Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 20590
Avatar
Katie Piper ma nową twarz
Dodał: Dawid »   Śr 17-11-2010 15:56 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rok temu świat dowiedział się o dziewczynie, która wcześniej pracowała jako modelka. Aż zazdrosny były chłopak kazał oszpecić ją żrącą substancją. Wynajęty napastnik w 2008 roku wylał na jej twarz kwas siarkowy. W ciągu jednego dnia zmieniło się całe jej życie.
Szokująca historia Katie Piper
W ciągu ostatnich dwóch lat Katie przeszła kilkadziesiąt(!) operacji. Dziś pomaga innym. Jej twarz nigdy nie będzie wyglądać tak samo, ale - jak twierdzi ona sama - jest wdzięczna za to, co lekarze zdziałali. A zdziałali cuda, bo skóra twarzy Katie dosłownie rozpuściła się pod wpływem działania kwasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 22
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Na płanie kultowych filmów
Na płanie kultowy..
Tłuczenie szyby....lodu....
Tłuczenie szyby....
Jaskinia z milionem nietoperzy
Jaskinia z milion..
Niezwykłe muzeum industrialnych przedmiotów
Niezwykłe muzeum ..
Okropna tortura psa
Okropna tortura p..
Autobus  zderzył się z toyotą
Autobus zderzył ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Fani futbolu amerykańskiego Wino z młodych myszy lub szczurów Planet Solar Wiocha.ru cz. 9 Śmieszne i ciekawe zdjęcia Dziwne buty Najpiękniejsze i najniebezpieczniejsze drogi świata Chińczycy kopiują europejskie miasta. Przerazajace maski Jak można doprowadzić do takiego stanu mieszkanie? Wesołe brzuszki.17 fotek Pająk vs osa Obraz amerykanów według koreańczyków z północy Gdzie się dwoje kocha , tam  trzeci  korzysta  Hạ Long - Piękna Zatoka Lądującego Smoka Dziewczynka z syndromem Tetra-Amelia. Śmieci to dla nich jedyny sposób na utrzymanie Tuning po rosyjsku
Najnowsze sondaże
17,8%
12,3%
26,0%
43,8%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 365
Polecamy
Tapety
Broń -Tapety na pulpit Kompozycja systemu Azenis2 Forces of Nature tapety 1600X1200 (20 foto) Cristmas Screensaer 3D od 3D Planet  Tapety HD na pulpit - Animals cz. 3 Tapety Animals na pulpit komputera - I  1920X1200 (32 foto)