Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 18 8294
Avatar
Jezioro Karaczaj najbardziej toksyczne miejsce na świecie
Dodał: Sandra »   Fri 12-10-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Kiedyś piękne jezioro Karaczaj znajduje się na terenie Rosji, w południowej części Uralu. Uważane jest za najbardziej toksyczne na świecie. Komunistyczne władze postanowiły wpompować do zbiornika wodnego duże ilości płynnych odpadów radioaktywnych z zakładów "Majak", nazywanych przez obrońców środowiska "tykającą bombą zegarową Rosji",. Poziom promieniowania w okolicach jeziora jest niezwykle wysoki. W latach 60' doszło do katastrofy - wiatr rozwiał pył zalegający na dnie (wówczas wyschniętego) jeziora i silnemu napromieniowaniu uległo prawie pół miliona osób.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Nokaut razy dwa
Nokaut razy dwa
Dramatyczne obrazy zniszczeń z USA
Dramatyczne obraz..
Przyłapani na seksie
Przyłapani na sek..
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy
Zabawne i ciekawe..
Rzesy dla...samochodu
Rzesy dla...samoc..
Ryba z przezroczysta głową .
Ryba z przezroczy..
Reklamy
Galeria zdjęć
Gwiazda serbskiego Internetu Potwory z baloników 11 fotek Geniusze z podwórek, domorośli majsterkowicze Czekolada  Nowa instalacja Banksyego Pomysłowe gadżety - brawa dla twórców! Nowa Zelandia rzucanie martwego oposa Za ciasno w kalifornijskich celach Pocalunek gwiazdy Naklejki na pupę Fajki z pianki morskiej meerschaum Zagadka dnia. Zgadnij, co to jest ? Historia Fan  Ling'a Dom schodów, Stairs-House Słoniowatość Lwica vs krokodyl Polowanie z bronią snajperską Dzieci i mąka - fatalne polączenie
Najnowsze sondaże
19,6%
12,6%
26,4%
41,4%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 500
Tapety