Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 8 5437
Avatar
Japończyk nakarmił gosci swoimi genitaliami
Dodał: Maniak »   Mon 28-05-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Mao Sugiyama - młody japoński artysta - malarz zorganizował kilka dni temu w Tokio nietypowy happening, mający uświadomić społeczeństwo na temat mniejszości seksualnych na świecie.Zaprosił wszystkich chętnych za pomocą wpisu na Twitterze. Japończyk obwieścił w internecie, że usunął sobie męskie organy i chce je zaserwować w restauracji przybyłym gościom.
Genitalia zostały ugotowane i przyprawione grzybami i natką pietruszki przez profesjonalnego certyfikowanego kucharza oraz opatrzone zaświadczeniem lekarskim, że są wolne od infekcji i nadają się do spożycia.
Artysta poddał się operacji usunięcia jąder i penisa w marcu, po czym przechowywał je zamrożone aż do maja, by zaserwować "kawałek siebie" gościom na imprezie artystycznej. Trudno w to uwierzyć, ale chętnych do skosztowania niecodziennego dania nie brakowało, mimo dość wysokiej ceny, która wynosiła około 20 tys jenów tj. 250 dolarów.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 13
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Kolorowe fryzury
Kolorowe fryzury
Śpiące kotki
Śpiące kotki
Dzieci w Afgańskich więzieniach
Dzieci w Afgański..
Bursztynowe filiżanki do kawy
Bursztynowe filiż..
Cyrkowy pies
Cyrkowy pies
Dzióbki
Dzióbki
Reklamy
Galeria zdjęć
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Charakter pisma. Krwawe walki psów w Kazachstanie Jak osy budują gniazdko Przerażający wypadek. Samochodziki z puszek aluminiowych Ilustracje Adama Howie Kwiaty i motyle z kobiecych ciał. Nietypowe wypadki samochodowe Homeryczne portrety od Davida Bartona Maluszek w dniu narodzin ważył zaledwie 275 gram Lodowe kwiaty  Zdjęcia carskiej rodziny Romanowych  z lat 1907-1915 Fontanna z ceramiki sanitarnej Wiocha.ru Damska bielizna z...rogów jelenia i muszli. Lady Gaga znowu szokuje - tym razem... cellulitem. Śmieszne i ciekawe zdjęcia
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 531
Tapety