Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 21919
Avatar
Katie Piper ma nową twarz
Dodał: Dawid »   Śr 17-11-2010 15:56 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rok temu świat dowiedział się o dziewczynie, która wcześniej pracowała jako modelka. Aż zazdrosny były chłopak kazał oszpecić ją żrącą substancją. Wynajęty napastnik w 2008 roku wylał na jej twarz kwas siarkowy. W ciągu jednego dnia zmieniło się całe jej życie.
Szokująca historia Katie Piper
W ciągu ostatnich dwóch lat Katie przeszła kilkadziesiąt(!) operacji. Dziś pomaga innym. Jej twarz nigdy nie będzie wyglądać tak samo, ale - jak twierdzi ona sama - jest wdzięczna za to, co lekarze zdziałali. A zdziałali cuda, bo skóra twarzy Katie dosłownie rozpuściła się pod wpływem działania kwasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 22
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Najgorsze tatuaże na świecie
Najgorsze tatuaże..
Tak się  kończy wypinanie na władze.
Tak się kończy w..
26 palców
26 palców
Już niedługo coraz bliżej....Sesja!!!
Już niedługo cora..
Zmarł w saunie bijąc rekord.
Zmarł w saunie bi..
Izraelscy żołnierze tańczą na służbie
Izraelscy żołnier..
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia Ponad 50 tys. osób ewakuowanych po powodzi w Chinach Śmieszne i ciekawe zdjęcia Ostatni posiłek przed egzekucją. Śmieszne fotki dla dorosłych Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Płaszczki są w stanie połknąć wszystko. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Polowania z orłami Just-In Beaver - seks-lalka wzorowana na Justinie  Bieberze. Dlaczego kopenhaskie negocjacje klimatyczne nie zakończyły się wielkim sukcesem? Najbardziej niezdrowy fast food świata! Zabawne karykatury Cat  fashion show  w Nowym Jorku. Niesamowite biuro CEO Nike Kangur kontra samochód Plecenie z gazet Mistrz rzucania kartami
Najnowsze sondaże
19,4%
12,6%
26,4%
41,7%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 444
Polecamy
Tapety
Broń -Tapety na pulpit Valentine 3D Screensaver Tapety Christmas Girls Wallpapers (40 foto) Tapety na  Pulpit (Auto Wallpaper2) Lakes.Tapety na pulpit komputera 1600X1200 (50 foto) Kompozycja Gray Zune