Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 4 5253
Inne »
Avatar
Idiotyzm! Matka dała kasę 7-latce. Na powiększenie piersi!
Dodał: mikael »   Sat 11-06-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Ta kobieta chyba powinna stracić prawo do opieki nad swoim dzieckiem. Sarah "Human Barbie" Burge dała na urodziny swojej córce, siedmioletniej Poppy, kupon warty 10 tys. dolarów na... operację powiększenia piersi!
Sarah "Human Barbie" Burge znana jest z tego, że sama wydała setki tysięcy dolarów na swoje operacje plastyczne. Jej córka jest poniekąd ukształtowana przez mamusię: Nie mogę się wprost doczekać się, kiedy będę miała tak duże balony jak moja mama - mówi Poppy.
A jej matka dodaje, że wszystko co robi, robi dla dobra swojej córeczki. I że dzisiejsze dzieci nie marzą już o tym, o czym marzyli ich rodzice. To dlatego jej prezenty są "cool", ale nic w tym złego.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 11
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Fotografie,które poruszyli duszy miliardów.
Fotografie,które ..
Aktorzy i aktorki z filmu Rodzina Addamsów  dziś.
Aktorzy i aktorki..
W kropelkach rosy.
W kropelkach rosy..
Drastyczny wypadek
Drastyczny wypade..
Zabiją tysiące zwierząt. Boją się koziej grypy
Zabiją tysiące zw..
Wytatuowane ryby
Wytatuowane ryby
Reklamy
Galeria zdjęć
Lustro wspomnień Skały o kształcie zwierząt Emeryt podpalił dom. Niesamowite rysunki  kredą na asfalcie Ludzie podczas upadku . Kerry Skarbakka Śmieszne fotki dla dorosłych Armwrestling w rumuńskim więzieniu Brutalne oblicze  żeńskiego boksu Yo, Picasso! Autoportrety Pablo Picasso Nowy rekord w limbo skating Włóczędzy w obiektywie Lee Jeffries'a Sexy czarna suknia Nieproszony gość Kompilacja epickich faili Pedicure w metrze Jak ożywić ponure biuro Passage du Gois. Droga znikająca pod wodą WFT . Retro fotografie
Najnowsze sondaże
20,2%
13,3%
26,2%
40,3%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 526
Tapety