Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 21137
Avatar
Katie Piper ma nową twarz
Dodał: Dawid »   Śr 17-11-2010 15:56 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rok temu świat dowiedział się o dziewczynie, która wcześniej pracowała jako modelka. Aż zazdrosny były chłopak kazał oszpecić ją żrącą substancją. Wynajęty napastnik w 2008 roku wylał na jej twarz kwas siarkowy. W ciągu jednego dnia zmieniło się całe jej życie.
Szokująca historia Katie Piper
W ciągu ostatnich dwóch lat Katie przeszła kilkadziesiąt(!) operacji. Dziś pomaga innym. Jej twarz nigdy nie będzie wyglądać tak samo, ale - jak twierdzi ona sama - jest wdzięczna za to, co lekarze zdziałali. A zdziałali cuda, bo skóra twarzy Katie dosłownie rozpuściła się pod wpływem działania kwasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 22
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Fotografie reklamowe. Lorenzo Vitturi.
Fotografie reklam..
Transformacja Jasia Fasoli...
Transformacja Jas..
Zwyrodnialcy strzelali z wiatrówki do kota
Zwyrodnialcy strz..
Google mobil.
Google mobil.
Tragedia koło Tesco w bydgoszczy (wypadek samochodowy)
Tragedia koło Tes..
Santa nie doczekał  świąt
Santa nie doczeka..
Reklamy
Galeria zdjęć
Porzucone psy przed i po adopcji Kaszalot  wyrzucony na brzeg Extremalny  Ironing Sultan Kosen- najwyższy człowiek świata Święta Święta Śmieszne i ciekawe zdjęcia kontrowersyjna reklama Tough Guy 2012 Dom w Iowa w atrakcyjnej cenie Śnieżny kościół w Mitterfirmiansreut Akwarela. Portrety od Marion Bolognesi Kamienne dziecko Skalna fala. Wave Rock Przerażające obrazy od Ryohei Hase Realistyczny Body Art od Chooo-san Szokujące oblicze wojny . Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Mistrzowie Photoshopa
Najnowsze sondaże
18,5%
12,8%
26,0%
42,8%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 400
Polecamy
Tapety
Water Clock 3D Screensaver Hot Video Wallpapers -01 Tapety 3D HD - High Definition  Tapety HD na pulpit - Animals cz. 3 Tapety Animals na pulpit komputera - II  1920X1200 (33 foto) Animal Wallpapers 1600x1200