Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 11 2123
Avatar
Festiwal okrucieństwa w Yulin
Dodał: Sandra »   Sat 16-04-2016 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Nie pomogła kampania obrońców zwierząt, którzy od wielu dni próbowali storpedować festiwal psiego mięsa w Yulin na południu kraju.

Za Wielkim Murem nie brakuje amatorów psiego i kociego mięsa, którzy wierzą, że ma ono właściwości rozgrzewające i leczy impotencję. Powołują się też na starożytną tradycję - w Chinach raczono się psami ponad 2 tys. lat temu, za dynastii Han.

Sam festiwal w Yulin zainaugurowano w 2009 r. Od początku był krytykowany. Trwa jednak do dziś, bo bronią go handlarze, restauratorzy i amatorzy psiego i kociego mięsa. To tłumaczy fakt, że choć po międzynarodowych protestach miejscowy rząd wycofał swoje poparcie dla imprezy, i tak się odbyła. Urzędnicy tłumaczyli, że nie mogą jej zakazać, bo według chińskiego prawa spożywanie psów i kotów jest legalne

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Co robią rosyjscy nastolatkowie, gdy się nudzą
Co robią rosyjscy..
Życie dzieci w Chinach
Życie dzieci w Ch..
Naprawiłem to!
Naprawiłem to!
Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy
Zabawne i ciekawe..
Zaklinacz żmiję , kwalifikuje egzemplarze do pracy
Zaklinacz żmiję ,..
Obrazki z kolorowego piasku
Obrazki z kolorow..
Reklamy
Galeria zdjęć
Chiny. Przedszkolanka znęcała się nad dziećmi 44-letnia Lacey Wildd wciąż powiększa piersi Najdłuższy labirynt na świecie, Longleat Hedge Cuda logistyki. Drzewa zamiast płótna Oryginalny PUB Priscilla Russo- krolowa botoksu  T’Spookhuys bar okultystyczny lub dom 1000 duchów. Śmieszne i ciekawe zdjęcia Halloweenowe kreacje dla piesków Po dyskotece w Newcastle Statki do przewozu ładunków wielkogabarytowych Niewidoczny piesek Najbardziej niezwykłe pojazdy klientów mcDonalda Implanty piersi zrujnowały jej życie  Przygotowania do parady roż w Pasadenie Tak mieszka projektant iPoda i iPhone'a. Chiny walczą z wadami postawy u dzieci
Najnowsze sondaże
8,2%
25,8%
7,7%
51,4%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1835
Tapety