Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 2 25678
Avatar
Ka-50 - Czarny rekin.
Dodał: deki »   Mon 13-04-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »


Ka-50 jednomiejscowy śmigłowiec wojskowy produkcji rosyjskiej, zaprojektowany jako helikopter szturmowy. Ka-50 został stworzony w biurze konstrukcyjnym Kamowa we wczesnych latach 80., a wprowadzony do służby w armii Federacji Rosyjskiej w roku 1995. Jego nazwa wywoławcza NATO to Hokum, a w Rosji "Cziornaja Akuła ( ". Na razie wyprodukowano tylko kilka sztuk i nie rozpoczęto masowej produkcji. Stworzono dwie wersje śmigłowca, Ka-50 Hokum-A jest jednomiejscowym śmigłowcem bliskiego wsparcia, a Ka-52 Hokum-B jest dwumiejscowym helikopterem szkoleniowym oraz bojowym. Ka-50 ma być używany do likwidowania celów naziemnych, w tym celów opancerzonych, wolno poruszających się pojazdów oraz piechoty.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Usiadła i...zabiła
Usiadła i...zabił..
Gwiazdy też dłubią w nosie
Gwiazdy też dłubi..
Kochane pociechy
Kochane pociechy
Czarodziejski ogród.
Czarodziejski ogr..
Wiesz jak wygląda trylion centów?
Wiesz jak wygląda..
Zagadka dnia.Zgadnij, co reprezentują te kostiumy
Zagadka dnia.Zgad..
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia Dwie ciężarówki zgniotły jego auto. Oto najwyższa na świecie ścianka wspinaczkowa. Barbie juz nie w modzie Straszne bajki Jazda dele jak i bele czym. Gwiazdy wtedy i teraz Takie rzeczy to tylko w Teksasie Ach, te długie włosy Ferrari Celeritas Mglisty las Kostium Isaaca Clarka z Dead Space 2 Bardzo dziwna kompilacja Na chłopca spadły kawałki meteorytu Nie wszystko wygląda tak, jak to widzimy Gadżety Zabawne zwierzątka. Parada słoni w Londynie
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety