Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 8029
Avatar
Komandoski Muammara al-Kadafi
Dodał: bios »   Cz 24-02-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Kadafi panicznie boi się śmierci.Jego ochrona składa się z kobiet. Jego komandoski są dobrze wyszkolone i kiedy przyjdzie co do czego nacisną spust bez zastanowienia. Arabscy zamachowcy zamierzając zgładzić polityka muszą najpierw rozprawić się z jego ochroną. Arab nie strzeli do kobiety. Tak więc Kadafiemu w otoczeniu jego gazeli nic nie grozi.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Ekstremalną podróż Koleją Transsyberyjską
Ekstremalną podró..
Wielkie kamienie.
Wielkie kamienie.
Śmieszne zdjęcia na dobry humor
Śmieszne zdjęcia ..
Taniec na dachu samochodu
Taniec na dachu s..
HD-Wallpapers 2560X1600
HD-Wallpapers 256..
Studnia dla dzikich zwierząt.
Studnia dla dziki..
Reklamy
Galeria zdjęć
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy W trosce o ochronę środowiska Jak się powstrzymać gdy pachnie miodem! Szpinak z mięsem SKLT od Marca Da Cunha Lopesa Zabawne gadżety ... i nie tylko gadżety Polscy żołnierze na placu Czerwonym Skarb, o którym nie śniło się archeologom. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Obrazy wyrzeźbione z  piór Ojciec publicznie wychłostal syna Lodowe rzeźby stworzone przez naturę. Ohaguro zwyczaj czernienia zębów Kreatywna reklama na autobusach Do kogo oni są podobni Dzielą cele z ptakami Fontanna z ceramiki sanitarnej Dobranocka dla mundurowych.
Najnowsze sondaże
37,8%
18,9%
12,2%
31,1%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 460
Polecamy
Tapety
Hot Auto Wallpapers 1600X1200 Tapety Animowane DrScene HD - 07.2012 do  Windows 7,Vista Beaches Wallpapers Voyage of Columbus 3D Screensaver HD Wallpapers cz2. Fotografie typu rybie oko.