Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3 4966
Inne »
Avatar
Jedna na osiem kobiet w Sierra Leone umiera podczas porodu
Dodał: Sandra »   Wed 08-09-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Kobiety w Sierra Leone narażone są na większe ryzyko śmierci podczas porodu niż kobiety w prawie wszystkich innych krajach świata. Każdego roku umierają tysiące kobiet. To nie jest problem medyczny to skandal w dziedzinie praw człowieka. Kobiety umierają z powodu komplikacji związanych z ciążą, którym można łatwo zapobiec. Gdyby miały zapewnioną na czas odpowiednią opiekę medyczną wówczas można by je uratować.
Rządowy monitoring umieralności okołoporodowej, personelu medycznego i całego systemu opieki zdrowotnej jest nieadekwatny nikt nie ponosi odpowiedzialności za umieralność okołoporodową, której można zapobiec.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Za kulisami fast food
Za kulisami fast ..
Chłopiec z penisem na plecach
Chłopiec z penise..
Niezwykła rzeźba Scotta Weavera
Niezwykła rzeźba ..
Jak się bawi 9 miesięczne dziecko?
Jak się bawi 9 mi..
Łódź z dyni.
Łódź z dyni.
Kevin Balot. Miss International Queen 2012
Kevin Balot. Miss..
Reklamy
Galeria zdjęć
Bezdomni dworca Shinjuku To takie ludzkie ! Zemsta pupilka Najlepsza mama Beznadziejny romantyk Zabawne zwierzęta Śmieszne i ciekawe zdjęcia Psy Tybetańczyk podpalił się na znak protestu Krwawy wystrój wnętrz Szok !! Żywe breloczki z Chin I jak, impreza sie udała? Albinosi w obiektywie Gustavo Lacerda Możesz być kim chcesz. Jeśli umiesz się malować Zabawne gadżety Dzieciaki-rozrabiaki Katastrofa w Dolinie Hunzy Foto, które podziwia cały świat.
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety