Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 8314
Avatar
Komandoski Muammara al-Kadafi
Dodał: bios »   Cz 24-02-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Kadafi panicznie boi się śmierci.Jego ochrona składa się z kobiet. Jego komandoski są dobrze wyszkolone i kiedy przyjdzie co do czego nacisną spust bez zastanowienia. Arabscy zamachowcy zamierzając zgładzić polityka muszą najpierw rozprawić się z jego ochroną. Arab nie strzeli do kobiety. Tak więc Kadafiemu w otoczeniu jego gazeli nic nie grozi.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Zemsta na właścicielu
Zemsta na właścic..
Mloda dziewczyna zabita przez tajniakow
Mloda dziewczyna ..
Charla Nash ma przeszczepioną twarz.
Charla Nash ma pr..
Ekipa sprzątająca na meczach NHL
Ekipa sprzątająca..
Bohater drugiego planu
Bohater drugiego ..
Bójka w koreańskim parlamencie
Bójka w koreański..
Reklamy
null
Galeria zdjęć
Przejazd zamknięty Zabawne ubrania do biegania Podwodne jaskinie Wysp Bahama Piękne odbicie gór Skojarzenia Lanzarote wyspa wiecznej wiosny Śmieszne i ciekawe zdjęcia Sukienka z 4000 kapsli od puszek Zagipsowane łapki Kolejarze w spódnicach Oto sekret tancerek samby  z  Rio de Janeiro Unikatowa kolej. Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia  Zestaw instrumentów chirurga wojskowego Bogaci też płaczą Zaśmiecone rzeki Uzależnienie od Perfect world... Niesamowity widok po pożarze w Chicago
Najnowsze sondaże
19,1%
12,8%
25,7%
42,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 470
Polecamy
null
Tapety
Auto Wallpaper Tapety Pulpitu 1920X1440 Kompozycja ChromeXP2  SP1-SP3. Tapety na Pulpit kreatyw 2011 cz1 Tapety na pulpit HD - kolej Tapety HD na pulpit - Animals cz. 4 Fotografie typu rybie oko.