do czego nacisną spust bez zastanowienia. Arabscy zamachowcy zamierzając zgładzić polityka muszą najpierw rozprawić się z jego ochroną. Arab nie strzeli do kobiety. Tak więc Kadafiemu w otoczeniu jego gazeli nic nie grozi.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Dziewczyna idealna
Dziewczyna idealn..
Masafumi Nagasaki od 20 lat mieszka na wyspie Sotobanari
Masafumi Nagasaki..
Parowóz z rowerka
Parowóz z rowerka
Pogryziony przez niedźwiedzia
Pogryziony przez ..
Powódż w Bangkoku
Powódż w Bangkoku
SkyCoaster.
SkyCoaster.
Reklamy
Galeria zdjęć
Innsbruck- jedno z najpiękniejszych miast Europy Samochody retro Dekoracje na Halloween. Pracy Shohei Otomo Tresury psów komandosów Kaszalot  wyrzucony na brzeg Zabawne  fotki dla dorosłych Ilustracje autorstwa Elena Dudina. Niesamowite rysunki w 3D. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Zabawne Gadżety Niesamowite prace  Alana Jonesa. Dziwny pojazd (14 foto) Nowe życie Pomalował się na zielono, by wyglądać jak Hulk. Ścieżka Króla. El Caminito del Rey Londyński muzeum horroru Lampy Tramp
Najnowsze sondaże
7,9%
26,2%
7,9%
50,9%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1611
Polecamy
Tapety
Animal Wallpapers 1600x1200 Screensaver na pulpit Zodiac Clock  3D Tapety na Pulpit kreatyw 2011 cz1 Kompozycja Safari do win XP SP1-SP3. Cristmas Screensaer 3D od 3D Planet Tapety Animals na pulpit komputera - II  1920X1200 (33 foto)