Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3 4916
Inne »
Avatar
Jedna na osiem kobiet w Sierra Leone umiera podczas porodu
Dodał: Sandra »   Wed 08-09-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Kobiety w Sierra Leone narażone są na większe ryzyko śmierci podczas porodu niż kobiety w prawie wszystkich innych krajach świata. Każdego roku umierają tysiące kobiet. To nie jest problem medyczny to skandal w dziedzinie praw człowieka. Kobiety umierają z powodu komplikacji związanych z ciążą, którym można łatwo zapobiec. Gdyby miały zapewnioną na czas odpowiednią opiekę medyczną wówczas można by je uratować.
Rządowy monitoring umieralności okołoporodowej, personelu medycznego i całego systemu opieki zdrowotnej jest nieadekwatny nikt nie ponosi odpowiedzialności za umieralność okołoporodową, której można zapobiec.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Wpływ płynu hamulcowego na lakier samochodu
Wpływ płynu hamul..
Huang Guofu, artysta malujacy ustami i nogami
Huang Guofu, arty..
A ty co widzisz na tym foto?
A ty co widzisz n..
Dieta żołnierzy amerykańskich w Iraku
Dieta żołnierzy a..
Jak mieszka Tiger Woods?
Jak mieszka Tiger..
Sprzątacze z lotniska w Barcelonie strajkują
Sprzątacze z lotn..
Reklamy
Galeria zdjęć
Retro samochody Impreza się udała ! A co ty widzisz na tych Logo ? Zalany Rolls-Royce Ghost Kwitnienie łubinu nad jeziorem Tekapo Śmieszne i ciekawe zdjęcia  Amerykańskie dzieci  w latach 1900-1930. Miejsca, które stały się inspiracją dla logo znanych firm Gwiazda imprezy Sex gadżety Guzikowe inspiracje The Black Tape Project Drzewa jak z bajki Las Puzzlewood Miejsce które stało się inspiracją dla J. R. R. Tolkiena Troszkę nieudane zdjęcia panoramiczne Głowa Zombie (+18) Strzelanina w szkole Deer Creek Śmieszne i ciekawe zdjęcia
Najnowsze sondaże
8,1%
25,7%
7,6%
51,5%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1873
Tapety