Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 1 8092
Avatar
Katastrofa pociągu pasażerskiego Newskij Ekspress
Dodał: diana »   Sat 28-11-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Do 39 zabitych i 100 rannych wzrosła liczba ofiar piątkowej katastrofy pociągu pasażerskiego "Newskij Ekspress" relacji Moskwa-Petersburg.
- Newskij Ekspres to atrakcyjny cel ataku terrorystycznego. Tak komentuje ekspert do spraw terroryzmu Krzysztof Lidel z Collegium Civitas.
Do zamachu przyznała się nacjonalistyczna organizacja Combat 18. Ale tego rodzaju atak mogło zorganizować wiele ugrupowań.
Prokuratura Generalna w Rosji wszczęła już śledztwo w sprawie ataku terrorystycznego. Przed dwoma laty doszło do zamachu na ten sam pociąg. Wtedy nikt nie zginął. Winą obarczono czeczeńskich ekstremistów.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Podobni celebryci
Podobni celebryci
Latające koty
Latające koty
Niechlubny rekord. Trafił do więzienia po raz...99.
Niechlubny rekord..
Noworodek w śmietniku w toalecie.
Noworodek w śmiet..
Niezwykłe postaci z kreskówek
Niezwykłe postaci..
Tarcza Kapitana Ameryki
Tarcza Kapitana A..
Reklamy
Galeria zdjęć
Tesknota za studiami Claude & Francois-Xavier Lalanne, inspiracja naturą Pyton pożarł chihuahua . Niespodzianka w toalecie Rumuńscy cyganie Oko Afryki Magazyn rekwizytów z Hollywood Portrety sławnych ludzi zrobione na palcach Cenzura w sporcie Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Bardzo długie paznokcie. Most na górze Aiguille du Midi. Ariana Steinhof  modelka o pełniejszych kształtach. Kim Petras - transseksualista Zakamuflowane wieże telefonii komórkowej w USA Ta praca nie należy do najprzyjemniejszych. Pomysłowosć chińskich żebraków Galeria absurdów budowlanych
Najnowsze sondaże
19,6%
13,0%
26,8%
40,6%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 515
Tapety