Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 2110
Avatar
Elastyczny 67-latek
Dodał: monika »   Sat 05-11-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Gao Minyuan, 67-letni Chińczyk zaczął ją praktykować jogę dopiero w wieku 60 lat. Zaczęło się od bólu nóg i pleców, co zmusiło go do zwolnienia się z pracy w hucie. Natknął się wtedy na książkę, w której przeczytał że rozciąganie ciała każdego dnia przedłuża życie człowieka o dziesięć lat. I zaczął ćwiczyć, od sześciu do ośmiu godzin dziennie. Dziś jego ciało jest niezwykle elastyczne - potrafi podniesioną wysoko nogę otoczyć ramionami i z tej pozycji przejść do szpagatu, i to z szerokim uśmiechem na twarzy, bo dzięki jodze pan Gao jest cały czas w wyśmienitym nastroju.












Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
 Statek z klocków LEGO
Statek z klocków..
Tajskie sprzedawczyni orzechów betel
Tajskie sprzedawc..
Skuter śnieżny Hima. Koncept
Skuter śnieżny Hi..
Czyż to nie jest żenujące?
Czyż to nie jest ..
Ważył  zaledwie 275 gramów.
Ważył zaledwie 2..
Wytłumacz te zdjęcia
Wytłumacz te zdję..
Reklamy
Galeria zdjęć
Śmieszne i ciekawe zdjęcia Muzeum ludzkiego ciała Śmieszne i po prostu fajne zdjęcia. Śmieszne zdjęcia  z pomnikami Lawina blotna w Kolumbii Bawił się w połykacza ognia  spalił sobie twarz W krainie snu Zdjęcia zrobione w odpowiednim momencie. Drugie życie płyt winylowych W d.u.p.i.e Obeliksa łódź podwodna do... przemytu narkotyków Muzeum Porsche w Stuttgarcie, w Niemczech. Samobójstwo astronauty – seria zdjęć  Neila Dacosta Zawsze i wszędzie razem Najgorsze tatuaże na twarzy Ogromna dziura w Malmberget Podsumowanie roku 2010 Wie, jak wyglądać strasznie i nieprzyjaźnie.
Najnowsze sondaże
19,8%
13,3%
26,5%
40,4%
Gifki
Tapety
Wideo
Zdjęcia
Total votes: 520
Tapety