Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 6 7361
Inne »
Avatar
Głodomór na Ukrainie w latach 1932-1933
Dodał: sagan »   Mon 18-04-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Coraz częściej Ukraina powraca do tematu Głodomoru, który miał miejsce w latach 1932-1933.Tak jak Hitler chciał wyniszczyć Żydów jako naród, tak Stalin chciał postąpić z Ukraińcami. Projekt wielkiego dyktatora został wcielony w życie. Choć na połowę, ale tak się stało. Stalin naprawdę zmienił genetyczny kod nacji. Dlaczego właśnie Ukraina? A to dlatego, że Ukraina była bardziej niepokorna tak jak Polska wobec Rosyjskiego i Radzieckiego Imperium. Jednocześnie nie było to jak w Holokauście mordowanie wprost, kiedy człowiek mógł przynajmniej przeciwstawić się czy chociażby godnie umrzeć. Komunistyczna Rosja zabijała Ukrainę powoli przekształcając naród do zwierzęcego bytu istnienia, który nie miał możliwości dać oporu. Stąd liczne świadectwa o kanibalizmie nawet wśród krewnych.
W 1937 roku odbył się spis ludności; największy demograficzny spadek ujawnił się na Ukrainie. Stalin wydał rozkaz utajnienia materiałów dot. spisu ludności, a tych, kto je przeprowadzał kazał rozstrzelać. Opublikowane dane spisu 1937 roku pokazują, że ilość ludności na Ukrainie zmniejszyła się o 3 miliony.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Wredne wskazówki. Jak pozbyć się  kolegi swojego chłopaka?
Wredne wskazówki...
Chiny - szkoła podstawowa.
Chiny - szkoła po..
Rzeźba z chleba
Rzeźba z chleba
Tir zmiażdżył Skodę Felicję
Tir zmiażdżył Sko..
Skok krokodyla
Skok krokodyla
Żywcem zamurowani
Żywcem zamurowani
Reklamy
Galeria zdjęć
Rihanna podczas koncertu w Belgii Pociąg zderzył się z ciężarówką przewożącą drewno Peron 9 i3 /4 Buty z lat 30-tych Wybuchły dwie cieżarówki z dynamitem Heterochromia Wielkanocne drzewo Graffiti w stylu Banksyego w Symferopolu Niestandardowe metody nauczania w Azji Śmieszne i ciekawe zdjęcia Simba i Timon Fotobomby cz. 19 Zlata, kobieta -wąż w kalendarzu na 2014 Emo mutant Ślub  z wykorzystaniem jetpacków - odrzutowych plecaków Katastrofa kolejowa na wschodzie Indii Rysunki na śniegu Skuter śnieżny Hima. Koncept
Najnowsze sondaże
35,8%
17,8%
11,3%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 523
Tapety