Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 5 17415
Inne »
Avatar
Frank Lentini, człowiek z trzema nogami
Dodał: omniks »   Sun 25-12-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Fancesco Lentini urodził się w 1889 w Syrakuzie na Sycylii, w rodzinie z jedenaściorgiem dzieci. Był wychowywany przez ciotkę po tym, jak jego rodzice nie zaakceptowali jego deformacji (Fancesco urodził się z trzema nogami, czterema stopami, 16 palcami u nóg i dwojgiem par sprawnych genitaliów).. W wieku dziewięciu lat, po opuszczeniu domu dla niepełnosprawnych dzieci, w którym umieściła go ciotka, Frank wyjechał do Stanów Zjednoczonych, aby włączyć się do showbiznesu. Obywatelstwo amerykańskie otrzymał dopiero w wieku 30 lat. Poślubił kobietę o imieniu Theresa Murray i miał z nią czwórkę dzieci - Natale, Franka, Jamesa i Jennie. Umarł w swoim domu na Florydzie w 1966r.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 5
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Jak Vladimir Putin gra na fortepianie
Jak Vladimir Puti..
urodzone w 2008 cz.II
urodzone w 2008 c..
A kiedy nadchodzi pora na sen...
A kiedy nadchodzi..
Słoniowatość
Słoniowatość
Ukrainka ukamienowana na śmierć
Ukrainka ukamieno..
Tuning Opla Kadetta
Tuning Opla Kadet..
Reklamy
Galeria zdjęć
Najlepszy strój Halloween 2010 Plaga meduz w Izraelu Znaleziono ciała 26 kobiet i 21 dzieci (+18) Makeupowe porażki Nurkujące psiaki Jak on tam wlazł? Tropikalny raj w centrum metropolii. Cenote na Jukatanie Śmieszne i ciekawe zdjęcia Pojazd hybrid Pieski śpią ... Najlepsze lotnisko świata. Port lotniczy Seul-Inczhon Jak oszczędzać na paliwie?  Fotomanipulacje. Etalon brazylijskiej piękności – Andressa  Soares. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Samolot lądował z 2 metrową dziurą w kadłubie! Rzeźby zrobione ze starych opon
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,1%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 530
Tapety