Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 6 7603
Inne »
Avatar
Głodomór na Ukrainie w latach 1932-1933
Dodał: sagan »   Mon 18-04-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Coraz częściej Ukraina powraca do tematu Głodomoru, który miał miejsce w latach 1932-1933.Tak jak Hitler chciał wyniszczyć Żydów jako naród, tak Stalin chciał postąpić z Ukraińcami. Projekt wielkiego dyktatora został wcielony w życie. Choć na połowę, ale tak się stało. Stalin naprawdę zmienił genetyczny kod nacji. Dlaczego właśnie Ukraina? A to dlatego, że Ukraina była bardziej niepokorna tak jak Polska wobec Rosyjskiego i Radzieckiego Imperium. Jednocześnie nie było to jak w Holokauście mordowanie wprost, kiedy człowiek mógł przynajmniej przeciwstawić się czy chociażby godnie umrzeć. Komunistyczna Rosja zabijała Ukrainę powoli przekształcając naród do zwierzęcego bytu istnienia, który nie miał możliwości dać oporu. Stąd liczne świadectwa o kanibalizmie nawet wśród krewnych.
W 1937 roku odbył się spis ludności; największy demograficzny spadek ujawnił się na Ukrainie. Stalin wydał rozkaz utajnienia materiałów dot. spisu ludności, a tych, kto je przeprowadzał kazał rozstrzelać. Opublikowane dane spisu 1937 roku pokazują, że ilość ludności na Ukrainie zmniejszyła się o 3 miliony.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Kłusownik zastrzelił wilczycę dla zabawy.Drastyczne foto
Kłusownik zastrze..
Prototyp Shreka
Prototyp Shreka
Dojedziemy, jako tako.
Dojedziemy, jako ..
Brutalny skok
Brutalny skok
Dzieciaki
Dzieciaki
Tiffany Claus - sobowtór Angeliny Jolie
Tiffany Claus - s..
Reklamy
Galeria zdjęć
Za kulisami kultowych filmów 200 lat niepodległości Meksyku Śmieszne zdjęcia na dobry humor Nieudany make-up. Śmieszne i ciekawe zdjęcia 30. rocznica śmierci Johna Lennona Dziewczyna została ugryziona w ucho przez Pustelnika Brunatnego Olbrzymi brzuch ze zwisającym  fałdem Gdzieś w Chinach Miejskie sceny wykonane  z tektury. Cyberpunkowe rzeźby Stephane Halleux Nogi i hot-dogi Chiński farmer wybudował  siedmiopiętrowy dom z gliny, drewna i cegieł. Pomysły na bałwana Nie wierz własnym oczom! Twórczość chorych psychicznie Impreza się udała Grecki Mirage 2000 wyciągnięty z dna morza
Najnowsze sondaże
8,1%
25,7%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1878
Tapety