Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 24568
Avatar
Katie Piper ma nową twarz
Dodał: Dawid »   Wed 17-11-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rok temu świat dowiedział się o dziewczynie, która wcześniej pracowała jako modelka. Aż zazdrosny były chłopak kazał oszpecić ją żrącą substancją. Wynajęty napastnik w 2008 roku wylał na jej twarz kwas siarkowy. W ciągu jednego dnia zmieniło się całe jej życie.
Szokująca historia Katie Piper
W ciągu ostatnich dwóch lat Katie przeszła kilkadziesiąt(!) operacji. Dziś pomaga innym. Jej twarz nigdy nie będzie wyglądać tak samo, ale - jak twierdzi ona sama - jest wdzięczna za to, co lekarze zdziałali. A zdziałali cuda, bo skóra twarzy Katie dosłownie rozpuściła się pod wpływem działania kwasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 22
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Współczesne  jaskiniowcy.
Współczesne jask..
Trofeum
Trofeum
Śmieszne i ciekawe zdjęcia
Śmieszne i ciekaw..
Gifki
Gifki
Żarty i tajemnice wojska
Żarty i tajemnice..
Mama odebrała paczkę
Mama odebrała pac..
Reklamy
Galeria zdjęć
Niebezpieczny sport Schron przekształcony na luksusową willę Fotografie Edwarda Curtisa dokumentujące życie Indian Studnia inicjacji masonskich Dała sobie wbić 3200 igieł.Czego to się nie robi dla sławy?! Zabawne podstawki pod szklanki w stylu Steampunk. Największy piknik na moście  Niesamowity domek na drzewie Gdzie podziała się woda? Kalendarz od fast  food. Kawior czarny Zabawne porady dla kobiet w ciąży. Węże Śmieszne i ciekawe zdjęcia Perełki z rosyjskich portali społecznościowych  Zaskakująca kreacja Pink Uzależniony od jedzenia cegieł Zamiast płótna , stare dyskietki
Najnowsze sondaże
36,6%
18,4%
11,5%
33,5%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 495
Tapety