Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 24692
Avatar
Katie Piper ma nową twarz
Dodał: Dawid »   Wed 17-11-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rok temu świat dowiedział się o dziewczynie, która wcześniej pracowała jako modelka. Aż zazdrosny były chłopak kazał oszpecić ją żrącą substancją. Wynajęty napastnik w 2008 roku wylał na jej twarz kwas siarkowy. W ciągu jednego dnia zmieniło się całe jej życie.
Szokująca historia Katie Piper
W ciągu ostatnich dwóch lat Katie przeszła kilkadziesiąt(!) operacji. Dziś pomaga innym. Jej twarz nigdy nie będzie wyglądać tak samo, ale - jak twierdzi ona sama - jest wdzięczna za to, co lekarze zdziałali. A zdziałali cuda, bo skóra twarzy Katie dosłownie rozpuściła się pod wpływem działania kwasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 22
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Ratowanie konia
Ratowanie konia
A mogli wybrać inny zawód…
A mogli wybrać in..
Żart na śpiącym koledze.
Żart na śpiącym k..
Ostatni skok
Ostatni skok
Sabrina Sabrok pretendentka do tytułu posiadaczki największego biustu świata .
Sabrina Sabrok pr..
Świat potworków  Amandy Louise Spayd
Świat potworków ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Fotobomby ze zwierzętami cz.III Zabawne zwierzęta. Arabski szejk wypisuje swoje imię na piasku literami widocznymi z kosmosu ... Więcej niż tylko zdjęcia Gwiazdy wtedy i teraz Meblościanka dla mężczyzn Mewa kontra ośmiornica Zdjęcia zrobione w odpowiednim momencie. Wiocha.ru Emma Watson znów zaskoczyła kreacją Ciała w przestrzeni miejskiej Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. The Biggest Loser Co masz do stracenia? Udanych połowów! Dziwaczne chińskie wynalazki Horrorgami Zimorodek Bajeczne niebo Norwegii
Najnowsze sondaże
19,1%
12,7%
26,6%
41,6%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 497
Tapety