Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 4 2695
Inne »
Avatar
Historia wirtualnej miłości
Dodał: Lolita »   Mon 30-04-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Na ekranie komputera, wyglądali jak gwiazdy filmowe. On miał tatuaże, opalony, z kaloryferkiem. Ona - smukła piękność. W rzeczywistości Maryja i Jay Coulbeck wyglądali trochę inaczej.
Maryja- 44-letnia matka dwójki dzieci, nie zbyt szczupła. Jay - 41-letni kierowca ciężarówki. Ale to nie miało znaczenia. Zakochali się w sobie w wirtualnej grze, a następnie w prawdziwym życiu, wzięli ślub i są razem bardzo szczęśliwi.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 7
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
300000 obserwowanych ptaków
300000 obserwowan..
Najbardziej zanieczyszczone miasto świata
Najbardziej zanie..
Lekcja tolerancji w brytyjskiej szkole
Lekcja tolerancji..
Sprawdz czy masz kosmate mysli
Sprawdz czy masz ..
Jak zaskoczyć dziewczynę?
Jak zaskoczyć dzi..
Całe życie w klatce
Całe życie w klat..
Reklamy
Galeria zdjęć
Dom z butelek T-shirty dla fanów gier komputerowych Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Potrójna wpadka na wybiegu Śmieszne i ciekawe zdjęcia Śmieszne i ciekawe zdjęcia Eminemowi nie spodobał tyłek Sachy Barona Cohena Śmieszne i ciekawe zdjęcia Rekreacje i parodie na 'Mona Liza' Rancho dla kotów Kompilacja pijanych ludzi i ich wpadek Czeski piłkarz, fryzura amerykańskich rednecków Monkey Light, wyświetlacze na koła roweru . Szalony tuning Imprezka... Mickey Rourke po operacji plastycznej Najgorszy gang na świecie. Mara Salvatrucha (MS-13). Najdziwniejsze modyfikacje ciała
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 531
Tapety