Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 1 8183
Avatar
Katastrofa pociągu pasażerskiego Newskij Ekspress
Dodał: diana »   Sat 28-11-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Do 39 zabitych i 100 rannych wzrosła liczba ofiar piątkowej katastrofy pociągu pasażerskiego "Newskij Ekspress" relacji Moskwa-Petersburg.
- Newskij Ekspres to atrakcyjny cel ataku terrorystycznego. Tak komentuje ekspert do spraw terroryzmu Krzysztof Lidel z Collegium Civitas.
Do zamachu przyznała się nacjonalistyczna organizacja Combat 18. Ale tego rodzaju atak mogło zorganizować wiele ugrupowań.
Prokuratura Generalna w Rosji wszczęła już śledztwo w sprawie ataku terrorystycznego. Przed dwoma laty doszło do zamachu na ten sam pociąg. Wtedy nikt nie zginął. Winą obarczono czeczeńskich ekstremistów.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Zdarza się nawet w wojsku.
Zdarza się nawet ..
Nazi fun?! WTF
Nazi fun?! WTF
O mało nie zagłodziła siebie i noszonego w łonie dziecka.
O mało nie zagłod..
Rzeczy rozmiarów mikro.
Rzeczy rozmiarów ..
Trzy nastolatki spaliły cztery sklepy
Trzy nastolatki s..
Czwarta wojna światowa
Czwarta wojna świ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Świąteczne Mopsy Kobiety które  akceptują swoje owłosienie Po zabiegu zmniejszenia szczęki Najlepsze podwodne fotografie Indyjski autobus szkolny Nail Art. w Tokio Geniusz z Afryki Drewniane obuwie Luksusowe auta utknęły na przechylonym statku Śmieszne i ciekawe zdjęcia Samochody Jamesa Bonda W Opolu auto przebiło barierki i wpadło do rzeki Kostium Isaaca Clarka z Dead Space 2 Stop kadr Celebryci bez brwi Zwariowane fryzury. Po raz pierwszy od 80 lat zamarzły  kanały w Wenecji. Ołówkowe arcydzieła
Najnowsze sondaże
8,1%
25,7%
7,6%
51,5%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1872
Tapety