Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 24842
Avatar
Katie Piper ma nową twarz
Dodał: Dawid »   Wed 17-11-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rok temu świat dowiedział się o dziewczynie, która wcześniej pracowała jako modelka. Aż zazdrosny były chłopak kazał oszpecić ją żrącą substancją. Wynajęty napastnik w 2008 roku wylał na jej twarz kwas siarkowy. W ciągu jednego dnia zmieniło się całe jej życie.
Szokująca historia Katie Piper
W ciągu ostatnich dwóch lat Katie przeszła kilkadziesiąt(!) operacji. Dziś pomaga innym. Jej twarz nigdy nie będzie wyglądać tak samo, ale - jak twierdzi ona sama - jest wdzięczna za to, co lekarze zdziałali. A zdziałali cuda, bo skóra twarzy Katie dosłownie rozpuściła się pod wpływem działania kwasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 22
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Condom Mob
Condom Mob
Posiadacz 3 miejsca w konkursie na brzydką mordę
Posiadacz 3 miejs..
Śmieszne babcie
Śmieszne babcie
Czerwony krawat
Czerwony krawat
Najseksowniejsza fanka drużyny piłkarskiej Paragwaju
Najseksowniejsza ..
Ostatnie chwile życia samobójcy
Ostatnie chwile ż..
Reklamy
Galeria zdjęć
Powódź w Peru Pes Raphael ważył 20 kg, gdy trafił do schroniska. Z życia otaczających nas przedmiotów Przypływ na rzece Qiantang w Chinach Czy też masz kosmate myśli? Wrestling W geście sprzeciwu imigranci zaszyli sobie usta. Młyny wodne Umka. Prezent dla syna na urodziny. Pejzaże Piękne biusty  5 osób spłonęło po wypadku. Niezwykłe hotele Najbrzydsi modele Przyjaźń to ... Porcelanowe kung fu Pokemony, Mario i inni w stylu starożytnej Japonii
Najnowsze sondaże
8,2%
25,9%
7,7%
51,3%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1776
Tapety