Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2552
Avatar
Frieze Art Fair 2010. Noc przed otwarciem
Dodał: gaga »   Sat 16-10-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Przy wejściu do olbrzymiego pawilonu londyńskich targów Frieze umieszczono tablicę z danymi statystycznymi: ile ton stali, drewna itd. użyto do jego konstrukcji. Organizatorzy są najwyraźniej dumni z rozmachu przedsięwzięcia. Rzeczywiście, zarówno skala imprezy jak i sprawność organizacyjna są imponujące.W namiocie w Regents Park prezentuje się 150 galerii, które w ciągu 4 dni zobaczy kilkadziesiąt tysięcy zwiedzających. Machina targowa działa bez zarzutu, napędzana dodatkowo przez rozentuzjazmowane media. Na kilka październikowych dni kolekcjonerstwo, zwiedzanie wystaw i dyskusje o sztuce współczesnej zyskują tu rangę sportu narodowego. Stawia się znak równości między sztuką a popkulturą.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Wytatuowane dziecko
Wytatuowane dziec..
Zmarł Michael Jackson
Zmarł Michael Jac..
Wiewiórki w aucie urządziły sobie magazyn.
Wiewiórki w aucie..
Transport samochodów z miejsca kolizji
Transport samocho..
Wypadki drogowe zarejestrowane przez Google Street View
Wypadki drogowe z..
Pionowy ogród Patricka Blanca, Madryt.
Pionowy ogród Pat..
Reklamy
Galeria zdjęć
Dziwne bandaże Naturalny jedwab Latający smok Kreatywne plecaki Zdjęcia typu WTF Mamy Najstarszy Kubańczyk swiętuje 111 urodziny Śmieszne i ciekawe zdjęcia Zawartość torebek i kieszeni   Wystarczy wierzyć w siebie. Szokująca kampania antynikotynowa w UK Zdjecia cz.1 Body art sprzed 100 lat Dom w stylu jaskiniowym. Pomylił rzekę z drogą Krajobraz Denksiya - kolorowe góry Chin Zagadka dnia Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia.
Najnowsze sondaże
35,9%
17,6%
11,2%
35,3%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 527
Tapety