Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 22632
Avatar
Katie Piper ma nową twarz
Dodał: Dawid »   Śr 17-11-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rok temu świat dowiedział się o dziewczynie, która wcześniej pracowała jako modelka. Aż zazdrosny były chłopak kazał oszpecić ją żrącą substancją. Wynajęty napastnik w 2008 roku wylał na jej twarz kwas siarkowy. W ciągu jednego dnia zmieniło się całe jej życie.
Szokująca historia Katie Piper
W ciągu ostatnich dwóch lat Katie przeszła kilkadziesiąt(!) operacji. Dziś pomaga innym. Jej twarz nigdy nie będzie wyglądać tak samo, ale - jak twierdzi ona sama - jest wdzięczna za to, co lekarze zdziałali. A zdziałali cuda, bo skóra twarzy Katie dosłownie rozpuściła się pod wpływem działania kwasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 22
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Szalone fryzury
Szalone fryzury
Piwniczka ,jak marzenie.
Piwniczka ,jak ma..
Przenoszenie żon
Przenoszenie żon
Tatuaż  dziełem sztuki
Tatuaż dziełem s..
Fenomenalny krajobraz - Góra Roraima
Fenomenalny krajo..
Pierwszy film w historii.Roundhay Garden Scene
Pierwszy film w h..
Reklamy
null
Galeria zdjęć
Nie dla fanatów Fast food Wizja artysty Śmieszne i ciekawe zdjęcia  Zaskakująca kreacja Pink Afrykańskie płakaty filmowe W  muzeum figur woskowych Facet, który lubi się wyróżniać Mumia Elmera McCurdy'ego. Nie wszystko wygląda tak, jak to widzimy Kociaki-Dzieciaki Silikonowe monstrum Nicole Coco Austin Prezydenci Stanów Zjednoczonych w dzieciństwie. Claire Nouvian. Otchłanie Miodowe Rzeźby  A Ty co widzisz na zdjęciach? Pan młody zaskoczył gości Fascynujące emotikony. Argyria
Najnowsze sondaże
37,5%
18,8%
12,1%
31,7%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 464
Polecamy
null
Tapety
Kompozycja systemu Azenis2 Abstract mobile wallpapers  Tapety HD na pulpit - Animals cz. 3 Wampirzyce Tapety na pulpit 1600X1200 Australia ! Tapety HD na pulpit  Nature Landscapes Wallpapers