Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 21793
Avatar
Katie Piper ma nową twarz
Dodał: Dawid »   Śr 17-11-2010 15:56 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rok temu świat dowiedział się o dziewczynie, która wcześniej pracowała jako modelka. Aż zazdrosny były chłopak kazał oszpecić ją żrącą substancją. Wynajęty napastnik w 2008 roku wylał na jej twarz kwas siarkowy. W ciągu jednego dnia zmieniło się całe jej życie.
Szokująca historia Katie Piper
W ciągu ostatnich dwóch lat Katie przeszła kilkadziesiąt(!) operacji. Dziś pomaga innym. Jej twarz nigdy nie będzie wyglądać tak samo, ale - jak twierdzi ona sama - jest wdzięczna za to, co lekarze zdziałali. A zdziałali cuda, bo skóra twarzy Katie dosłownie rozpuściła się pod wpływem działania kwasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 22
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Najdroższe telefony świata.
Najdroższe telefo..
Do kogo oni są podobni
Do kogo oni są po..
165-kilowy piłkarz
165-kilowy piłkar..
Jak nocują alpinisci?
Jak nocują alpini..
Żebraczka
Żebraczka
Po dyskotece w Newcastle
Po dyskotece w Ne..
Reklamy
Galeria zdjęć
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Pożegnanie z bronią w Wenezueli 3D obrazy. Słynne szescioraczki skonczyły 27 lat Ponad 900 ofiar powodzi w Pakistanie Praca na wysokości Pokój fana Diablo 3 Ślady  działalności człowieka w Arktyce Miss Internetu 2012.Rosyjskiego Dalekiego Wschodu Dom Frodo 11 fotek Tatuaże te nie zawsze są poważne Śmieszne zdjęcia Niecodzienny wypadek w Brazylii  Festiwal świnek morskich w Peru Koktajl dla twardzieli Obciachowa opalenizna Co za idiotyzm! Śmieszne i ciekawe zdjęcia
Najnowsze sondaże
39,2%
18,8%
11,7%
30,3%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 436
Polecamy
Tapety
HD-Wallpapers 2560X1600 Tapety Noworoczne Tapety Sylwestrowe (1600X1200) Tapety - Biała broń HD ilość 235 Western Railway 3D Screensaver Kompozycja Windows 7 theme Tapety Continents - Kontynenty