Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 1 8124
Avatar
Katastrofa pociągu pasażerskiego Newskij Ekspress
Dodał: diana »   Sat 28-11-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Do 39 zabitych i 100 rannych wzrosła liczba ofiar piątkowej katastrofy pociągu pasażerskiego "Newskij Ekspress" relacji Moskwa-Petersburg.
- Newskij Ekspres to atrakcyjny cel ataku terrorystycznego. Tak komentuje ekspert do spraw terroryzmu Krzysztof Lidel z Collegium Civitas.
Do zamachu przyznała się nacjonalistyczna organizacja Combat 18. Ale tego rodzaju atak mogło zorganizować wiele ugrupowań.
Prokuratura Generalna w Rosji wszczęła już śledztwo w sprawie ataku terrorystycznego. Przed dwoma laty doszło do zamachu na ten sam pociąg. Wtedy nikt nie zginął. Winą obarczono czeczeńskich ekstremistów.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Niebezpieczna droga do szkoły
Niebezpieczna dro..
Mega-hamburger
Mega-hamburger
To  były samochody
To były samochod..
Portret wykonany z kuleczek
Portret wykonany ..
Najdziwniejsze wypadki
Najdziwniejsze wy..
Niefortunne lądowanie smiglowca
Niefortunne lądow..
Reklamy
Galeria zdjęć
Bailong najwyższa winda na świecie Przesadziły z silikonem Urodziny masochistki Dała sobie wbić 3200 igieł.Czego to się nie robi dla sławy?! Bałta- Tijmez, święty cmentarz Karaimów Słupy linii wysokiego napięcia  jak dziela sztuki Jamnik, który ważył 35 kg. Protezy oka Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Fabryki cegieł - Afganistan - Kabul Co widzicie na tych zdjęciach? Gwiazdy w kreskówkach Wodorosty Nie wszystko wygląda tak, jak to widzimy Więzienie w Sudanie Południowym Śmieszne i ciekawe zdjęcia Michael Douglas Z pupilami w łóżku
Najnowsze sondaże
19,6%
13,2%
26,7%
40,5%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 516
Tapety