Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 2184
Avatar
Elastyczny 67-latek
Dodał: monika »   Sat 05-11-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Gao Minyuan, 67-letni Chińczyk zaczął ją praktykować jogę dopiero w wieku 60 lat. Zaczęło się od bólu nóg i pleców, co zmusiło go do zwolnienia się z pracy w hucie. Natknął się wtedy na książkę, w której przeczytał że rozciąganie ciała każdego dnia przedłuża życie człowieka o dziesięć lat. I zaczął ćwiczyć, od sześciu do ośmiu godzin dziennie. Dziś jego ciało jest niezwykle elastyczne - potrafi podniesioną wysoko nogę otoczyć ramionami i z tej pozycji przejść do szpagatu, i to z szerokim uśmiechem na twarzy, bo dzięki jodze pan Gao jest cały czas w wyśmienitym nastroju.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Obrazy malowane światłem
Obrazy malowane ś..
Głupota ludzka czasami nie zna granic
Głupota ludzka cz..
Tatuaż fana  gier komputerowych
Tatuaż fana gier..
Po kilkunastu operacjach plastycznych
Po kilkunastu ope..
Kanony piękna kobiety na przełomie XIX i XX wieku.
Kanony piękna kob..
99 słów na określenie piersi
99 słów na określ..
Reklamy
Galeria zdjęć
Wiocha.ru Przyjaciele Chińscy żebracy Śmieszne i ciekawe zdjęcia Klienci Wal-Mart. Zabawne zwierzęta. Dzieci zombie Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Reklama na autobusach Produkcja implantów piersi Dziwne dekoracje ogrodowe Małe módliszki Zabawny photoshop Co teraz? Niesamowicie realistyczne rzeźby z drewna. Najdłuższe włosy świata Mały domek na prerii. Zamaskowany przed Indianami Przejazd zamknięty
Najnowsze sondaże
8,1%
25,6%
7,6%
51,7%
Śmieszne
Makabryczne
Czekawoski
Rozrywka
Dla dorosłych 18+
Wszystkie poza Makabryczne
Inne
Total votes: 1882
Tapety