Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 21484
Avatar
Katie Piper ma nową twarz
Dodał: Dawid »   Śr 17-11-2010 15:56 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rok temu świat dowiedział się o dziewczynie, która wcześniej pracowała jako modelka. Aż zazdrosny były chłopak kazał oszpecić ją żrącą substancją. Wynajęty napastnik w 2008 roku wylał na jej twarz kwas siarkowy. W ciągu jednego dnia zmieniło się całe jej życie.
Szokująca historia Katie Piper
W ciągu ostatnich dwóch lat Katie przeszła kilkadziesiąt(!) operacji. Dziś pomaga innym. Jej twarz nigdy nie będzie wyglądać tak samo, ale - jak twierdzi ona sama - jest wdzięczna za to, co lekarze zdziałali. A zdziałali cuda, bo skóra twarzy Katie dosłownie rozpuściła się pod wpływem działania kwasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 22
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Stylowi seniorzy. Ari Seth Cohen
Stylowi seniorzy...
Jaskinia Jaskółek
Jaskinia Jaskółek
Kompilacja - Kobiecy pech
Kompilacja - Kobi..
Wycieczka do buddyjskiego piekła. Naraka.
Wycieczka do budd..
Tragiczny finał imprezy urodzinowej
Tragiczny finał i..
Gwiazdy bez brwi
Gwiazdy bez brwi
Reklamy
Galeria zdjęć
Nail Art. w Tokio Praca w zespole Mały szop Awarie samolotów. Niskobudżetowe kostiumy Cosplay Bikini myjnia samochodowa Chińskie szaszłyki. 6 dni siedział na maszcie Niezwykłe kurniki Jak przemycić telefon do wiezienia?  Piłką w twarz Mercedes z... metalowych odpadów Mała złodziejka Łatwy sposób na tworzenie obrazu na drewnie Śmieszne i ciekawe zdjęcia Małpie mięso Niesamowita  Maska Breaking Bad Śpiochy!
Najnowsze sondaże
7,8%
26,7%
8,2%
50,5%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1495
Polecamy
Tapety
Canyon.Tapety na pulpit komputera  1600X1200 (7foto) Theme XPack Animal Wallpapers 1600x1200 Hot Video Wallpapers -01 Kompozycja Black Kice Valentine 3D Screensaver