Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 2590
Avatar
Frieze Art Fair 2010. Noc przed otwarciem
Dodał: gaga »   Sat 16-10-2010 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Przy wejściu do olbrzymiego pawilonu londyńskich targów Frieze umieszczono tablicę z danymi statystycznymi: ile ton stali, drewna itd. użyto do jego konstrukcji. Organizatorzy są najwyraźniej dumni z rozmachu przedsięwzięcia. Rzeczywiście, zarówno skala imprezy jak i sprawność organizacyjna są imponujące.W namiocie w Regents Park prezentuje się 150 galerii, które w ciągu 4 dni zobaczy kilkadziesiąt tysięcy zwiedzających. Machina targowa działa bez zarzutu, napędzana dodatkowo przez rozentuzjazmowane media. Na kilka październikowych dni kolekcjonerstwo, zwiedzanie wystaw i dyskusje o sztuce współczesnej zyskują tu rangę sportu narodowego. Stawia się znak równości między sztuką a popkulturą.


Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 3
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Szczęśliwy koniec dla kolumbijskiego motocyklisty
Szczęśliwy koniec..
Remake znanych obrazów
Remake znanych ob..
NIETYPOWE ŚLUBY I WESELA
NIETYPOWE ŚLUBY I..
Kolejna śmieszna reklama z Japonii
Kolejna śmieszna ..
Najgorsze tatuaże
Najgorsze tatuaże
Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia 30 fotek
Śmieszne i po pro..
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia Sześciolatek wyrzutkiem społeczeństwa Skały o kształtach zwierząt i nie tylko Stos starych lalek Barbie jako gigantyczna fala. Hitler – świętym? Arktyczny Surfing Krokodyl chciał pożreć kosiarkę Czy to nowy kanon piękna? Niezwykła przyjaźń! Śmieszne zdjęcia  Saverio Truglia (33 foto) Rzeźba z chleba Absurdy budowlane Obrazy, które wprowadzą twój umysł w zakłopotanie Rodzicem być... Andr the Giant-ósmy cud świata Konkurs na najbardziej niezwykły pocalunek Katastrofa kolejowa na wschodzie Indii Smok z Komodo.
Najnowsze sondaże
8,1%
25,7%
7,6%
51,6%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1877
Tapety