Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 893
Avatar
Hotel na żurawiu
Dodał: Sandra »   Thu 22-01-2015 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Pięciogwiazdkowy Faralda NDSM Crane, niezwykle oryginalny hotel położony w północnym Amsterdamie.
Architekt Edwin Kornmann Rudi zachwycony potencjałem zabytkowego żurawia, wyobraził sobie… przystań dla najbardziej wymagających gości. W ciągu trzech lat, pod okiem konserwatorów zabytków, piękny dźwig zmieniał się w podniebny Faralda NDSM Crane Hotel.
Każdy z trzech apartamentów ulokowanych na dźwigu – Mystique Suite, Secret Suite oraz Free Spirit Suite – ma swój oryginalny styl.
Uwagę zwraca oryginalna kabina kontrolna dźwigu przekształcona w jeden z pokoi a także… taras z widokiem na miasto. Na ostatnim piętrze hotelu czeka na gości wanna spa SportX od Villeroy & Boch.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 0
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Felgi .
Felgi .
Został zaatakowany przez lamparda
Został zaatakowan..
Potworność!
Potworność!
Do pracy, z dziećmi
Do pracy, z dzieć..
Miniatury do Apokalipsy
Miniatury do Apok..
Naczyniaki.
Naczyniaki.
Reklamy
Galeria zdjęć
Gwen Murphy  Foot Fetish Laetitia Casta w bardzo  prześwitującej kreacji Rosyjska łódż podwodna z 1720 roku Śmieszne i ciekawe zdjęcia Nietypowe wypadki drogowe Geoduck-afrodyzjak Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie w Vancouver Wysadzenie mostu Miasto grzechotników. Kawa pozyskiwana z odchodów łaskuna muzanga Kot bez nosa Slumsy w centrum Kijowa Wielki głód na Ukrainie, Hołodomor Gomata - napój z moczu świętych krów Luki kanalizacyjne w Japonii Zabawy perspektywą Zabawne trumny z Ghany Do czego może przydać się laptop?
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1883
Tapety