Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3 4852
Inne »
Avatar
Jedna na osiem kobiet w Sierra Leone umiera podczas porodu
Dodał: Sandra »   Wed 08-09-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Kobiety w Sierra Leone narażone są na większe ryzyko śmierci podczas porodu niż kobiety w prawie wszystkich innych krajach świata. Każdego roku umierają tysiące kobiet. To nie jest problem medyczny to skandal w dziedzinie praw człowieka. Kobiety umierają z powodu komplikacji związanych z ciążą, którym można łatwo zapobiec. Gdyby miały zapewnioną na czas odpowiednią opiekę medyczną wówczas można by je uratować.
Rządowy monitoring umieralności okołoporodowej, personelu medycznego i całego systemu opieki zdrowotnej jest nieadekwatny nikt nie ponosi odpowiedzialności za umieralność okołoporodową, której można zapobiec.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Regina Addae
Regina Addae
Znaki ostrzegawcze w nocnych klubach
Znaki ostrzegawcz..
Elastyczne dziewczyny
Elastyczne dziewc..
Pierwsze chwile życia małej żyrafy
Pierwsze chwile ż..
Fail na roller coasterze
Fail na roller co..
Metalback
Metalback
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia Papierowe dzieła sztuki! Ból Cierpienie i Gnijące stopy A może ktoś woli  kurczaka Superbohaterowie w stylu Pablo Picasso Raperzy w dzieciństwie Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia Dzień św. Józefa,  w Hiszpanii Dinozaury na wolności w centrum Londynu! Fanki gry Street Fighter Pijany nastolatek bez prawa jazdy staranował kilka samochodów Samolot pokonuję barierę dźwięku. Przerazajace maski Najstraszniejsze  manekiny w sklepach z odzieżą Dom na sprzedaż Zginęli wszyscy, którzy byli w aucie. Toyota uderzyła w drzewo. Zabawne zwierzęta
Najnowsze sondaże
35,8%
17,8%
11,3%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 523
Tapety