Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 6913
Avatar
Komandoski Muammara al-Kadafi
Dodał: bios »   Cz 24-02-2011 16:14 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Kadafi panicznie boi się śmierci.Jego ochrona składa się z kobiet. Jego komandoski są dobrze wyszkolone i kiedy przyjdzie co do czego nacisną spust bez zastanowienia. Arabscy zamachowcy zamierzając zgładzić polityka muszą najpierw rozprawić się z jego ochroną. Arab nie strzeli do kobiety. Tak więc Kadafiemu w otoczeniu jego gazeli nic nie grozi.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Nauczycielka pobiła ucznia
Nauczycielka pobi..
Lian Xiao Xiao. Ma 54 centymetry wzrostu i waży 2,5 kilograma.
Lian Xiao Xiao. M..
Pocalunek gwiazdy
Pocalunek gwiazdy
Czy to lalka czy dziewczynka?
Czy to lalka czy ..
Victoria Frances
Victoria Frances
Rosyjskie wojsko
Rosyjskie wojsko
Reklamy
Galeria zdjęć
Festiwal Cytryny Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Ekstremal. Samochód spadł z czwartego piętra  parkingu Vava Suresh , specjalista od węży Gwiazdy Powrotu do przyszłości 25 lat później. Podziemne miasto rumuńskich narkomanów Sypialnia - Inspiracje  Nurkowanie w lodzie. Święto  Panienki Gwadelupskiej Gitary o niezwykłych kształtach Tatuaże fanów Michaela Jacksona Naraka, piekło dla buddyjskich grzeszników.  Obuwie na 2010 Odmówili jej kremacji, bo jej ciało nie mieściło się w krematoryjnym piecu Zabawne zwierzęta. dziwny jest ten świat. San Zhi - miasto widmo
Najnowsze sondaże
18,5%
12,6%
26,6%
42,4%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 406
Polecamy
Tapety
Kompozycja Legends do win XP SP1-SP3. Western Railway 3D Screensaver Tapety Continents - Kontynenty Auto Wallpaper Tapety Pulpitu 1920X1440 Tapety na  Pulpit (Auto Wallpaper2) Tapety na telefon )