Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3 4877
Inne »
Avatar
Jedna na osiem kobiet w Sierra Leone umiera podczas porodu
Dodał: Sandra »   Wed 08-09-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Kobiety w Sierra Leone narażone są na większe ryzyko śmierci podczas porodu niż kobiety w prawie wszystkich innych krajach świata. Każdego roku umierają tysiące kobiet. To nie jest problem medyczny to skandal w dziedzinie praw człowieka. Kobiety umierają z powodu komplikacji związanych z ciążą, którym można łatwo zapobiec. Gdyby miały zapewnioną na czas odpowiednią opiekę medyczną wówczas można by je uratować.
Rządowy monitoring umieralności okołoporodowej, personelu medycznego i całego systemu opieki zdrowotnej jest nieadekwatny nikt nie ponosi odpowiedzialności za umieralność okołoporodową, której można zapobiec.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Bios Urn. Po śmierci możesz zostać drzewem
Bios Urn. Po śmie..
Zaklinacze węży
Zaklinacze węży
 Złodziej prawie zginął w smieciach.
Złodziej prawie ..
Tatuaże wojskowe
Tatuaże wojskowe
Taniec tylka seksownej latynoski
Taniec tylka seks..
Makrofotografii jaj stawonogów
Makrofotografii j..
Reklamy
Galeria zdjęć
ekstremalne mosty świata Mokre koty! Chcesz poczuć się jak chomik... Byli małymi gwiazdami - czy nadal to gwiazdy ekranu? Jaguar Concept L-Type.2040 Pierwszy, 75-metrowy diabelski młyn Rytuał podwieszania ciała 8-latek ożenił się z 61-latką! Lanzarote wyspa wiecznej wiosny Spadające odłamki skalne zabiły 7 turystów w Chinach Więcej niż tylko zdjęcia Proteiny Ci staruszkowie nie dają za wygraną Urson Sto lat temu i dziś Keith Thompson. 41 kg w 11 miesięcy Amerykański film na polskim plakacie
Najnowsze sondaże
8,1%
25,9%
7,7%
51,4%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1854
Tapety