Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2610
Avatar
Każdego ranka, odprowadza swojego syna na szkolny autobus, p..
Dodał: Taja »   Tue 07-06-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Codziennie rano Dale Price odprowadzał swojego 16-letniego syna na autobus do szkoły. Aby urozmaicić pożegnania, mężczyzna za każdym razem przebierał się za inną postać. Nie ma mowy o powtórzeniu dwa razy tego samego stroju. Rain zdradził, że po pierwszym kostiumie ojca był w szoku. W końcu w autobusie siedzą jego koledzy ze szkoły i mogą się śmiać.Oczywiście było zupełnie inaczej...Dale stał się okoliczną gwiazdą, a dzieciaki przebierały nogami, by jak najszybciej zobaczyć, czym ich danego dnia zaskoczy.

Pomysłowy tata ma nadzieję, że zgromadzone przez ten czas zdjęcia będą czymś, co wywoła u Riana miłe wspomnienia w przyszłości.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 6
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Agent Orange
Agent Orange
Przeberala  dziecko za zbrodniarzy i dyktatorów
Przeberala dziec..
Ghost Rider ale...
Ghost Rider ale....
Casa Batlló – dom  z bajki
Casa Batlló ̵..
Zawaliła się scena podczas koncertu. Pięć osób nie żyje
Zawaliła się scen..
Główna przyczyna śmiertelności wśród motocyklistów.
Główna przyczyna ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Ludzkie zoo Spacer po linie bez zabezpieczeń Niezapomniane zdjęcia przed balem maturalnym Iditarod 2011.Wyścig psów zaprzęgowych Stygmatyczka. Teresa Neumann Kobiety z dużymi piersiami Śmiertelny wypadek. Z peugeota została miazga Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia Sześcionogi cielak urodził się w Szwajcarii Karnawał w Wenecji 2011 Codzienne zycie sumoków Po prostu zwykły pech 5000 kaczek na spacerze. Koleżanka dla małpiszona Myszki do komputera Absurdy otaczającej nas rzeczywistości po wybuchu na amerykańskiej platformie wydobywczej Mieszanka dziwnych, zaskakujących i śmiesznych fotek
Najnowsze sondaże
35,7%
17,7%
11,3%
35,3%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 524
Tapety