Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 7792
Avatar
Komandoski Muammara al-Kadafi
Dodał: bios »   Cz 24-02-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Kadafi panicznie boi się śmierci.Jego ochrona składa się z kobiet. Jego komandoski są dobrze wyszkolone i kiedy przyjdzie co do czego nacisną spust bez zastanowienia. Arabscy zamachowcy zamierzając zgładzić polityka muszą najpierw rozprawić się z jego ochroną. Arab nie strzeli do kobiety. Tak więc Kadafiemu w otoczeniu jego gazeli nic nie grozi.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Ginekolog.
Ginekolog.
Surfing i dziewczyny
Surfing i dziewcz..
Narodziny motyla
Narodziny motyla
Z kim Schwarzenegger zdradził żonę?
Z kim Schwarzeneg..
Titanic z papieru
Titanic z papieru
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy
Zabawne i ciekawe..
Reklamy
Galeria zdjęć
Wariacje wokół Księżyca. Najdziwniejsze rzeczy sprzedawane w automatach Mglisty las Najbardziej ekstremalne kąpielisko świata Zabawne zwierzęta. Kolorowa pajęczyna Parady Amerykanskie Ciekawe, zaskakujące i zabawne zdjęcia z Rosji Paskowy świat - Sandsation 2010 ERROR 404 – lepsze strony błędów Ramen Burger Gopniki Educa wypuściła na rynek puzzle na które składa się aż 33600 elementów! Seppuku Coś im wpadło do auta. Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Każdej zimy trzej bracia budują ogromną śniegową rzeźbę. Pies  zjadł  10  100-dolarowych banknotów
Najnowsze sondaże
19,4%
12,9%
26,0%
41,7%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 458
Polecamy
Tapety
Tapety na  Pulpit (Auto Wallpaper2) Kompozycja Legends do win XP SP1-SP3. Valentine 3D Screensaver Abstract mobile wallpapers Tapety na pulpit 1600X1200 Australia ! Canyon.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (7foto)