Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 1950
Avatar
Kandydat do nagrody Darwina
Dodał: ula »   Sun 25-07-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Jak donosi holenderski portal "Webregio.nl", 28-letni Polak omal nie zginął w Holandii pod kołami pociągu. Jak znalazł się na torach? Jechał nimi. Nie, nie pociągiem. Nawet nie drezyną. Samochodem,bo chciał "skrócić sobie drogę". Szukał wjazdu na autostradę. Zauważywszy nadjeżdżający pociąg - wyskoczył z samochodu. Pociąg zmiażdżył prowadzone przez niego bmw. Poza nim w aucie nie było więcej pasażerów.

Policjanci nie mogli z początku uwierzyć w motywację 28-latka i podejrzewali próbę samobójczą. Polakowi nic się nie stało, wątpliwe jednak, by mógł liczyć na odszkodowanie.Ze stron "webregio.nl"


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 8
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Zabawne zwierzęta
Zabawne zwierzęta
Stare slajdy w nowej odsłonie
Stare slajdy w no..
 Wielkie jaja
Wielkie jaja
Globalne ocieplenie?
Globalne ocieplen..
Nietuzinkowe, ręcznie robione lalki
Nietuzinkowe, ręc..
Dlaczego na tym bilbordzie  trzeba jak najszybciej umieścić reklamę?
Dlaczego na tym b..
Reklamy
Galeria zdjęć
Zdjęcia Chin z początku XX wieku Argyria Transport publiczny na Kubie. Sztuka z używanych gum do żucia Nowy rekord w limbo skating Biżuteria z modeliny ERROR 404 – lepsze strony błędów Wulkan Radiowóz wjechał pod tramwaj. Fotograficzne żarty Longitude 131 luksusowy  hotel w pustynnym sercu Australii Mleko. Andrey Razoomovsky Walący się mur przygniótł osiem samochodów Sliding Rock Naturalna zjeżdżalnia Wypadek awionetki w Łodzi. Wielbicielom lotnictwa cz.1 Makabryczny wypadek. Honda accord rozpadła się na pół. Rzeźba z 420 tysięcy kuleczek
Najnowsze sondaże
8,1%
25,9%
7,7%
51,4%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1854
Tapety