Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 9533
Avatar
Komandoski Muammara al-Kadafi
Dodał: bios »   Thu 24-02-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Kadafi panicznie boi się śmierci.Jego ochrona składa się z kobiet. Jego komandoski są dobrze wyszkolone i kiedy przyjdzie co do czego nacisną spust bez zastanowienia. Arabscy zamachowcy zamierzając zgładzić polityka muszą najpierw rozprawić się z jego ochroną. Arab nie strzeli do kobiety. Tak więc Kadafiemu w otoczeniu jego gazeli nic nie grozi.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Testowanie helikopterka
Testowanie heliko..
Chińska kobieta-kozioł
Chińska kobieta-k..
Nie mały talerz zupy
Nie mały talerz z..
Oni mieli szczęście
Oni mieli szczęśc..
Pokój Amesa
Pokój Amesa
Gifki
Gifki
Reklamy
Galeria zdjęć
Dobranocka dla śpioch. Nie zadzieraj z kaczką Balut Anime Expo 2010 Konwent fanów anime w Los Angeles Największa zjeżdżalnia na świecie Dwa śmigłowce zderzyły się podczas ćwiczeń Zatrzymanie złodzieja samochodowego Superbus, luksusowy autobus, który pędzi z prędkością 250 km/h Rugby – sport dla prawdziwych facetów. Trendy fryzjerskie 2012 Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Skrzydlaty kotek. My lubimy Mac-Donald. Joby Mathew mistrz świata w Arm Wrestlingu Wkurzyłem się! są pewne granice dobrego smaku Hotel Alkatraz Sztuka na szalce Petriego
Najnowsze sondaże
19,0%
12,9%
26,2%
41,9%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 489
Tapety