Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 22014
Avatar
Katie Piper ma nową twarz
Dodał: Dawid »   Śr 17-11-2010 15:56 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rok temu świat dowiedział się o dziewczynie, która wcześniej pracowała jako modelka. Aż zazdrosny były chłopak kazał oszpecić ją żrącą substancją. Wynajęty napastnik w 2008 roku wylał na jej twarz kwas siarkowy. W ciągu jednego dnia zmieniło się całe jej życie.
Szokująca historia Katie Piper
W ciągu ostatnich dwóch lat Katie przeszła kilkadziesiąt(!) operacji. Dziś pomaga innym. Jej twarz nigdy nie będzie wyglądać tak samo, ale - jak twierdzi ona sama - jest wdzięczna za to, co lekarze zdziałali. A zdziałali cuda, bo skóra twarzy Katie dosłownie rozpuściła się pod wpływem działania kwasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 22
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Bramkarz Nigerii najspokojniejszym bramkarzem świata
Bramkarz Nigerii ..
A w środku śmieci
A w środku śmieci
Mega joint
Mega joint
Dziwne  japońskie opakowania
Dziwne japońskie..
Kaktusy Saguaro.
Kaktusy Saguaro.
Przemyt ludzi przez granicę
Przemyt ludzi prz..
Reklamy
Galeria zdjęć
  Bezprecedensowe zdjęcia. Antymasturbator ze średniowiecza Galleria Vittorio Emanuele II Takie rzeczy tylko w Indiach Gimnastyka artystyczna mężczyzn vs kulturystyka kobiet ...co gorzej? Tradycyjne maski kobiet z wyspy Qeshm . Kreatywne Gadżety Produkcja papieru toaletowego w Chinach Metamorfoza. Łabędziem być! Z kości i metalu Jedziesz samochodem, a tu nagle... kanapa! Fotobomby Ziemia z kosmosu Kobiety w wojsku - Chiny Land Rover na rurze 4 foto Niezwykłe Plecaki Usunęli piersi chińskiemu rolnikowi (+18) Mokre koty!
Najnowsze sondaże
19,3%
12,6%
26,2%
41,9%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 451
Polecamy
Tapety
Kompozycja Windows 7 theme Lakes.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (50 foto) Cristmas Screensaer 3D od 3D Planet Broń -Tapety na pulpit Kompozycja Legends do win XP SP1-SP3. Tapety Animals na pulpit komputera - I  1920X1200 (32 foto)