Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 26 890
Avatar
Historia sparaliżowanego pieska z happy endem
Dodał: Speed »   Wed 26-11-2014 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
W trakcie swojej podróży po Tajlandii, Meagan Penman spotkała na plaży psa, który ciągnął za sobą po piasku tylne łapki Kobieta postanowiła mu pomóc . Pies był w bardzo złym stanie, a w dodatku nie udało się znaleźć dla niego schroniska w Tajlandii, które mogłoby się nim zaopiekować. Meagan nie mogła psiaka zatrzymać, ale to właśnie dzięki niej Leo (bo tak został nazwany) trafił do Kanady, gdzie znalazł nową, kochającą rodzinę.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 1
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
 Rzeźby Seiko Kato
Rzeźby Seiko Kato
Nagły atak tygrysa
Nagły atak tygrys..
Z forda została prawie miazga!
Z forda została p..
Centymetry od tragedii
Centymetry od tra..
Klozetowa sztuka
Klozetowa sztuka
  Tornado w Chinach  zabiło  25 osób
Tornado w China..
Reklamy
Galeria zdjęć
Kawa z mlekiem Statki wyrzucone na ląd Zabawne zwierzęta. Skutki wycieku ropy w Zatoce Meksykańskiej Wulkan Ramen Burger Zabawkowe sanktuarium Trenerzy na mundialu Śmieszne i ciekawe zdjęcia Rower , który można   owinąć... Koty. Wtedy i teraz Zdjęcia typu WTF z Twittera cz.II Steampunkowe  Nintendo Pyramida phantom Konkurs na najlepszą pupę Miss Reef. Kwiaty z modeliny Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Nowe mundury ukraińskich policjantów ruchu drogowego
Najnowsze sondaże
36,0%
17,6%
11,2%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 528
Tapety