Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 24223
Avatar
Katie Piper ma nową twarz
Dodał: Dawid »   Wed 17-11-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Rok temu świat dowiedział się o dziewczynie, która wcześniej pracowała jako modelka. Aż zazdrosny były chłopak kazał oszpecić ją żrącą substancją. Wynajęty napastnik w 2008 roku wylał na jej twarz kwas siarkowy. W ciągu jednego dnia zmieniło się całe jej życie.
Szokująca historia Katie Piper
W ciągu ostatnich dwóch lat Katie przeszła kilkadziesiąt(!) operacji. Dziś pomaga innym. Jej twarz nigdy nie będzie wyglądać tak samo, ale - jak twierdzi ona sama - jest wdzięczna za to, co lekarze zdziałali. A zdziałali cuda, bo skóra twarzy Katie dosłownie rozpuściła się pod wpływem działania kwasu.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 22
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Super laska.
Super laska.
Biedne słoniątko
Biedne słoniątko
Brytyjski taksówkarz zmumifikowany w tradycyjny sposób
Brytyjski taksówk..
Jedzenie pod mikroskopem
Jedzenie pod mikr..
Wiatr w mordę
Wiatr w mordę
Fantazyjny most na rzece Mur.
Fantazyjny most n..
Reklamy
Galeria zdjęć
Drugie życie zużytych opon Maria Geronazzo Sztuka kamuflażu Śmieszne i ciekawe zdjęcia Galeria zdjęć ze skoków Najlepsze foto Ferrari. Chmury soczewkowate  często mylone z UFO Bez kompleksów Naomi Campbell bez retuszu Festiwal piwa w Wietnamie Uniwersytet dla tranwestytów Czarujący świat snów Śmiechoterapia Eko prezerwatywy Zagadka dnia. Zgadnij, co to jest? Śmieszne i ciekawe zdjęcia Takie rzeczy to tylko w  Indiach Niezwykłe,  oryginalne stoły
Najnowsze sondaże
19,2%
12,9%
26,1%
41,8%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 490
Tapety