Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 6 32141
Avatar
Eminemowi nie spodobał tyłek Sachy Barona Cohena
Dodał: kwakier »   Tue 02-06-2009 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »


Cohen, przebrany za postać Brna, austriackiego dziennikarza-geja, opuścił się na linie z sufitu i wylądował pośladkami prosto na twarzy Eminema. Ochroniarze rapera pospieszyli mu z pomocą, próbując zdjąć komika z kolegi, podczas, gdy Eminem szastał przekleństwami. Kiedy w końcu artysta uwolnił się od wyposażonego w skrzydła Cohena, wstał i wściekły wyszedł z sali.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 17
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Felgi .
Felgi .
Został zaatakowany przez lamparda
Został zaatakowan..
Potworność!
Potworność!
Do pracy, z dziećmi
Do pracy, z dzieć..
Miniatury do Apokalipsy
Miniatury do Apok..
Naczyniaki.
Naczyniaki.
Reklamy
Galeria zdjęć
Gwen Murphy  Foot Fetish Laetitia Casta w bardzo  prześwitującej kreacji Rosyjska łódż podwodna z 1720 roku Śmieszne i ciekawe zdjęcia Nietypowe wypadki drogowe Geoduck-afrodyzjak Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie w Vancouver Wysadzenie mostu Miasto grzechotników. Kawa pozyskiwana z odchodów łaskuna muzanga Kot bez nosa Slumsy w centrum Kijowa Wielki głód na Ukrainie, Hołodomor Gomata - napój z moczu świętych krów Luki kanalizacyjne w Japonii Zabawy perspektywą Zabawne trumny z Ghany Do czego może przydać się laptop?
Najnowsze sondaże
36,2%
17,5%
11,1%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 531
Tapety