Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 25016
Avatar
Katie Piper ma nową twarz
Dodał: Dawid »   Wed 17-11-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rok temu świat dowiedział się o dziewczynie, która wcześniej pracowała jako modelka. Aż zazdrosny były chłopak kazał oszpecić ją żrącą substancją. Wynajęty napastnik w 2008 roku wylał na jej twarz kwas siarkowy. W ciągu jednego dnia zmieniło się całe jej życie.
Szokująca historia Katie Piper
W ciągu ostatnich dwóch lat Katie przeszła kilkadziesiąt(!) operacji. Dziś pomaga innym. Jej twarz nigdy nie będzie wyglądać tak samo, ale - jak twierdzi ona sama - jest wdzięczna za to, co lekarze zdziałali. A zdziałali cuda, bo skóra twarzy Katie dosłownie rozpuściła się pod wpływem działania kwasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 22
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Brytyjska gwiazda Lorna Bliss The X Factor UK
Brytyjska gwiazda..
Bus nadział się na barierkę
Bus nadział się n..
Tak się biją na wioskach w Rosji
Tak się biją na w..
Jak prawidłowo otwierać piwo
Jak prawidłowo ot..
Parada KKK Waszyngton 1926
Parada KKK Waszyn..
Szarpej.
Szarpej.
Reklamy
Galeria zdjęć
Adidasy-transformery roczna dziewczynka w ciazy Mcdonalds apokalipsa Ekstremalny sen Obrazy malowane krwią Absurdy życia codziennego Ciężarówka vs  samochód osobowy Dzieciaki-rozrabiaki Bo w życiu najważniejsze jest aby się nie poddawać Opuszczona kopalnia soli w Rosji Bez kompleksów Akademik moskiewskiego uniwersytetu Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Dom ze starych gazet Fotobomby, czyli jak zniszczyć zdjęcie Akrobata przeżył upadek w przepaść Żółw ma dwie głowy i pięć kończyn Lalka z charakterem
Najnowsze sondaże
19,6%
12,5%
26,8%
41,1%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 504
Tapety