Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 1 8153
Avatar
Katastrofa pociągu pasażerskiego Newskij Ekspress
Dodał: diana »   Sat 28-11-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Do 39 zabitych i 100 rannych wzrosła liczba ofiar piątkowej katastrofy pociągu pasażerskiego "Newskij Ekspress" relacji Moskwa-Petersburg.
- Newskij Ekspres to atrakcyjny cel ataku terrorystycznego. Tak komentuje ekspert do spraw terroryzmu Krzysztof Lidel z Collegium Civitas.
Do zamachu przyznała się nacjonalistyczna organizacja Combat 18. Ale tego rodzaju atak mogło zorganizować wiele ugrupowań.
Prokuratura Generalna w Rosji wszczęła już śledztwo w sprawie ataku terrorystycznego. Przed dwoma laty doszło do zamachu na ten sam pociąg. Wtedy nikt nie zginął. Winą obarczono czeczeńskich ekstremistów.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Cerkiew na 40 metrowej skalie
Cerkiew na 40 met..
Niezwykłe torty weselne.
Niezwykłe torty w..
Pocisk snajpera
Pocisk snajpera
Bad Romance w wykonaniu On The Rocks
Bad Romance w wyk..
Tygrysica opiekująca się prosiaczkami.
Tygrysica opiekuj..
Ofiara mody, czy własnej głupoty?
Ofiara mody, czy ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Przezroczysty kościół w Belgii Przyjaciele. Body art Wszystko nowe jest dobrze zapomniane stare Czekoladowy park w Pekinie. Tornado w USA, nie żyje 10 osób Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Body Art Znaki zodiaku Kobieta za kierownicą Chiński Harley Obrazy malowane światłem Tajemnica  życia Śmieszne i ciekawe zdjęcia Niezwykła stacja benzynowa mniam...mniam Wysypisko sprzętu elektrycznego i elektronicznego w Japonii Paparazzi. Udomowiony kangur
Najnowsze sondaże
8,1%
25,9%
7,7%
51,4%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1854
Tapety