Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 20834
Avatar
Katie Piper ma nową twarz
Dodał: Dawid »   Śr 17-11-2010 15:56 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rok temu świat dowiedział się o dziewczynie, która wcześniej pracowała jako modelka. Aż zazdrosny były chłopak kazał oszpecić ją żrącą substancją. Wynajęty napastnik w 2008 roku wylał na jej twarz kwas siarkowy. W ciągu jednego dnia zmieniło się całe jej życie.
Szokująca historia Katie Piper
W ciągu ostatnich dwóch lat Katie przeszła kilkadziesiąt(!) operacji. Dziś pomaga innym. Jej twarz nigdy nie będzie wyglądać tak samo, ale - jak twierdzi ona sama - jest wdzięczna za to, co lekarze zdziałali. A zdziałali cuda, bo skóra twarzy Katie dosłownie rozpuściła się pod wpływem działania kwasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 22
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Szalone tatuaże
Szalone tatuaże
Kreatywne torby na zakupy.
Kreatywne torby n..
Mercedes-Benz Fashion Week w Nowym Jorku.
Mercedes-Benz Fas..
zepsute zdjęcia
zepsute zdjęcia
Niezwykłe naczynia do wina
Niezwykłe naczyni..
Dzik urządził karambol na drodze
Dzik urządził kar..
Reklamy
Galeria zdjęć
Zabawka dla jamnika Haiku - schody do nieba Jazda dele jak i bele czym. Kot ninja Biżuteria od Bjorg Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy  Mumia 15-letniej inkaskiej dziewczynki złożonej w ofierze 500 lat temu Skarb, o którym nie śniło się archeologom. Małpa z 10 tysięcy japonek Pies na dwóch łapkach Nie  jest cacy !!! F18 runął na budynki 10000 róz dla ukochanej Nieoczekiwany gość Implanty czaszki drukowane w 3D Cmok cmok Zagadka dnia. Zgadnij, co to jest? Do kogo oni są podobni?
Najnowsze sondaże
18,1%
12,4%
26,2%
43,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 386
Polecamy
Tapety
Tapety na telefon ) Kompozycja Black Kice Tapety na pulpit 1600X1200 Australia ! Kompozycja Windows 7 theme Kompozycja Gray Zune Valentine 3D Screensaver