Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 18 7623
Avatar
Jezioro Karaczaj najbardziej toksyczne miejsce na świecie
Dodał: Sandra »   Fri 12-10-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Kiedyś piękne jezioro Karaczaj znajduje się na terenie Rosji, w południowej części Uralu. Uważane jest za najbardziej toksyczne na świecie. Komunistyczne władze postanowiły wpompować do zbiornika wodnego duże ilości płynnych odpadów radioaktywnych z zakładów "Majak", nazywanych przez obrońców środowiska "tykającą bombą zegarową Rosji",. Poziom promieniowania w okolicach jeziora jest niezwykle wysoki. W latach 60' doszło do katastrofy - wiatr rozwiał pył zalegający na dnie (wówczas wyschniętego) jeziora i silnemu napromieniowaniu uległo prawie pół miliona osób.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Zwykły dzień dwóch cyrkowców
Zwykły dzień dwóc..
Cassandra Peterson demoniczna seksbomba
Cassandra Peterso..
Krzyż jako gadżet
Krzyż jako gadżet
Super sylwetka za jeden rok
Super sylwetka za..
Protest przeciwko noszeniu futer
Protest przeciwko..
Chciał przepłynąć morze
Chciał przepłynąć..
Reklamy
Galeria zdjęć
Właściciel  wyrzucił pitbulla w walizce na śmietnik Kolorowa rzeka Dziwne zwierzęta Szczury tunelowe Wybuch wieloryba Portrety Jessa Gonzaleza Rodrgueza Tatuaż gałki ocznej  Przygotowania do parady roż w Pasadenie Kryzys zapotrzebowania. Paz de la Huerta  przebiera się na parkingu Stare zdjęcia z budowy London Tower Bridge Gdy stary tatuaż chcesz  zastąpić nowym Mieszka we wnętrzu pasażerskiego odrzutowca Takie rzeczy tylko w Rosji Pies z Navi Młoda Lady GaGa Maly rozrabiaka Akwarela. Portrety od Marion Bolognesi
Najnowsze sondaże
19,2%
12,9%
26,1%
41,8%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 490
Tapety