Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 12 2642
Avatar
Festiwal okrucieństwa w Yulin
Dodał: Sandra »   Sat 16-04-2016 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Nie pomogła kampania obrońców zwierząt, którzy od wielu dni próbowali storpedować festiwal psiego mięsa w Yulin na południu kraju.

Za Wielkim Murem nie brakuje amatorów psiego i kociego mięsa, którzy wierzą, że ma ono właściwości rozgrzewające i leczy impotencję. Powołują się też na starożytną tradycję - w Chinach raczono się psami ponad 2 tys. lat temu, za dynastii Han.

Sam festiwal w Yulin zainaugurowano w 2009 r. Od początku był krytykowany. Trwa jednak do dziś, bo bronią go handlarze, restauratorzy i amatorzy psiego i kociego mięsa. To tłumaczy fakt, że choć po międzynarodowych protestach miejscowy rząd wycofał swoje poparcie dla imprezy, i tak się odbyła. Urzędnicy tłumaczyli, że nie mogą jej zakazać, bo według chińskiego prawa spożywanie psów i kotów jest legalne

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Kłusownik zastrzelił wilczycę dla zabawy.Drastyczne foto
Kłusownik zastrze..
Prototyp Shreka
Prototyp Shreka
Dojedziemy, jako tako.
Dojedziemy, jako ..
Brutalny skok
Brutalny skok
Dzieciaki
Dzieciaki
Tiffany Claus - sobowtór Angeliny Jolie
Tiffany Claus - s..
Reklamy
Galeria zdjęć
Za kulisami kultowych filmów 200 lat niepodległości Meksyku Śmieszne zdjęcia na dobry humor Nieudany make-up. Śmieszne i ciekawe zdjęcia 30. rocznica śmierci Johna Lennona Dziewczyna została ugryziona w ucho przez Pustelnika Brunatnego Olbrzymi brzuch ze zwisającym  fałdem Gdzieś w Chinach Miejskie sceny wykonane  z tektury. Cyberpunkowe rzeźby Stephane Halleux Nogi i hot-dogi Chiński farmer wybudował  siedmiopiętrowy dom z gliny, drewna i cegieł. Pomysły na bałwana Nie wierz własnym oczom! Twórczość chorych psychicznie Impreza się udała Grecki Mirage 2000 wyciągnięty z dna morza
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,1%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 530
Tapety