Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 6598
Avatar
Komandoski Muammara al-Kadafi
Dodał: bios »   Cz 24-02-2011 16:14 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Kadafi panicznie boi się śmierci.Jego ochrona składa się z kobiet. Jego komandoski są dobrze wyszkolone i kiedy przyjdzie co do czego nacisną spust bez zastanowienia. Arabscy zamachowcy zamierzając zgładzić polityka muszą najpierw rozprawić się z jego ochroną. Arab nie strzeli do kobiety. Tak więc Kadafiemu w otoczeniu jego gazeli nic nie grozi.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Gifki
Gifki
Paw w locie.
Paw w locie.
Życie na wodzie
Życie na wodzie
Wyspa Wielkanocna 20 fotek
Wyspa Wielkanocna..
Opps...
Opps...
Zaniedbany pies
Zaniedbany pies
Reklamy
Galeria zdjęć
Niezwykłe naczynia do wina Śmieszne napisy na koszulkach 24 foto Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia Śmieszne i ciekawe zdjęcia Fascynujące prace od Augusta Bradley'a Nowoczesna lalka Barbie Ciężki sobotni poranek . Antyki. Obroże dla psów. Hughes H-4 Hercules- największa łódź latająca konstrukcji drewnianej Metropol Parasol, największa budowla z drewna Plastynaty zwierząt doktora Gunthera von Hagensa ZOO Kolonia Wzruszające  fotografie .Gregory Colbert Sceny filmowe z klocków LEGO Niezwykła transformacja  bezdomnego weterana Shaquille ONeal i Nicole Alexander Niesamowite rzeźby z piasku. Sukienki z prezerwatyw Chiny walczą z wadami postawy u dzieci
Najnowsze sondaże
18,1%
12,4%
26,2%
43,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 386
Polecamy
Tapety
Valentine 3D Screensaver Tapety na pulpit Popular-02-wallpapers Gorące Dziewczyny na tapetach (125 HD) Tapety HD na pulpit - Animals cz. 4 Kompozycja ChromeXP2  SP1-SP3. HD Wallpapers cz1.