Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 22098
Avatar
Katie Piper ma nową twarz
Dodał: Dawid »   Śr 17-11-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rok temu świat dowiedział się o dziewczynie, która wcześniej pracowała jako modelka. Aż zazdrosny były chłopak kazał oszpecić ją żrącą substancją. Wynajęty napastnik w 2008 roku wylał na jej twarz kwas siarkowy. W ciągu jednego dnia zmieniło się całe jej życie.
Szokująca historia Katie Piper
W ciągu ostatnich dwóch lat Katie przeszła kilkadziesiąt(!) operacji. Dziś pomaga innym. Jej twarz nigdy nie będzie wyglądać tak samo, ale - jak twierdzi ona sama - jest wdzięczna za to, co lekarze zdziałali. A zdziałali cuda, bo skóra twarzy Katie dosłownie rozpuściła się pod wpływem działania kwasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 22
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Wkręty  związane z  Grawitacją
Wkręty związane ..
Kiwi albinos
Kiwi albinos
Małe i duże pupilki
Małe i duże pupil..
Prosty sposób na oryginalną dekorację ściany
Prosty sposób na ..
Wbili w kobietę rozgrzane gwoździe.
Wbili w kobietę r..
Degradacja Amy Winehouse
Degradacja Amy Wi..
Reklamy
Galeria zdjęć
Słonie zbierają pieniądze dla ofiar trzęsienia ziemi w Haiti Haftowany metal Więzienie w Sudanie Południowym Śmieszne i ciekawe zdjęcia Małpka uczy się pływać W toalecie Boeinga 737 odnaleziono 24 sztabki  złota Zatyczki do butelek. Nieglinka- podziemna rzeka w centrum Moskwy Strażacy musieli zrobić dziurę w ścianie, żeby wynieść 400 kg mężczyznę Rytualny egzorcyzm  w Kolumbii Zombie walk 2010 cz.2 Z życia otaczających nas przedmiotów Kobiecy bodybuilding Metalback Śmieszne i ciekawe zdjęcia Helikopter Dziewczyna w agrafkach Zemsta chomika
Najnowsze sondaże
8,0%
26,1%
7,8%
51,0%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1593
Polecamy
Tapety
Canyon.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (7foto) Best HD Wallpapers Pack-691 Tapety na pulpit Popular-02-wallpapers Tapety na pulpit 1600X1200 Australia ! Screensaver na pulpit Zodiac Clock  3D Tapety na Pulpit kreatyw 2011 cz1