Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 24056
Avatar
Katie Piper ma nową twarz
Dodał: Dawid »   Wed 17-11-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rok temu świat dowiedział się o dziewczynie, która wcześniej pracowała jako modelka. Aż zazdrosny były chłopak kazał oszpecić ją żrącą substancją. Wynajęty napastnik w 2008 roku wylał na jej twarz kwas siarkowy. W ciągu jednego dnia zmieniło się całe jej życie.
Szokująca historia Katie Piper
W ciągu ostatnich dwóch lat Katie przeszła kilkadziesiąt(!) operacji. Dziś pomaga innym. Jej twarz nigdy nie będzie wyglądać tak samo, ale - jak twierdzi ona sama - jest wdzięczna za to, co lekarze zdziałali. A zdziałali cuda, bo skóra twarzy Katie dosłownie rozpuściła się pod wpływem działania kwasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 22
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Emma Cahill ,dziewczyna z ogromnymi stopami
Emma Cahill ,dzie..
Mrożonka z niespodzianką
Mrożonka z niespo..
Wystarczy wierzyć w siebie.
Wystarczy wierzyć..
Cyber goci
Cyber goci
Projekcja 3D na budynkach
Projekcja 3D na b..
Geoduck-afrodyzjak N 1
Geoduck-afrodyzja..
Reklamy
Galeria zdjęć
Najdłuższy pociąg z czekolady  EN-V- samochód przyszłości. Śmieszne zdjęcia. Cudownie ocaleni Dziewczyny z rosyjskich portali społecznościowych Historia z happy endem Kontrowersyjna reklama Benettona. Rosa. Makro fotografii.  Krzesła do porodu z lat 1501-1800 Najstarsza kobieta na świecie ma 126 lat Torebka  dla gwiazd  anty- paparazzi. Muammar Kaddafi nie żyje Śmieszne zdjęcia na dobry humor Czekolada  Rzeźby Mattia Trotta Ośmioletni chłopiec z siedmioma kończynami 3D rysunek Kobiety skazane na karę śmierci.
Najnowsze sondaże
19,0%
12,9%
26,2%
41,9%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 489
Tapety