Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 24388
Avatar
Katie Piper ma nową twarz
Dodał: Dawid »   Wed 17-11-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rok temu świat dowiedział się o dziewczynie, która wcześniej pracowała jako modelka. Aż zazdrosny były chłopak kazał oszpecić ją żrącą substancją. Wynajęty napastnik w 2008 roku wylał na jej twarz kwas siarkowy. W ciągu jednego dnia zmieniło się całe jej życie.
Szokująca historia Katie Piper
W ciągu ostatnich dwóch lat Katie przeszła kilkadziesiąt(!) operacji. Dziś pomaga innym. Jej twarz nigdy nie będzie wyglądać tak samo, ale - jak twierdzi ona sama - jest wdzięczna za to, co lekarze zdziałali. A zdziałali cuda, bo skóra twarzy Katie dosłownie rozpuściła się pod wpływem działania kwasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 22
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Bez twarzy
Bez twarzy
To nie był ich najlepszy dzień.
To nie był ich na..
Miejsca, w których kręcono Władcę Pierścieni
Miejsca, w któryc..
Człowiek czy robot coraz trudniej rozróżnić
Człowiek czy robo..
Zdjęcia z rosyjskich portali społecznościowych
Zdjęcia z rosyjsk..
Reklamy Old Spice Power
Reklamy Old Spice..
Reklamy
Galeria zdjęć
Dalmatyńczyki na spacerku Z baloników Wyjęli z brzucha trzylatka bliźniaka pasożyta Znajdź kotka na tym zdjęciu Audi One Concept Śmieszne i ciekawe zdjęcia  Motocykl Yamaha  z papieru. Dżdżownica z Ekwadoru. Tak naprawia się drogi w Rosji. Goci. Stacey Lee Webber. Sztuka z monet Marmurowe jaskinie jeziora Buenos Aires Nie znasz przepisów BHP? Romy urodziła 15 szczeniąt Lady GaGa dla Supreme i Vogue Oko Afryki Konstantynopol, stolica państwa ottomańskiego  Mastif adoptował młodego Szympansa
Najnowsze sondaże
19,1%
12,8%
26,4%
41,8%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 493
Tapety