Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 21645
Avatar
Katie Piper ma nową twarz
Dodał: Dawid »   Śr 17-11-2010 15:56 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rok temu świat dowiedział się o dziewczynie, która wcześniej pracowała jako modelka. Aż zazdrosny były chłopak kazał oszpecić ją żrącą substancją. Wynajęty napastnik w 2008 roku wylał na jej twarz kwas siarkowy. W ciągu jednego dnia zmieniło się całe jej życie.
Szokująca historia Katie Piper
W ciągu ostatnich dwóch lat Katie przeszła kilkadziesiąt(!) operacji. Dziś pomaga innym. Jej twarz nigdy nie będzie wyglądać tak samo, ale - jak twierdzi ona sama - jest wdzięczna za to, co lekarze zdziałali. A zdziałali cuda, bo skóra twarzy Katie dosłownie rozpuściła się pod wpływem działania kwasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 22
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Jak się robi sashimi
Jak się robi sash..
Dramat na jeziorze
Dramat na jeziorz..
Bruce Lee - jakiego nie znamy
Bruce Lee - jakie..
Superbohaterowie w stylu Pablo Picasso
Superbohaterowie ..
Kobiety, które urodziły się mężczyznami
Kobiety, które ur..
Śmieszne i ciekawe zdjęcia
Śmieszne i ciekaw..
Reklamy
Galeria zdjęć
Co przedstawia ten obraz? Ekipa sprzątająca na meczach NHL Celebryci bez brwi Śmieszne i ciekawe zdjęcia  W berlińskim zoo urodził się mały hipopotam Drzewa zamiast płótna Industrialne blizny Ziemi Kanapka z niespodzianką Kontrowersyjna biżuteria od Joji Kojima Otwieracze do butelek i korkociągi Dziecko Krakatau Katedralne sklepienia 30. rocznica śmierci Johna Lennona Naczyniaki. Pociąg wjechał w dom mieszkalny Niezwykły projekt artystyczny, Mini Park na kółkach Pechowy dzień
Najnowsze sondaże
7,8%
26,5%
8,2%
50,8%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1521
Polecamy
Tapety
Beaches Wallpapers Water Clock 3D Screensaver Tapety na pulpit HD - kolej Tapety HD na pulpit - Animals cz. 1 Kompozycja Windows 7 theme Tapety Animals na pulpit komputera - I  1920X1200 (32 foto)