Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 2076
Avatar
Elastyczny 67-latek
Dodał: monika »   Sat 05-11-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Gao Minyuan, 67-letni Chińczyk zaczął ją praktykować jogę dopiero w wieku 60 lat. Zaczęło się od bólu nóg i pleców, co zmusiło go do zwolnienia się z pracy w hucie. Natknął się wtedy na książkę, w której przeczytał że rozciąganie ciała każdego dnia przedłuża życie człowieka o dziesięć lat. I zaczął ćwiczyć, od sześciu do ośmiu godzin dziennie. Dziś jego ciało jest niezwykle elastyczne - potrafi podniesioną wysoko nogę otoczyć ramionami i z tej pozycji przejść do szpagatu, i to z szerokim uśmiechem na twarzy, bo dzięki jodze pan Gao jest cały czas w wyśmienitym nastroju.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Złodziejaszki
Złodziejaszki
Pierwszy na świecie podwójny przeszczep rąk
Pierwszy na świec..
Człowiek orkiestra +  Roland Music Atelier Organ
Człowiek orkiestr..
Zabawne koszulki
Zabawne koszulki
Dziwny Motor Bike
Dziwny Motor Bike
Jednoślad bojowy
Jednoślad bojowy
Reklamy
Galeria zdjęć
Jaki zrobić dobry biurowy zart ? cd. Infiorata ,święto kwiatów we Włoszech Narodowe Stowarzyszenie Szerzenia Akceptacji dla Grubasów Sprawdz czy masz kosmate mysli Mafia węglowa w Chinach Na plaży, w Chinach Boliwia, święto czaszek Ona ma 78 lat Owca za 5 mln. złotych  GoldVish – najdroższy telefon Sprzęt do produkcji bimbru Statki w butelkach Co jest wewnątrz Statui Wolności? Co one robią?? Jak myślicie, Jak zrobić żabę z arbuza Nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie 3-metrowy rekin. Tuż obok surferów Kreatywne domki dla kotów
Najnowsze sondaże
8,1%
25,9%
7,7%
51,4%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1854
Tapety