Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 22377
Avatar
Katie Piper ma nową twarz
Dodał: Dawid »   Śr 17-11-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rok temu świat dowiedział się o dziewczynie, która wcześniej pracowała jako modelka. Aż zazdrosny były chłopak kazał oszpecić ją żrącą substancją. Wynajęty napastnik w 2008 roku wylał na jej twarz kwas siarkowy. W ciągu jednego dnia zmieniło się całe jej życie.
Szokująca historia Katie Piper
W ciągu ostatnich dwóch lat Katie przeszła kilkadziesiąt(!) operacji. Dziś pomaga innym. Jej twarz nigdy nie będzie wyglądać tak samo, ale - jak twierdzi ona sama - jest wdzięczna za to, co lekarze zdziałali. A zdziałali cuda, bo skóra twarzy Katie dosłownie rozpuściła się pod wpływem działania kwasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 22
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Kropielki wiosny.
Kropielki wiosny.
Internetowe Jam Session
Internetowe Jam S..
Extremalny  Ironing
Extremalny Ironi..
Brudasie  na  Creamfields 2012
Brudasie na Cre..
GoPro kolejny extrem video
GoPro kolejny ext..
Zabawni ludzie.
Zabawni ludzie.
Reklamy
Galeria zdjęć
Panoramy 360 - zdjęcia panoramiczne sferyczne Kto rządzi w Afryce. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Obraz z piłeczek Mangusta atakuje kobrę Skała osunęła się na dom. Zginęły dwie osoby. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Mieszkając na Cmentarzu Zamarznięte mamuciątko  90-letnia Iris Apfel twarzą linii kosmetyków M.A.C. Gniazda w nietypowych miejscach Namie-machi, miasto duchów Najdziwniejsze zdjęcia z google Street Okaleczone i oszpecone - kobiety oblane kwasem(+18) Iluzja w windzie Śliczne  absolwentki z Kapsztadu na tle slumsów Obiadek .
Najnowsze sondaże
37,8%
18,9%
12,2%
31,1%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 460
Polecamy
Tapety
Tapety Animowane DrScene HD - 07.2012 do  Windows 7,Vista Forests. Tapety na pulpit komputera  1600X1200 (28 foto) Broń -Tapety na pulpit Tapety Noworoczne Tapety Sylwestrowe (1600X1200) Valentine 3D Screensaver Kompozycja ChromeXP2  SP1-SP3.