Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 6 7485
Inne »
Avatar
Głodomór na Ukrainie w latach 1932-1933
Dodał: sagan »   Mon 18-04-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Coraz częściej Ukraina powraca do tematu Głodomoru, który miał miejsce w latach 1932-1933.Tak jak Hitler chciał wyniszczyć Żydów jako naród, tak Stalin chciał postąpić z Ukraińcami. Projekt wielkiego dyktatora został wcielony w życie. Choć na połowę, ale tak się stało. Stalin naprawdę zmienił genetyczny kod nacji. Dlaczego właśnie Ukraina? A to dlatego, że Ukraina była bardziej niepokorna tak jak Polska wobec Rosyjskiego i Radzieckiego Imperium. Jednocześnie nie było to jak w Holokauście mordowanie wprost, kiedy człowiek mógł przynajmniej przeciwstawić się czy chociażby godnie umrzeć. Komunistyczna Rosja zabijała Ukrainę powoli przekształcając naród do zwierzęcego bytu istnienia, który nie miał możliwości dać oporu. Stąd liczne świadectwa o kanibalizmie nawet wśród krewnych.
W 1937 roku odbył się spis ludności; największy demograficzny spadek ujawnił się na Ukrainie. Stalin wydał rozkaz utajnienia materiałów dot. spisu ludności, a tych, kto je przeprowadzał kazał rozstrzelać. Opublikowane dane spisu 1937 roku pokazują, że ilość ludności na Ukrainie zmniejszyła się o 3 miliony.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Ginekolog.
Ginekolog.
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy
Zabawne i ciekawe..
Ma na czym siedzieć!
Ma na czym siedzi..
Like a boss (Niczym szef)
Like a boss (Nicz..
Największy lodowy labirynt
Największy lodowy..
Meblościanka dla mężczyzn
Meblościanka dla ..
Reklamy
Galeria zdjęć
River Fleet podziemna rzeka w Londynie Nieudane zdjęcia z portali społecznościowych Niezwykły portret Stevea Jobsa Bardzo szczęśliwy piesek. Kailash - siedziba boga Śiwy- góra którą nikt nie zdobył Słodkie fretki Międzynarodowy konkurs  fryzur w stylu Afro Keith Thompson. Śmieszne foto   Mrówki i  Pepsi Zmarł najmniejszy człowiek świata! Młyny wodne Dziadek-kulturysta zginął w drodze na zawody. Pogrzeb operatora spycharki W obronie mrowiska Dutchess,ślepy pies, który pomaga osobam z autyzmem.  Klienci amerykańskiej sieci Walmart Uciekał policji, wjechał na słup
Najnowsze sondaże
19,8%
13,3%
26,5%
40,4%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 520
Tapety