Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 6 7282
Inne »
Avatar
Głodomór na Ukrainie w latach 1932-1933
Dodał: sagan »   Mon 18-04-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Coraz częściej Ukraina powraca do tematu Głodomoru, który miał miejsce w latach 1932-1933.Tak jak Hitler chciał wyniszczyć Żydów jako naród, tak Stalin chciał postąpić z Ukraińcami. Projekt wielkiego dyktatora został wcielony w życie. Choć na połowę, ale tak się stało. Stalin naprawdę zmienił genetyczny kod nacji. Dlaczego właśnie Ukraina? A to dlatego, że Ukraina była bardziej niepokorna tak jak Polska wobec Rosyjskiego i Radzieckiego Imperium. Jednocześnie nie było to jak w Holokauście mordowanie wprost, kiedy człowiek mógł przynajmniej przeciwstawić się czy chociażby godnie umrzeć. Komunistyczna Rosja zabijała Ukrainę powoli przekształcając naród do zwierzęcego bytu istnienia, który nie miał możliwości dać oporu. Stąd liczne świadectwa o kanibalizmie nawet wśród krewnych.
W 1937 roku odbył się spis ludności; największy demograficzny spadek ujawnił się na Ukrainie. Stalin wydał rozkaz utajnienia materiałów dot. spisu ludności, a tych, kto je przeprowadzał kazał rozstrzelać. Opublikowane dane spisu 1937 roku pokazują, że ilość ludności na Ukrainie zmniejszyła się o 3 miliony.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Podobni celebryci
Podobni celebryci
Latające koty
Latające koty
Niechlubny rekord. Trafił do więzienia po raz...99.
Niechlubny rekord..
Noworodek w śmietniku w toalecie.
Noworodek w śmiet..
Niezwykłe postaci z kreskówek
Niezwykłe postaci..
Tarcza Kapitana Ameryki
Tarcza Kapitana A..
Reklamy
Galeria zdjęć
Tesknota za studiami Claude & Francois-Xavier Lalanne, inspiracja naturą Pyton pożarł chihuahua . Niespodzianka w toalecie Rumuńscy cyganie Oko Afryki Magazyn rekwizytów z Hollywood Portrety sławnych ludzi zrobione na palcach Cenzura w sporcie Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Bardzo długie paznokcie. Most na górze Aiguille du Midi. Ariana Steinhof  modelka o pełniejszych kształtach. Kim Petras - transseksualista Zakamuflowane wieże telefonii komórkowej w USA Ta praca nie należy do najprzyjemniejszych. Pomysłowosć chińskich żebraków Galeria absurdów budowlanych
Najnowsze sondaże
19,6%
13,0%
26,8%
40,6%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 515
Tapety