Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 16 3913
Avatar
Jezioro Karaczaj najbardziej toksyczne miejsce na świecie
Dodał: Sandra »   Pt 12-10-2012 21:09 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Kiedyś piękne jezioro Karaczaj znajduje się na terenie Rosji, w południowej części Uralu. Uważane jest za najbardziej toksyczne na świecie. Komunistyczne władze postanowiły wpompować do zbiornika wodnego duże ilości płynnych odpadów radioaktywnych z zakładów "Majak", nazywanych przez obrońców środowiska "tykającą bombą zegarową Rosji",. Poziom promieniowania w okolicach jeziora jest niezwykle wysoki. W latach 60' doszło do katastrofy - wiatr rozwiał pył zalegający na dnie (wówczas wyschniętego) jeziora i silnemu napromieniowaniu uległo prawie pół miliona osób.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Hiperrealistyczne rzeźby
Hiperrealistyczne..
Amerykański Futbol
Amerykański Futbo..
Kto rządzi w Afryce
Kto rządzi w Afry..
Co można zrobić z jednej wykałaczki?
Co można zrobić z..
Grób Harry' ego Pottera
Grób Harry' ego P..
składanie wypowiedzenia z klasą
składanie wypowie..
Reklamy
Galeria zdjęć
Jak dzisiaj wyglądają bohaterowie z Akademii Policyjnej? 134 tony marihuany pójdzie z dymem. Kreatywny Body Art. Dłonie Miss Bikini w chińskim Qingdao Pojazdy studentów z Kazachstanu Zabawne zwierzęta. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Czy poddałabyś się operacji wydłużania nóg? Płomień Hiperrealistyczne rzeźby Tak zmienili się aktorzy Kevina Śmieszne zdjęcia,foto Ekstremalne skoki na bungee 4 białe lwy Dom nad przepaścią Valles Marineris Największy kanion w Układzie Słonecznym Ekscentryczne pokazy mody
Najnowsze sondaże
18,5%
12,6%
26,6%
42,4%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 406
Polecamy
Tapety
Kompozycja Black Kice Kompozycja Legends do win XP SP1-SP3. Tapety HD na pulpit  Nature Landscapes Wallpapers Water Clock 3D Screensaver Best HD Wallpapers Pack-691 Tapety Animals na pulpit komputera - II  1920X1200 (33 foto)