Zaloguj » Rejestracja » Odzyskaj hasło »
+ 1 1918
Avatar
Elastyczny 67-latek
Dodał: monika »   Sat 05-11-2011 Zgłoś naruszenie » Wyślij do znajomych »

Gao Minyuan, 67-letni Chińczyk zaczął ją praktykować jogę dopiero w wieku 60 lat. Zaczęło się od bólu nóg i pleców, co zmusiło go do zwolnienia się z pracy w hucie. Natknął się wtedy na książkę, w której przeczytał że rozciąganie ciała każdego dnia przedłuża życie człowieka o dziesięć lat. I zaczął ćwiczyć, od sześciu do ośmiu godzin dziennie. Dziś jego ciało jest niezwykle elastyczne - potrafi podniesioną wysoko nogę otoczyć ramionami i z tej pozycji przejść do szpagatu, i to z szerokim uśmiechem na twarzy, bo dzięki jodze pan Gao jest cały czas w wyśmienitym nastroju.
Komentarze użytkowników Rozwiń komentarze » 2
Skomentuj artykuł
Pogrubienie Kursywa Podkreślenie Wyrównaj do środka Wyrównaj do lewej Wyrównaj do prawej Utwórz web link   Utwórz mail link Kode :) :( :lol: :-S :-D :-| :-/ :-] :-[ :nie:

Ciekawe tematy
Motocykl z lat 1930.
Motocykl z lat 19..
Nie szara mysz.
Nie szara mysz.
Diablada - taniec diabłów
Diablada - taniec..
Kostium Oko Saurona
Kostium Oko Sauro..
Jamesy Bondy. Agenci 007
Jamesy Bondy. Age..
Policja przeszukała dom dilera narkotyków..
Policja przeszuka..
Reklamy
Galeria zdjęć
Dziwne zjawisko na ulicach Pekinu Tak się żyje w więzieniach w USA Chłopiec znalazł  szczątki mamuta. Dziwny facet Szalony kibic z silikonowa klatą Zabawne i ciekawe zdjecia na rózne tematy Portret Martina Luthera Kinga z Kostek Rubika. Najdłuższa ławka na świecie Śmieszne i ciekawe zdjęcia Nurkowanie  rafowe z karmieniem rekinów Drugie życie starych iMaców Pub Hobbita w Nowej Zelandii Śmieszne i ciekawe zdjęcia Porzucone samochody w objęciach natury świnki morskie - kruszek Zabawne zwierzęta Oczekiwania vs. rzeczywistość To słynny aktor. Poznajesz go?
Najnowsze sondaże
35,8%
17,8%
11,3%
35,2%
Co dzienne
2-3 razy w tygodniu
Co tydzień
Bardzo rzadko
Total votes: 523
Tapety