Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 1 8233
Avatar
Katastrofa pociągu pasażerskiego Newskij Ekspress
Dodał: diana »   Sat 28-11-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Do 39 zabitych i 100 rannych wzrosła liczba ofiar piątkowej katastrofy pociągu pasażerskiego "Newskij Ekspress" relacji Moskwa-Petersburg.
- Newskij Ekspres to atrakcyjny cel ataku terrorystycznego. Tak komentuje ekspert do spraw terroryzmu Krzysztof Lidel z Collegium Civitas.
Do zamachu przyznała się nacjonalistyczna organizacja Combat 18. Ale tego rodzaju atak mogło zorganizować wiele ugrupowań.
Prokuratura Generalna w Rosji wszczęła już śledztwo w sprawie ataku terrorystycznego. Przed dwoma laty doszło do zamachu na ten sam pociąg. Wtedy nikt nie zginął. Winą obarczono czeczeńskich ekstremistów.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Mama dla prosiaczka.
Mama dla prosiacz..
Udany żart
Udany żart
Rosyjski tatuaz wiezienny
Rosyjski tatuaz w..
 13-letni tatuś to największy oszust Wielkiej Brytanii!
13-letni tatuś t..
Wino z kokainą...
Wino z kokainą...
Krater Victoria na Marsie
Krater Victoria n..
Reklamy
Galeria zdjęć
Dziwne buty Niesamowite podobieństwa. America's  Next Top Model - przepustka do sławy i kariery. Przytulone do sedesu Zabawa dla dużych chłopców Kwas siarkowy oszpecił jej twarz przeszła 100 operacji Obiadek . Niezwykły współpracownik białoruskiego taksówkarza 3D tatuaże Hkarl Jak zrobić Batmobil dla swojego dziecka. Tatuaż zamiast peruki Ciekawe budynki Cenote na Jukatanie Szklana platforma widokowa nad Wielkim Kanionem Żuraw spadł na samochód Wulkaniczne winnice na Lanzarote Przebrali się za pandy
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1882
Tapety