Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2684
Avatar
Każdego ranka, odprowadza swojego syna na szkolny autobus, p..
Dodał: Taja »   Tue 07-06-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Codziennie rano Dale Price odprowadzał swojego 16-letniego syna na autobus do szkoły. Aby urozmaicić pożegnania, mężczyzna za każdym razem przebierał się za inną postać. Nie ma mowy o powtórzeniu dwa razy tego samego stroju. Rain zdradził, że po pierwszym kostiumie ojca był w szoku. W końcu w autobusie siedzą jego koledzy ze szkoły i mogą się śmiać.Oczywiście było zupełnie inaczej...Dale stał się okoliczną gwiazdą, a dzieciaki przebierały nogami, by jak najszybciej zobaczyć, czym ich danego dnia zaskoczy.

Pomysłowy tata ma nadzieję, że zgromadzone przez ten czas zdjęcia będą czymś, co wywoła u Riana miłe wspomnienia w przyszłości.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 6
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
  Carpe diem!
Carpe diem!
Wine rack. Wymarzony sprzęt na imprezy
Wine rack. Wymarz..
Małpa mamą dla pumy
Małpa mamą dla pu..
Najdroższy obraz
Najdroższy obraz
Kenijski wampir zagryzł 17 kobiet
Kenijski wampir z..
Co oznacza ten znak?
Co oznacza ten zn..
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia Niezwykłe kubki Jak łabędź swoje stado bronił John Crane, „Największy” sportowiec NFL Mumie jaskiniowych lwów odkryto na Syberii Modliszki Jego ciało pokrywają tysiące bolesnych bąbli. Pes Raphael ważył 20 kg, gdy trafił do schroniska. Odlotowe pokazy mody w berlińskim metrze Ładne dziewczyny Realistyczne rysunki   Najladniejsze więzniarki Retro stroje na Halloween Oto najwyższa na świecie ścianka wspinaczkowa. Czarny śnieg na ulicach miasta Wiocha.ru Uratowany cielak Potwory
Najnowsze sondaże
20,2%
13,2%
26,3%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 524
Tapety