Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
- 11 2241
Avatar
Festiwal okrucieństwa w Yulin
Dodał: Sandra »   Sat 16-04-2016 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »
Nie pomogła kampania obrońców zwierząt, którzy od wielu dni próbowali storpedować festiwal psiego mięsa w Yulin na południu kraju.

Za Wielkim Murem nie brakuje amatorów psiego i kociego mięsa, którzy wierzą, że ma ono właściwości rozgrzewające i leczy impotencję. Powołują się też na starożytną tradycję - w Chinach raczono się psami ponad 2 tys. lat temu, za dynastii Han.

Sam festiwal w Yulin zainaugurowano w 2009 r. Od początku był krytykowany. Trwa jednak do dziś, bo bronią go handlarze, restauratorzy i amatorzy psiego i kociego mięsa. To tłumaczy fakt, że choć po międzynarodowych protestach miejscowy rząd wycofał swoje poparcie dla imprezy, i tak się odbyła. Urzędnicy tłumaczyli, że nie mogą jej zakazać, bo według chińskiego prawa spożywanie psów i kotów jest legalne

Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 4
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Casting na klony seksownych tancerek z Pussycat Dolls.
Casting na klony ..
 Nauczycielka pobiła 13-letniego ucznia
Nauczycielka pob..
recepta na kryzys
recepta na kryzys
Śmieszne i ciekawe zdjęcia
Śmieszne i ciekaw..
Suknie z kwiatów
Suknie z kwiatów
Rekordowe picie piwa
Rekordowe picie p..
Reklamy
Galeria zdjęć
Paris Fashion Week . Dziecięcy pokój marzeń Więcej niż zdjęcia Śmieszne i ciekawe zdjęcia Rezerwat  Williama Rickettsa Opuszczony szpital Beelitz Heilstatten Tak wyglada skóra po uderzeniu piorunem Demoniczny makeup Nikki Shelley Sleeveface - zabawa z okładkami płyt w Czarodziejskim Świecie Harry'ego Pottera Ciekawe Zdjęcia Samolotów na tle księżyca i słońca Gwiazdy bez brwi Świetlne graffiti Sześciolatek ma 31 palców Zabawne zwierzęta Rysunki dzieci z autyzmem Skalne klasztory Inkermanu Blondynka vs Hummer
Najnowsze sondaże
35,8%
17,8%
11,3%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 523
Tapety