Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 1973
Avatar
Kandydat do nagrody Darwina
Dodał: ula »   Sun 25-07-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Jak donosi holenderski portal "Webregio.nl", 28-letni Polak omal nie zginął w Holandii pod kołami pociągu. Jak znalazł się na torach? Jechał nimi. Nie, nie pociągiem. Nawet nie drezyną. Samochodem,bo chciał "skrócić sobie drogę". Szukał wjazdu na autostradę. Zauważywszy nadjeżdżający pociąg - wyskoczył z samochodu. Pociąg zmiażdżył prowadzone przez niego bmw. Poza nim w aucie nie było więcej pasażerów.

Policjanci nie mogli z początku uwierzyć w motywację 28-latka i podejrzewali próbę samobójczą. Polakowi nic się nie stało, wątpliwe jednak, by mógł liczyć na odszkodowanie.Ze stron "webregio.nl"


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 8
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Zabawne gadżety
Zabawne gadżety
Ukradli auto z lampartem w bagażniku
Ukradli auto z la..
Obraz z maszyny do pisania
Obraz z maszyny d..
To nie byl ich najliepszy dzień
To nie byl ich na..
Oku-no In największy w Japonii cmentarz
Oku-no In najwięk..
Świnka ratuje topiącą się owcę
Świnka ratuje top..
Reklamy
Galeria zdjęć
Oni naprawdę istnieją! Dubaj z wysokości lotu ptaka Psy i koty w okularach Pieróg o kształcie smoka Cosplayerki Tajemnicze kamienie z  Ica Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Rzeźby z tektury Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Drogie Panie coś dla Was Palau, Jezioro Meduz. Hotel Canvas w jurtach mongolskich Znajdź Dziecko Obrzezanie to szok dla dziecka Dzień Dam 2015 w Wielkiej Brytanii Zezowaty kot Spangles Przeobrażenie Karen Bit Vejle. Koronki z papieru
Najnowsze sondaże
36,0%
17,6%
11,2%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 528
Tapety