Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2642
Avatar
Każdego ranka, odprowadza swojego syna na szkolny autobus, p..
Dodał: Taja »   Tue 07-06-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Codziennie rano Dale Price odprowadzał swojego 16-letniego syna na autobus do szkoły. Aby urozmaicić pożegnania, mężczyzna za każdym razem przebierał się za inną postać. Nie ma mowy o powtórzeniu dwa razy tego samego stroju. Rain zdradził, że po pierwszym kostiumie ojca był w szoku. W końcu w autobusie siedzą jego koledzy ze szkoły i mogą się śmiać.Oczywiście było zupełnie inaczej...Dale stał się okoliczną gwiazdą, a dzieciaki przebierały nogami, by jak najszybciej zobaczyć, czym ich danego dnia zaskoczy.

Pomysłowy tata ma nadzieję, że zgromadzone przez ten czas zdjęcia będą czymś, co wywoła u Riana miłe wspomnienia w przyszłości.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 6
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Ekskluzywne lalki
Ekskluzywne lalki
Ażurowe opony Wima Delvoyea
Ażurowe opony Wim..
Helm z bekonu na bal przebierańców
Helm z bekonu na ..
Z butelek
Z butelek
Falkirk Wheel diabelski młyn z Falkirk
Falkirk Wheel dia..
Tak wygląda Pac Man w realu.
Tak wygląda Pac M..
Reklamy
Galeria zdjęć
Katastrofa Jaka-42 w Rosji. Zginęła cała drużyna hokejowa Śmieszne i ciekawe zdjęcia Najsilniejsze dziecko świata. Guliano Stro Pawiany-rabusie Ciekawe, zaskakujące i zabawne zdjęcia Różowy konik polny. Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. He Pingping, „ przymierza” buty Przez 51 lat miał w ciele dźwignie przełącznika kierunkowskazu Zabawne zwierzęta. Plaga szarańczy na południu Izraela Koszmarne tatuaże Jak uratowali lamparta. Dzieci filipińskich slumsów Joga  po-naszemu Zgadnij, co on robi? Śmieszne i ciekawe zdjęcia Świat u twych nóg.
Najnowsze sondaże
8,1%
25,8%
7,7%
51,4%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1861
Tapety