Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 3 2320
Inne »
Avatar
Guiyu- najbardziej zatrute miejsce na planecie
Dodał: Wiki »   Fri 17-08-2012 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

W powietrzu rozchodzi się akrylowy smród z palonych przewodów od starych komputerów. Kobiety podpiekają na kuchence węglowej płytki z obwodów elektronicznych. Tysiące robotników bez masek i ubrań ochronnych tłucze młotkami kineskopy, by odzyskać z nich szkło i metale. Wdychają unoszący się ołowiany pył.
Miedź, srebro i złoto są odzyskiwane z elektronicznych odpadków przez wytapianie i kąpiele w kwasach...Tak odzyskują drogocenne metali w Chinach na największym cmentarzysku urządzeń elektronicznych na świecie
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Tuning w pakistańskim stylu
Tuning w pakistań..
Mała małpka domowa
Mała małpka domow..
Statek demoluje molo.
Statek demoluje m..
Wrestling
Wrestling
Mundial2010
Mundial2010
Żółty jak arbuz
Żółty jak arbuz
Reklamy
Galeria zdjęć
Pantofelki  z ....zarostem Playing with Focus czyli zabawa z ostrością Samomumifikacja. Sokushinbutsu Części garderoby ... z drewna Schudł w ciągu roku 111kilogramów. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Retro wypadki Mgła nad Wielkim Kanionem Kolorado Więcej niż tylko zdjęcia  Gia Marie Carangi Chiński fast-food Strażak uratował psa metodą usta-usta Samochody  po przejściu burzy lodowej Aelita Andre  najmłodsza profesjonalna malarka na świecie. Szyte szklo Akcja anty-grypa w Kijowie Zdjęcia typu WTF Już waży 273 kg, a chce dojść do 570.
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1883
Tapety