Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 7066
Avatar
Komandoski Muammara al-Kadafi
Dodał: bios »   Cz 24-02-2011 16:14 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Kadafi panicznie boi się śmierci.Jego ochrona składa się z kobiet. Jego komandoski są dobrze wyszkolone i kiedy przyjdzie co do czego nacisną spust bez zastanowienia. Arabscy zamachowcy zamierzając zgładzić polityka muszą najpierw rozprawić się z jego ochroną. Arab nie strzeli do kobiety. Tak więc Kadafiemu w otoczeniu jego gazeli nic nie grozi.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Współtwórca Matrixa Larry Wachowski  zmienił płeć.
Współtwórca Matri..
Mamy
Mamy
Człowiek to największa bestia na Ziemi
Człowiek to najwi..
Dziecko na smyczy
Dziecko na smyczy
Najlepszy Pracownik Roku na stacji BP
Najlepszy Pracown..
Zwierzęta albinosy.
Zwierzęta albinos..
Reklamy
Galeria zdjęć
Impala uciekła z samej paszczy  lwicy Svenja Schmitt. Artystyczny makijaż oczu Kolejarze w spódnicach Międzynarodowe Targi Gier i Zabawek w Hong Kongu Nasza piękna planeta Ziemia. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Zawaliła się   estakada Oto najpiękniejsza kobieta świata! Jak Hindusi stoją w kolejkach Śmieszne i ciekawe zdjęcia Strasznie czy pięknie? Dziwni ludzie z metra Najpiękniejsze biura na świecie Darwin Beer Can Regatta 2011 Bardzo dziwni ludzie Tramwaj vs Hummer Pisanki wielkonocne. Zabawny konkurs na sobowtóra Merlin Monroe
Najnowsze sondaże
39,6%
19,1%
11,7%
29,6%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 419
Polecamy
Tapety
Kompozycja Legends do win XP SP1-SP3. Voyage of Columbus 3D Screensaver Broń -Tapety na pulpit Football wallpaper (tapety) Tapety Animals na pulpit komputera - I  1920X1200 (32 foto) Forests. Tapety na pulpit komputera  1600X1200 (28 foto)