Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 22262
Avatar
Katie Piper ma nową twarz
Dodał: Dawid »   Śr 17-11-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rok temu świat dowiedział się o dziewczynie, która wcześniej pracowała jako modelka. Aż zazdrosny były chłopak kazał oszpecić ją żrącą substancją. Wynajęty napastnik w 2008 roku wylał na jej twarz kwas siarkowy. W ciągu jednego dnia zmieniło się całe jej życie.
Szokująca historia Katie Piper
W ciągu ostatnich dwóch lat Katie przeszła kilkadziesiąt(!) operacji. Dziś pomaga innym. Jej twarz nigdy nie będzie wyglądać tak samo, ale - jak twierdzi ona sama - jest wdzięczna za to, co lekarze zdziałali. A zdziałali cuda, bo skóra twarzy Katie dosłownie rozpuściła się pod wpływem działania kwasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 22
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Wspaniałe prace!
Wspaniałe prace!
Zamieszki w Grecji
Zamieszki w Grecj..
Uśmiech
Uśmiech
Loś się pomylił
Loś się pomylił
Iluzja optyczna.
Iluzja optyczna.
Wenecja z lotu ptaka
Wenecja z lotu pt..
Reklamy
Galeria zdjęć
Bambusowe gaje Śmieszne i ciekawe zdjęcia Dzieci-żołnierze Białucha malarz Lew morski cierpliwie czeka na rybę Anty cosplay Rynek czarowników Mercado de Sonora Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia Kot, który ma brwi Zabawne ujęcia z życia zakonnic Amerykański Teatr Tańca Alvina Ailey Śmieszne i ciekawe zdjęcia  Moda na botoks dotarła do Chorwacji Mindfuck cz.2 Festiwal Lodu i Śniegu w Harbinie 5000 kaczek na spacerze. Oh, Sh*t !!! Zabawa z pieniędzmi
Najnowsze sondaże
8,0%
26,1%
7,9%
50,9%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1610
Polecamy
Tapety
Football wallpaper (tapety) Tapety Animals na pulpit komputera - II  1920X1200 (33 foto) Tapety na pulpit 1600X1200 Australia ! Animal Wallpapers 1600x1200 Tapety na pulpit Popular-02-wallpapers Kompozycja ChromeXP2  SP1-SP3.