Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 10253
Avatar
Komandoski Muammara al-Kadafi
Dodał: bios »   Thu 24-02-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Kadafi panicznie boi się śmierci.Jego ochrona składa się z kobiet. Jego komandoski są dobrze wyszkolone i kiedy przyjdzie co do czego nacisną spust bez zastanowienia. Arabscy zamachowcy zamierzając zgładzić polityka muszą najpierw rozprawić się z jego ochroną. Arab nie strzeli do kobiety. Tak więc Kadafiemu w otoczeniu jego gazeli nic nie grozi.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Dla jednych wypadek , a dla innych święto
Dla jednych wypad..
Absurdy nie tylko budowlane
Absurdy nie tylko..
Fantastyczne Światy
Fantastyczne Świa..
4 białe lwy
4 białe lwy
Muzeum La Specola we Florencji
Muzeum La Specola..
Emocjonalne portrety małp
Emocjonalne portr..
Reklamy
Galeria zdjęć
Carla Bruni 32 zdjęcia  Nowy trend Farbowanie włosów pod pachami. Nierówna opalenizna Czego matka nie zrobi dla swojej pociechy? Zdjęcia kotów zrobione w odpowiednim momencie Karykatury od Jota Leal. Kotlet z niespodzianką Łowcy głów z plemienia Shuar Pokój Fana Mangi Gorzka cena zwycięstwa. Cypr Wybuch w składzie amunicji Śmieszne i ciekawe zdjęcia Labirynt dla kota w stylu steampunk Dzieci-żołnierze Jak zrobić rzeźbę Syrenki Kostaryka. Zbieranie jaj żółwi do celów konsumpcyjnych Bohater drugiego planu Nie wierz w to co widzisz On-line
Najnowsze sondaże
36,2%
18,2%
11,3%
34,4%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 506
Tapety