Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 20909
Avatar
Katie Piper ma nową twarz
Dodał: Dawid »   Śr 17-11-2010 15:56 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rok temu świat dowiedział się o dziewczynie, która wcześniej pracowała jako modelka. Aż zazdrosny były chłopak kazał oszpecić ją żrącą substancją. Wynajęty napastnik w 2008 roku wylał na jej twarz kwas siarkowy. W ciągu jednego dnia zmieniło się całe jej życie.
Szokująca historia Katie Piper
W ciągu ostatnich dwóch lat Katie przeszła kilkadziesiąt(!) operacji. Dziś pomaga innym. Jej twarz nigdy nie będzie wyglądać tak samo, ale - jak twierdzi ona sama - jest wdzięczna za to, co lekarze zdziałali. A zdziałali cuda, bo skóra twarzy Katie dosłownie rozpuściła się pod wpływem działania kwasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 22
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Kobra  monoklowa terroryzowała mieszkańców bloku
Kobra monoklowa ..
Inne zastosowanie żelazka
Inne zastosowanie..
Psy
Psy
Zanim umrę...
Zanim umrę...
Fort Deravar t w Pakistanie
Fort Deravar t w ..
Zdjęcia zrobione w odpowiednim momencie
Zdjęcia zrobione ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Body art Ilustracje autorstwa Roba Sheridana W menu wietnamskich restauracji  Zasady są po to, żeby je łamać. Hit sezonu! Twarze śmierci. Miss T  Brazylii Sposób na dziury w drodze  GoldVish – najdroższy telefon Więzienie Baumettes w Marsylii Zabawki na opak śmieszne napisy na tablicach rejestracyjnych Transport publiczny na Kubie. Jak ułatwić sobie prace ? cz.2 Katakali Emocje w sporcie Strand Craft 122 jacht z garażem Tel Aviv, Zombie Walk 2012
Najnowsze sondaże
40,8%
19,2%
11,9%
28,1%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 402
Polecamy
Tapety
Gorące Dziewczyny na tapetach (125 HD) Kompozycja Legends do win XP SP1-SP3. Kompozycja Gray Zune Kompozycja ChromeXP2  SP1-SP3. Tapety HD  - Piękne  zakątki świata Abstract mobile wallpapers