Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 21243
Avatar
Katie Piper ma nową twarz
Dodał: Dawid »   Śr 17-11-2010 15:56 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rok temu świat dowiedział się o dziewczynie, która wcześniej pracowała jako modelka. Aż zazdrosny były chłopak kazał oszpecić ją żrącą substancją. Wynajęty napastnik w 2008 roku wylał na jej twarz kwas siarkowy. W ciągu jednego dnia zmieniło się całe jej życie.
Szokująca historia Katie Piper
W ciągu ostatnich dwóch lat Katie przeszła kilkadziesiąt(!) operacji. Dziś pomaga innym. Jej twarz nigdy nie będzie wyglądać tak samo, ale - jak twierdzi ona sama - jest wdzięczna za to, co lekarze zdziałali. A zdziałali cuda, bo skóra twarzy Katie dosłownie rozpuściła się pod wpływem działania kwasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 22
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Uratowała samobójcę pocałunkiem
Uratowała samobój..
Zwierzątka utknęły
Zwierzątka utknęł..
 Flatmobile to najniższy samochód na świecie
Flatmobile to na..
Niesamowity szklankowy artysta
Niesamowity szkla..
Timon i Pumba
Timon i Pumba
Rzeżby  wykonane z podków
Rzeżby wykonane ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia Ochroniarzy rożnych rządów . Festiwal Wikingów Asany śmieszne napisy na tablicach rejestracyjnych Sportowe Zdjęcia zrobione w odpowiednim momencie. Jedna z przyczyn śmierci Króla Popu Wyścig za serem w Gloucestershire 2013 Śmieszne i ciekawe zdjęcia Nocolot Chacho Puebla Babcine porady dla internautów Plastelinowe  ludziki  flossi opanowują  Dseldorfie. Biała orka Iceberg w wodach u wybrzeży Kamczatki Twarzy w boksie. Mikolaj nie zawsze Święty Obiadek pająka Shaw Paw, 70-letnia gwiazda kabaretu, postanowiła przestać być dziewicą Własny PUB w Piwnicy
Najnowsze sondaże
18,5%
12,6%
26,6%
42,4%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 406
Polecamy
Tapety
Tapety HD na pulpit - Animals cz. 4 Water Clock 3D Screensaver Tapety Animals na pulpit komputera - II  1920X1200 (33 foto) Beaches Wallpapers Forests. Tapety na pulpit komputera  1600X1200 (28 foto) Gorące Dziewczyny na tapetach (125 HD)