Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 21278
Avatar
Katie Piper ma nową twarz
Dodał: Dawid »   Śr 17-11-2010 15:56 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rok temu świat dowiedział się o dziewczynie, która wcześniej pracowała jako modelka. Aż zazdrosny były chłopak kazał oszpecić ją żrącą substancją. Wynajęty napastnik w 2008 roku wylał na jej twarz kwas siarkowy. W ciągu jednego dnia zmieniło się całe jej życie.
Szokująca historia Katie Piper
W ciągu ostatnich dwóch lat Katie przeszła kilkadziesiąt(!) operacji. Dziś pomaga innym. Jej twarz nigdy nie będzie wyglądać tak samo, ale - jak twierdzi ona sama - jest wdzięczna za to, co lekarze zdziałali. A zdziałali cuda, bo skóra twarzy Katie dosłownie rozpuściła się pod wpływem działania kwasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 22
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
atak tygrysa.
atak tygrysa.
Hipopotam zabił swojego opiekuna
Hipopotam zabił s..
Wkręty  z Bio-toaletami
Wkręty z Bio-toa..
Los Fridos
Los Fridos
MASS WE PRAY THE VIDEO GAME
MASS WE PRAY THE ..
Mumii zwierząt
Mumii zwierząt
Reklamy
Galeria zdjęć
Toe Wrestling Ekstremalne pozycje jogi Mieszczą w buzi pięść Obrazy z wypalonych jointów! Dzieciaki-rozrabiaki Wadi-us-Salaam  Największy z cmentarzy islamskich Dziewczynka z syndromem Tetra-Amelia. Latarnie morskie Spiralny domek Waldspirale Wybuchła bomba z czasów II wojny Emancypacja!!!A miało być tak pieknie . Rurka życia Zabawy z owocami Krokodyle uciekły z farmy Atak klonów Fatalna pomyłka Paris Hilton wykonuje prace społeczne w Los Angeles Zdjęcia pijaków, ochlanych ludzi
Najnowsze sondaże
18,6%
12,5%
26,4%
42,5%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 409
Polecamy
Tapety
Tapety HD na pulpit  Nature Landscapes Wallpapers Tapety na pulpit Popular-02-wallpapers Diably,Diablice i inne demony HD Wallpapers cz1. Kompozycja Gray Zune Tapety na telefon )