Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 9993
Avatar
Komandoski Muammara al-Kadafi
Dodał: bios »   Thu 24-02-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Kadafi panicznie boi się śmierci.Jego ochrona składa się z kobiet. Jego komandoski są dobrze wyszkolone i kiedy przyjdzie co do czego nacisną spust bez zastanowienia. Arabscy zamachowcy zamierzając zgładzić polityka muszą najpierw rozprawić się z jego ochroną. Arab nie strzeli do kobiety. Tak więc Kadafiemu w otoczeniu jego gazeli nic nie grozi.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Jackass 3D
Jackass 3D
Nagranie z piekła
Nagranie z piekła
Szok
Szok
Goryl tańczy breakdance
Goryl tańczy brea..
8-latek zmienił płeć
8-latek zmienił p..
Zabawne kubki do herbaty
Zabawne kubki do ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Wieczni więźniowie Everestu Niezwykłą umiejętność 25-letniego Chińczyka  Amezaiku, sztuka tworzenia realistycznych lizaków Fotografie utalentowanego 16-latka Hollywoodzkie laleczki Noela Cruza Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Ashley Kurpiel Żywa statua Kelly Osbourne Kreatywne reklamy Podwodny hotel w kamieniołomie Nowa butelka Coca Coli. Hotel w latarni morksiej Roter Sand Małpy w maskach - przerażający widok Conclave Obscurum Myślisz że Twoja praca jest do bani ? Tatuaże z getta Głupota bez granic. Pomysłowe reklamy
Najnowsze sondaże
36,5%
18,4%
11,4%
33,7%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 499
Tapety