Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 20844
Avatar
Katie Piper ma nową twarz
Dodał: Dawid »   Śr 17-11-2010 15:56 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rok temu świat dowiedział się o dziewczynie, która wcześniej pracowała jako modelka. Aż zazdrosny były chłopak kazał oszpecić ją żrącą substancją. Wynajęty napastnik w 2008 roku wylał na jej twarz kwas siarkowy. W ciągu jednego dnia zmieniło się całe jej życie.
Szokująca historia Katie Piper
W ciągu ostatnich dwóch lat Katie przeszła kilkadziesiąt(!) operacji. Dziś pomaga innym. Jej twarz nigdy nie będzie wyglądać tak samo, ale - jak twierdzi ona sama - jest wdzięczna za to, co lekarze zdziałali. A zdziałali cuda, bo skóra twarzy Katie dosłownie rozpuściła się pod wpływem działania kwasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 22
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Ouch! To bolało.
Ouch! To bolało.
Torty piersi
Torty piersi
Tatuaże zombie.
Tatuaże zombie.
Xue Jiye
Xue Jiye
Szkoła, o jakiej marzy każdy uczeń
Szkoła, o jakiej ..
Wyprzedaż sukien ślubnych znanych projektantów .Running of the Brides
Wyprzedaż sukien ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Piszący wszystkim równolegle Fotobomby cz. 24 Aparat fotograficzny i ołówek Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Co nie tak z samochodem Ile jest warte chińskie złoto Śmieszne i ciekawe zdjęcia 35 km taśmy klejącej. Pokaz mody dla psów! Oda do sedesu. 5 najdrozszych telefonów komórkowych swiata Pizza na patyku Banksy vs. Robbo Złote miasto Timbuktu Znaleziono ciała 26 kobiet i 21 dzieci (+18) Top 10 najbardziej wpływowych mafii świata
Najnowsze sondaże
8,3%
27,2%
8,5%
49,2%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1373
Polecamy
Tapety
Hot Auto Wallpapers 1600X1200 Best HD Wallpapers Pack-691 Kompozycja systemu Azenis2 Water Clock 3D Screensaver Tapety na pulpit 1600X1200 Australia ! Football wallpaper (tapety)