Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 6793
Avatar
Komandoski Muammara al-Kadafi
Dodał: bios »   Cz 24-02-2011 16:14 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Kadafi panicznie boi się śmierci.Jego ochrona składa się z kobiet. Jego komandoski są dobrze wyszkolone i kiedy przyjdzie co do czego nacisną spust bez zastanowienia. Arabscy zamachowcy zamierzając zgładzić polityka muszą najpierw rozprawić się z jego ochroną. Arab nie strzeli do kobiety. Tak więc Kadafiemu w otoczeniu jego gazeli nic nie grozi.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Policja  Illinois zniszczyła  1,500 krzaków konopi
Policja Illinois..
TSpookhuis, dom 1000 duchów.
TSpookhuis, dom 1..
Nekrofil
Nekrofil
Miss Reef 2012
Miss Reef 2012
Mieszkają w wulkanie
Mieszkają w wulka..
1,1L. paliwa na 100 km
1,1L. paliwa na 1..
Reklamy
Galeria zdjęć
Hotel Jelito Migracje monarcha Robotnik spadł z rusztowania. Spojrzenie w otchłań piekła! Zabawne zwierzęta. Zabiła żelazkiem męża. Otwórzcie, policja! Dwa miesiące w zasypanym samochodzie Byk kontra pitbule Pokój deskorolkarza Post-apokaliptyczny Dubaj od Ryszarda Allenby-Pratt'a Droga śmierci. Boliwia. Co można zrobić z zapałek ? Miss piękności Biurowy żart. Najbardziej niezdrowy fast food świata! Koń wpadł do basenu Istiophorus najszybsza ryba swiatowych mórz.
Najnowsze sondaże
40,3%
19,2%
11,8%
28,7%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 407
Polecamy
Tapety
Tapety na pulpit Popular-02-wallpapers Theme XPack Diably,Diablice i inne demony Tapety Continents - Kontynenty Tapety HD na pulpit - Animals cz. 4 Broń -Tapety na pulpit