Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 2141
Avatar
Elastyczny 67-latek
Dodał: monika »   Sat 05-11-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Gao Minyuan, 67-letni Chińczyk zaczął ją praktykować jogę dopiero w wieku 60 lat. Zaczęło się od bólu nóg i pleców, co zmusiło go do zwolnienia się z pracy w hucie. Natknął się wtedy na książkę, w której przeczytał że rozciąganie ciała każdego dnia przedłuża życie człowieka o dziesięć lat. I zaczął ćwiczyć, od sześciu do ośmiu godzin dziennie. Dziś jego ciało jest niezwykle elastyczne - potrafi podniesioną wysoko nogę otoczyć ramionami i z tej pozycji przejść do szpagatu, i to z szerokim uśmiechem na twarzy, bo dzięki jodze pan Gao jest cały czas w wyśmienitym nastroju.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Piwniczka ,jak marzenie.
Piwniczka ,jak ma..
Zboczony Królik
Zboczony Królik
Uma Thurman  o mały włos nie upadła z dzieckiem na rękach!
Uma Thurman o ma..
Absurdy rzeczywistości
Absurdy rzeczywis..
Jak się kładzie asfalt w Rosji
Jak się kładzie a..
Maelstrom
Maelstrom
Reklamy
Galeria zdjęć
Śpiące zwierzątka 23 foto Pilatusbahn Sliding Rock Naturalna zjeżdżalnia Beth Ditto weszła na podium Jedzenie z kamieni Labirynt z książek Dwie pijane kumpelki chłodzą się w upalny dzień Srebrny surfer. Niesamowity body paint Crisa Alexa Niedźwiedź Kermode. Duch niedźwiedź Wybuch w bloku mieszkalnym w Astrachaniu Zagadka dnia. Zgadnij, co to jest? Śmieszne i ciekawe zdjęcia Nietypowe akwaria Mindfuck cz.2 BelAZ vs Niva Najdziwniejsze zdjęcia ciąży Świąteczny Trolling Śmieszne i ciekawe zdjęcia
Najnowsze sondaże
36,0%
17,6%
11,2%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 528
Tapety