Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 7308
Avatar
Komandoski Muammara al-Kadafi
Dodał: bios »   Cz 24-02-2011 16:14 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Kadafi panicznie boi się śmierci.Jego ochrona składa się z kobiet. Jego komandoski są dobrze wyszkolone i kiedy przyjdzie co do czego nacisną spust bez zastanowienia. Arabscy zamachowcy zamierzając zgładzić polityka muszą najpierw rozprawić się z jego ochroną. Arab nie strzeli do kobiety. Tak więc Kadafiemu w otoczeniu jego gazeli nic nie grozi.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Zmieniła image
Zmieniła image
Pralka GiraDora
Pralka GiraDora
Niegrzeczny policjant
Niegrzeczny polic..
Parkour z groteskowym finałem.
Parkour z grotesk..
Jak wygląda wodowanie statku?
Jak wygląda wodow..
T-shirt  dla leniuchów
T-shirt dla leni..
Reklamy
Galeria zdjęć
Nielegalne uprawy koki w Peru Tragiczny pożar w więzieniu w Chile. Basset Hound Walki mrówek Niesamowite fotografie Drogi Mlecznej Opera Kunqu Taniec z błękitnym Wielorybem .Foto Marco Queral's Piękna transformacja 19 marca będziemy mogli podziwiać Superksiężyc Świetlne graffiti od Darren'a Pearson'a Silne kobiety Anatomiczny body art  Rzeźby Mattia Trotta Scrapbooking Księżniczki Spotkanie miłośników BMW w Rydze Śmieszne i ciekawe zdjęcia Rekordowy Czarny Piątek w USA
Najnowsze sondaże
39,1%
19,1%
11,6%
30,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 430
Polecamy
Tapety
Football wallpaper (tapety) Tapety - Biała broń HD ilość 235 Tapety na pulpit Popular-02-wallpapers Tapety Christmas Girls Wallpapers (40 foto) Valentine 3D Screensaver Tapety na  Pulpit (Auto Wallpaper2)